Ankara Toshiba Klima Servisi

Ankara Toshiba Klima Servisi

Ankara toshiba klima servisi etkili çalışmalarını yılın 365 günü geçekleştirmekte ve ihtiyacınız olan her an yanınızda olma başarısını göstermektedir. Klima cihazları yaz aylarının tartışmasız en ihtiyaç duyulan ürünlerinin başında gelir. Verimli ve sağlıklı çalıştığı zaman hiç bir problem yaşamadan mutlu bir şekilde serinlersiniz. Ama küçük ihmaller neticesinde büyük mağduriyetler de yaşama olasılığınız vardır. Klima bakımı huzurlu günler geçirmenizin tek anahtarıdır.

Ankara Toshiba klima servisi yaz aylarının başında, takribi olarak ilkbahar aylarında iç dış ünite bakımınızı yaptırmanızı, bunların yanında ürüne uygun olan gaz dolumunu da yaptırmanızı tavsiye etmektedir.Gaz olmadan çalışan klima üniteleri kompresör arızası gerçekleşmesine yol açar. Aynı zamanda filitre temizliği de mikropsuz bir hava solumanızın anahtarıdır. Toshiba klimalar kolay kolay bozulmaz, sağlam yapısı ile sizlere uzun yıllar rahatlık sunar. Uygun fiyatlı modelleri ile de her keseye uyar.

Ankara toshiba servisi ile çalışıyorsanız müdahalelerinde ne kadar başarılı olduğunu gözlemleyecek ve aynı zamanda uygun fiyatlı çalışmaları ile de mutlu olacaksınız. İç ünitede su damlaması veya sesli çalışma gibi sorunlarınız varsa ya da tam kapasiteli soğutma alamıyorsanız endişelenmeyiniz. Hemen bir telefon vasıtası ile bizi arayarak ekip talebinde bulununuz. Çözüm odaklı çalışan servis personellerimiz canınızı sıkan durumdan sizi hemen kurtarmak için çalışma başlatacaktır. Dilerseniz kredi kartınız ile de ödeme yapabilirsiniz. Tüm araçlarımızda mobil pos cihazı bulunmaktadır.

Ankara toshiba klima servisi çağrı merkezi 448 00 00 numaralı hattı ile sizin sorunlarınızı neticeye kavuşturmaktadır. Mesai saatleri dışında bile, hatta hafta sonlarında da desteğimizi sürdürmek için nöbetci ekiplerimizi görevlendirmekteyiz. Tek yapacağınız şey müsaitolduğunuz zaman dilimi için randevu talep etmektir.

Toshiba Klima Servisi Ankara merkez ve ilçelere yıllardır Toshiba klimalar konusunda sağladığı garantili hizmetler ile adından söz ettiren donanımlı ve köklü bir firmadır. Küçük büyük demeden hemen her alanı soğutarak ya da ısı vererek konfor sağlayan klimalar yıllık bakımları dahilinde oldukça verimlidirler. Toshiba ise diğer cihazlarda olduğu gibi klimalarda da oldukça başarılı işlere imza atmış bir markadır. Toshiba markasının birbirinden farklı klima modelleri hemen her platforma uygun olarak üretilmektedir.

Klimalar elektronik parçaları olan ve elektrikle çalışan cihazlar olduğundan hiç beklenmeyen anlarda beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Toshiba marka klimanızda ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada Toshiba Klima Servisi olarak bilinçli müdahalede bulunuyor ve sorundan hızla kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğer klimanız herhangi bir şekilde çalışmayı durdurmuş ise altında yatan nedene bakmak gerekecektir. Örnek vermek gerekirse klimaya elektrik gitmiyor olabilir. Bu durumda sigortalarda bir sorun olup olmadığına bakmak gerekecektir. Çalışma göstergelerinde herhangi bir değişiklik olup olmadığına da bakılmalıdır.

Klima kullanılacak havaya göre kış ya da yaz modu olarak ayarlanabilir. Bu modlar değiştirildiği takdirde klimanın devreye girmesi biraz zaman alabilir. Eğer kumanda ile kontrol ediliyorsa kumanda ile cihaz arasında bir temassızlık olabilir. Bu gibi sebeplerden ötürü klimanız çalışmayı bırakmış olabilir. Toshiba Klima Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki sorunu çözeceklerdir.

Klimalarda karşılaştığımız bir diğer sorun da ısıtma ya da soğutma veriminin alınamamasıdır. Böyle bir durumda filtreler kontrol edilmelidir. Uzun süre kullanılmayan klimalar zaman içerisinde tozla kaplanabiliyor ve bu da klima performansını ciddi bir şekilde etkileyebiliyor. Toz birikmeleri ile klimanızın verimliliği düşerken fazla enerji harcamaya başlıyor. Maliyetleri kötü anlamda etkileyen bu duruma karşı tedbir almanız gerekir. Klima temizliği hakkında detaylı bilgi Ankara Toshiba Klima Servisi çağrı merkezimiz müşteri temsilcileri tarafından verilmektedir.

Klimanın gürültülü çalışması üzerine de bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Eğer klima çok yüksek sesle çalışıyorsa fan motoru ya da rulmanlar kontrol edilmelidir, bir arıza meydana gelmiş olabilir. Fan motorunda bir arıza var ise onarımı yapılacaktır. Fakat gerekirse yedek parça değişimi ile sorun çözülecektir. Bu konuda Toshiba Klima Servisi ekibimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Klimalarınız için en önemli şey doğru tespit ile doğru müdahaledir. Toshiba marka tüm klima modellerine hâkim olan teknisyenlerimiz bu konuda sizlere garantili hizmet sunmaktadır. 25 yıllık mazisinde müşterilerini daima memnun etmiş ve bu anlamda yılın servisi ödülüne layık görülmüş firmamız sadece tek bir telefon ile anında sizlere yardımcı olmaktadır. Toshiba Klima Servisi gezici servis araçlarımız ile bulunduğunuz yere gelerek Toshiba marka klimanız için gerekli tüm işlemleri yapıyoruz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!