Bursa Profilo Servisi

Bursa Profilo Servisi

Bursa Profilo Servisi yılların tecrübesini elinde bulunduran her biri birbirinden uzman ekibi ile Bursa il ve ilçelerinde sizlere hızlı, garantili ve çözüm odaklı servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Profilo gibi kendisini ispat etmiş ve yıllardır geniş bir kitle tarafından beğenerek kullanılan markanın cihazlarını sizler için gece gündüz demeden kontrol ediyor ve bir arıza durumunda profesyonel destek sağlıyoruz.

Bursa Pofilo Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar günün hemen her saati kullanılan ve bu anlamda yoğun kullanıma bağlı olarak yıpranabilecek cihazlardır. Bu sebeple beyaz eşyalarınıza gereken bakımı mutlaka yaptırmalısınız.

Bursa il ve ilçelerinde Profilo markasını tercih eden tüm müşterilerimize telefonla destek, online destek gibi hızlı çözüm seçenekleri de sunmaktayız. İso 9001 belgeli firmamızın tüm personeli gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Yerinde bakım ve onarım işlemleri yaptığımız gibi donanımlı atölyemizde de kapsamlı bakım hizmetleri yapmaktayız. Profilo marka her tür beyaz eşyanızda Bursa Profilo Servisi teknik birimi olarak yanınızda olmaktayız.

Bulaşık Makinesi

Mutfakta en sık kullanılan beyaz eşyalardan birisi olan bulaşık makineleri bazı durumlarda arızalanabilir ya da performanstan düşebilir. Profilo marka bulaşık makinenizde bir arıza ortaya çıktığında genellikle ikaz lambasını yakmaktadır. Bu ikaz lambasından yola çıkarak gerekli tedbirleri alabilmektesiniz.

Örnek vermek gerekirse eğer musluk göstergesi yanmış ise hortumda su akışkanlığı yok ya da musluk kapalı anlamına gelmektedir. Musluk kapalı ise açılmalı, hortum tıkanmış ise temizlenmelidir. Bursa Profilo Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki problemi çözecektir.

Günün 24 saati bizlere Bursa için tek numaramızdan ulaşabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Yıllık bakımdan yedek parça temin ve montajına kadar tüm detaylarla sizler için ilgilenmekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile bulunduğunuz semt ve mahalleye gelerek garantili müdahalelerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bursa Profilo Servisi ile daima ekonomik ve kalıcı çözüm odaklı hizmet alırsınız.

Klima Servisi

Profilo markasının sıcak yaz günlerinde kurtarıcı niteliğindeki cihazları klimalardır. Klimalar konusunda farklı şikâyetler alabiliyoruz. Örneğin bizlere en sık gelen arıza kayıtlarından bir tanesi klimanın çok sesli çalıştığına dairdir. Klimanız sesli çalışıyor ise fan motoru ya da rulman arızalanmış olabilir. Fan motoru için bir uzman kontrolü gerekeceğinden Bursa Profilo Servisi teknisyenimiz bunu sizin için gerçekleştirecektir.

Sıcak su ihtiyacını karşılamak adına Profilo şofbenler sık bir şekilde tercih edilmektedir. Şofbenlerde de bir takım sorunlarla karşılaşmaktayız. Gaz valfi geri bildirim arızası bu sorunlardan bir tanesidir. Gaz valfi ya da ana kartta ortaya çıkabilecek bir arıza nedeniyle bu durum görülebilmektedir. Cihazınızı baştan başlatmalı yani reset atmalısınız. Ancak arıza lambası yanmaya devam ediyor ise profesyonel destek alma adına Bursa Profilo Servisi numaramızı arayabilirsiniz.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!