Eskişehir Ferroli Servisi

Eskişehir Ferroli Servisi, kombi, soğutucu, kazan, şofben gibi ürünlerinizde oluşabilecek arızalar için 24 saat görev başında. Ferroli markası dünyaya mal olmuş bir marka olmakla beraber ülkemizde de sık kullanılan bir markadır. Ferroli marka cihazlarınızda gerekli olan bakımı yaptırdığınızda genelde pek sorunla karşılaşmazsınız. Ancak bazen gerekli bakımlar yapılsa da elektrik bazında bir takım sizin dışınızda gelişen olaylar neticesinde arızalanmalar görülebilir. Böyle durumlarda Eskişehir’nın her bölgesi için bize tek numaramızdan ulaşınız.

Şofben açık olduğu halde devreye girmiyor ise voltajdan kaynaklı bir sorunla karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Voltaj değerleri 195-253 V arasında olmalıdır. Voltaj bu aralığın dışında ise regülatör kullanmanızı tavsiye ederiz. Regülatör dengede tutmak için oldukça faydalı bir aparattır. Şofbenden gereksiz bir şekilde aşırı sıcak su geliyor ise su devresi ya da elektriksel bir sorun oluşmuş olabilir.

Su basıncını kontrol ederek eğer düşüklük söz konusu ise su basılması gerekir. Sıcak su musluğunun filtresinde de bir problem olabilir. Tıkanıklık söz konusu olduğu zamanlarda aşırı ısınma söz konusu olabiliyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak için bizi müşteri destek hattından aramaya çekinmeyiniz. Günün her saati müşteri hizmetlerimiz sizin sorunlarınızla yakından ilgilenmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız bu konuda oldukça titiz davranmaktadır.

Kombiler sıcak su ve ısınma konusunda son derece önemli cihazlar olduğundan karşılaştığınız problemler dahilinde derhal bizimle irtibata geçiniz. Vakit kaybetmemek bu anlamda oldukça önemlidir. Kombiler ısındıkça ses yapıyor ise eşanjör kireç bağlamış anlamına gelir. Kireç sorunu yapıya uygun temizlik ürünleri ile ortadan kaldırılmalıdır. Bacalı kombide böyle bir urum söz konusu ise pompanın temizlenmesi gerekmektedir. Pompa, temizlediğiniz halde hala sese neden oluyorsa Eskişehir Ferroli Servisi olarak bizimle irtibata geçiniz. Pompa tamir edilemeyecek bir düzeyde ise Ferroli orijinal yedek parçası ile değiştirmek gerekecektir.

Kombiler ısındıkça kalorifer tesisatında su basıncı artıyor ise genleşme tankındaki azot gaz basıncı yeterli seviyede değildir. 1,5 dereceye ayarlı bir şekilde hava basılması gerekiyor. Tankın kontrol edilmesi gerekebilir. Eğer tankta bir sorun varsa değiştirmek uygun olabilir. Arızayı yerinde tespit etme ve anında onarılma işlemleri için Eskişehir Ferroli Servisi olarak bizimle irtibata geçiniz. Bilinçsiz bir şekilde kesinlikle cihazlara temas etmeyiniz. Daha büyük sorunların ortaya çıkmaması adına mutlaka uzman teknisyenlerimizi bekleyiniz. Eskişehir Ferroli Servisi olarak kombi ve şofbenlerinizi aldığınız ilk günkü performansına geri getiriyoruz. Hızlı, ekonomik ve garantili çözümler için Eskişehir Ferroli Servisi.

Avrupa’da olduğu gibi Türkiye’de de ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri konumuna gelmiş olan Ferroli’nin Eskişehir ferroli servisi olarak cihazlarınızda satış sonrası yaşanan her türlü soruna zamanında, doğru ve tam olarak en ideal servis çözümlerini sunabilmekteyiz.

Eskişehir Ferroli Servisi olarak Tavsiyemiz Ferroli marka klima ve kombilerinizin bakımının periyodik aralıklarla yaptırmanız sayesinde hem cihazınızın ömrünü uzatacak hem de özellikle kış aylarında kombi arızaları, yaz aylarında da klimalarınızda yaşayacağınız sorunlarla karşı karşıya kalmanızı önleyecektir.

Kombi bakımı esnasında servisimiz cihazınızın performans testini, arıza taramasını, yakıcı sac bağlantı ve tıkanıklık kontrollerinin yanı sıra kullanıcı şikâyetlerine yönelik kontrolleri gerçekleştirmektedir. Yerinde bakım hizmetlerimizin yanı sıra gerekli hallerde cihazınızı servisimize götürerek de arızaları gidermekteyiz.

  • Eskişehir Ferroli Servisi
  • Ferroli Kombi Servisi
  • Ferroli Klima Servisi
  • Ferroli Şofben Servisi

Klima servis sürecinde filtre, polen ve toz temizliği, fan sıkışması ve diğer tüm sorunlar giderilmekte, detaylı bakımlar yapılmakta ve zamanla çeşitli etkenlerle deformasyona uğrayan iç aksamlar yedek parça desteğimiz ile değiştirilebilmektedir. Eskişehir Ferroli Servisi  eğitimlerini tamamlamış, yetkili ve ehliyetli, alanında uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla pazar günleri de dahil yanınızdadır.