Bursa İmmergas Servisi

Bursa İmmergas Servisi

Bursa İmmergas Servisi, İmmergas marka her model kombiniz için arayacağınız ilk yardım merkezidir. Bursa’da yıllardır İmmergas kombileri üzerinde yaptığı başarılı bakım ve onarım çalışmaları ile insanların ihtiyaçlarını garantili bir şekilde gideren Bursa İmmergas Servisi sadece tek bir telefonla Bursa’nın her bölgesine gitmektedir.

Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanıldığından kış ayları gelmeden önce mutlaka bir bakım yaptırılmalıdır. Yıllık bakımlar dahilinde kombiler uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadırlar. Kombilerde günlük olarak bize gelen pek çok arıza kayıtları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi kombi sesli çalışıyor şikâyetidir.

Eğer kombiniz ses çıkarıyor ise bu durum büyük ihtimalle ateşleme ekipmanları ile alakalı bir konudur. Kombi ateşleme buji kontrol yapılması gerekir. Kombinizin sesi çalışma anında değil de çalışmıyorken çıkıyor ise farklı bir kombi arızası ortaya çıkmış olabilir.

Kombi montajı eğer yanlış yapılmış ise genellikle böyle bir sorunla karşılaşıyoruz. Kombi parçalarının doğru yere doğru bir yöntemle takıldığından emin olunmalıdır. Bursa İmmergas Servisi teknisyenleri kombinin sesli çalışması durumuna karşı gerekli kontrolleri sizin için sağlamaktadır.

Kombilerde sık rastladığımız bir başka durum ise kombi su kaçırma sorunudur. Kombinin su kaçırma problemi pek çok nedenden ötürü ortaya çıkmış olabilir. Su basıncının fazla olması ya da fazla su dolumu ile bu tür sorunlar görülebilir. Tesisat bağlantı hatası varsa yine su sızdırma görülebilir.

Bursa İmmergas Servisi olarak İmmergas marka kombinizin su sızdırma sorununu hızlı ve güvenli bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.İmmergas kombiniz için gerekli su basıncı ortalama 1,5 bar civarında olmalıdır. Kombinizin yetersiz su basıncı arızası az bir miktarda suyun dışarı çıkması bile olabilir.

Yetersiz su basıncı arızası kombilerde sıklıkla müdahale ettiğimiz bir konudur. Kombilerde bir diğer konu da kullanıcı hataları olmaktadır. Kullanıcılar genellikle kullanım kılavuzuna uygun bir şekilde cihazlarını çalıştırmadıkları takdirde bazı arızalara neden olabiliyorlar.

Kullanıcı hatalarından bir tanesi gaz vanası kapalı durumda iken kombinin çalıştırılması durumudur. Gaz vanası kapatıldığı takdirde kombi gerekli düzeltmeleri yapılmadan cihaz çalışmayacaktır. Gaz vanası kapatıldıysa yeniden kombinin nasıl aktif hale getirileceği konusunda kılavuzdan yardım alınmalıdır.

Eğer cihaz uzun süre çalıştırılmayacaksa ve gaz vanası kapatılmış ise gaz vanasını açmadan kesinlikle kombiyi çalıştırmayın. Bu durumda kombiniz arıza moduna geçecektir. Bursa İmmergas Servisi olarak İmmergas kombilerinizde bu ve bunun gibi oluşabilecek tüm arızalarda gerekli desteği tüm Bursa’ya sağlamaktayız.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!