Konya ECA Servisi

Konya ECA Servisi

Konya Eca Servisi, kombi ve şofben konusunda kalitesini ispatlamış olan yılların markası Eca’nın her türlü cihazınız sizler için garantili bir şekilde onarmakta, yıllık bakımını yapmaktadır. Kombi ve şofbenler yıl içerisinde yoğun olarak kullanılan cihazlar olduklarından hiç beklenmeyen bir anda arıza çıkarabilirler. Bu tip beklenmeyen sürprizlerin önüne geçmek adına bizden gerekli bakım desteğini almayı ihmal etmemelisiniz.

Eca marka kombi ve şofbenlere gerekli müdahale kesinlikle alanında uzman ve cihazlara hâkim kişiler tarafından olmalıdır. Konya Eca Servisi sertifikalı ve deneyimli ekibi ile sizler için gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Şofbenler sıcak suyu kesintisiz bir şekilde sağlayan oldukça kullanışlı cihazlardır.

Şofbenlerden aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi termosifonun az ısıtması sorunu olmaktadır. Termosifon içerisinde bulunan rezistans şofbenin çalışması için son derece önemli bir parçadır. Ancak şebeke suyu nedeniyle rezistans zaman içerisinde kireçlenme yapabilir.

Eca marka şofbeniniz içerisindeki kalınlaşan kireç, suyun ısınmasını da zorlaştıracaktır. Kirecin temizlenmesi gerekir ki bu da profesyonellik isteyen bir iştir. Konya Eca Servisi olarak rezistans temizliği ya da gerekirse rezistans değişimini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Şofbeninize yıllık bakım da yapan servisimiz Eca marka şofben konusunda profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Müşterilerimizden bize gelen sorulardan bir tanesi de kullandıkları Eca marka kombilerinde basıncın sürekli olarak neden arttığına yöneliktir. Eğer kombide basınç sürekli artıyor ise ana eşanjörde delik meydana gelmiş olabilir. Bu durumda bir su kaçırma sorunu söz konusudur.

Su kaçıran cihazda basınç yükselmesi kaçınılmazdır. Basıncın artmasına bir sebep de cihazın genleşme tankındaki azotun azalmış olmasıdır. Azot azaldığında genleşme meydana gelmez ve basınç artar. Kombinizdeki sıcak boiler delik sorunu ile karşılaşmış ise basınç göstergesinin de sürekli arttığı görülecektir.

Yıllardır olduğu gibi Konya’nın tüm ilçe ve semtlerinde Eca marka kombi ve şofbenlerinize gerekli bakımı sağlayan Konya Eca Servisi teknik ekibi sizlere bir telefon mesafededir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri odaklı hizmet sağlayan firmamız 25 yıldır olduğu gibi ülkenin en köklü markalarından Eca’nın şehrin en köklü servisidir. Kombi ve şofbenler günlük olarak çok yoğun kullanıldığından mutlaka yıllık bakımları aksatılmadan yaptırılmalıdır.

Servisimiz Konya Eca kullanıcıları için pek çok kolaylık da tanımaktadır. Örneğin tamirat yapılırsa servis ücreti alınmamaktadır. Ayrıca online destek, telefonla destek gibi imkânlar sunarak kullanıcılara pratik çözümler sunmaktadır. Konya Eca Servisi başkentin Eca konusunda en donanımlı ve kapsamlı servisi olarak hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!