Ankara Amana Servisi

Ankara Amana Servisi beyaz eşya sınıfına giren çamaşır makinesibulaşık makinesibuzdolabı ve kurutma makinesi gibi cihazlarınızın tamiri için kurulmuş etkili ve güvenilir servis merkezidir. Amana markalı ürünlerin kullanıcısı olan siz değerli Ankara ili sakinleri, ürünlerinde meydana gelen sorunların çözümü için nereye başvuracaklarını çok iyi biliyorlar.

Geçmişten günümüze kadar geçen süreçte tamirat ve bakım konularında başkent halkına ekonomik çözümler sunan işletmemiz, bu konuya aşırı önem vererek üzerinde durmaktadır. Amana markalı buzdolabınız soğutmuyor mu ? Sesli mi çalışıyor ? Rafı veya açma kulpu mu kırıldı ?

Hiç endişe etmeyin, hemen 448 00 00 numaralı müşteri ilişkileri hattımızı aramanız sorununuzun noktalanması için atacağınız ilk adımdır. Sonrasını ustalarımız olması gerektiği gibi halledecektir. 

Ankara Amana Servisi yedek parça temini için de taleplerinizi beklemektedir. Markamızın parçaları malesef piyasada bulunmamaktadır. Sadece servislerden temin edebilirsiniz. Bunun için de size en yakın tamir merkezine gitmeniz yeterli olacaktır. Ya da dilerseniz parça adını bildirerek sipariş verebilir, size ulaştırmamızı isteyebilirsiniz.

İyi yıkamayan bulaşık makinesi, su kaçıran veya sesli çalışan çamaşır makinesi sahibiyseniz ve bu durumdan muzdaripseniz yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Amana servisleri tüm Ankara bölgesinde başarı ile hizmet vermektedir. İşlrimizi hızlı halletmek için ekiplerimiz Ankara ilinde bölge bölge çalışmaktadır. Merkezimize gelen çağrı kayıtlarınız size en yakın ekibe bildirilir ve derhal adrese geçilmesi sağlanır. Vakit kaybını önlemek ve işlemi en erkez süreçte bitirebilmek için bu çalışma prensibi şarttır.

Yeni aldığınız ürünleri mutlaka tanıyarak kullanmaya başlayın. Bunun için mutlaka yetkili servis ile irtibata geçerek teknisyen çağırmanız ve ürün hakında ön bilgi almanız gerekmektedir. Garanti kağıtlarınızı da imza ve kaşe altına almanız da en önemli husustur. Kullanım süresi içinde ve garanti dahilinde arıza açan cihazlarınıza hiç bir şekilde ücret ödemeden tamirat yaptıracağınızı unutmayınız

Ankara Amana Servisi bununla ilgili servis taleplerinizde yönlendirici bilgiler verecektir. Cihaz kullanımında bir diğer önemli husus da elektrik bağlantı hattının topraklı olmasıdır. Topraklama hattı yapılmış cihazlar kısa devre veya elektrik kaçağı gibi durumlar yaşandığında sizi ve cihazı emniyet altına alır, olası kazaları minimum seviyede atlatmanızı sağlar. Amana ürünlerinizle ilgili tüm sorularınız için de bizi arayabilir, tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!