Eskişehir Altus Servisi

Eskişehir Altus Servisi

Gezici servis ekipleri ve çağrı merkezleri her zaman aktif durumdadır. Haftanın her günü istediğiniz saatte arayıp, servis hizmeti alabileceğiniz Eskişehir Altus Servisi yılların verdiği tecrübe ve teknolojinin tüm imkânlarını bünyesinde toplayarak, kaliteli hizmet sunmakta iddialıdır.

Verdikleri işçilik ve yedek parçalara 1 yıl garanti sağlıyor. Orijinal olmayan ürünleri firmalarına kesinlikle girdirmeyen firma, parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanarak kaliteyi yükseltiyor.

Altus marka elektronik cihazları, ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getiriyor.

Altus çamaşır, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, fırın, TV, klima, kombi cihazlarının hassasiyetini bilerek çok titiz çalışır. Kaliteli bir ekipten kurulan Eskişehir Altus Servisi, tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve kusursuz olarak yerine getirir.

Uzman ekip sayesinde, arızalarda geri dönüş mümkün değildir. Arıza tespitlerinde nokta atışı yaparak, Altus marka ürünlerin dilinden anladığını mükemmel sonuçlarla ispat etmiştir.

Servis çalışanları, saygılı, profesyonel ve bu konuda tam eğitim almış bir ekipten oluşturulmuştur. Maddi olarak ta çok açılmamanız için uygun fiyata hizmet sunan Eskişehir Altus Servisi, stresli başlayan gününüzü, huzurlu bitirmenizi sağlıyor.

Altus marka elektronik cihazların %98’i yerinde tamir edilirken, %2 gibi küçük bir bölümü de, mecbur olduğu için atölyeye götürülür. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, mağduriyetinizi en kısa ve en küçük seviyelere düşürmek için elinden gelen tüm gayreti gösterir. Bilgi, deneyim, hız ve güvenilir hizmetin tek adresidir.

Dünya çok hızlı gelişmeye devam etmektedir. Teknolojik gelişmeler bu anlamda çok önemli bir etkendir. Gelişen dünya düzeni ile birlikte insanlarda çok daha bilinçli bir hale gelmiştir.

Özellikle tüketicilerin yüksek beklentilerini Eskişehir Altus Servisi olarak biz karşılıyoruz. Uzmanlık alanımız elektronik ürünlerdir. Evinizde çok sayıda bu tarz ürünler vardır.

Bu ürünlerin kullanımı, gerekliliği, servis işlemleri gibi durumlar çok önemlidir. Tüketicinin beklentisi bellidir.

Bu ürünlerin hayatımızdaki önemi çok fazladır. Her zaman gereklidir. Bizde Eskişehir Altus Servisi olarak gerekli hizmeti sağlıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi ürünler olmazsa olmazdır.

Küçük ev aletleri, mutfak ürünleri çok gereklidir. Klima ve kombi gibi cihazlar çok önemlidir. İşte tüm bu cihazlarınız için montaj, bakım gibi hizmetler sağlıyoruz. Bunun dışında tüm arızalarınız için en hızlı çözümler sunuyoruz. Cihaz arızalarınızda uzman ekibimizle hizmet olanakları sağlıyoruz.

Parça değişimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Her zaman orjinal ürünler kullanıyoruz. İşçilik hizmetlerimiz her zaman birinci sınıf kalitedir. Hizmetlerimizin her zaman arkasındayız. Parça ve işçilik hizmetlerimizde servis garantisi sunuyoruz.

Hizmet ağımız çok geniştir. Her yere ulaşabilen bir firmayız. Kalitesiyle bilinen Eskişehir Altus Servisi firmamız, hızını ve fiyatınıda sizlere yansıtmaktadır.

En hızlı servis olanaklarımızı en iyi fiyatlarla birleştirdik. Servis ücretlerimiz sizlerin avantajına olmaktadır. Ödeme konusunda her zaman kolaylıklar sağlıyoruz. Kredi kartıyla ödeme kolaylığı gibi avantajlar sunan bir firmayız.

 

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!