Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi, geniş bir alana yayılmış olan Başkent Ankara ve ilçelerinde klima denilince akla gelen, her türlü teknik donanıma sahip, müşteri odaklı, ekonomik ve garantili klima bakımonarım ve yedek parça temini sağlayan uzman bir kadroya sahip servis olarak yıllardır hizmetlerine devam etmektedir.

Her geçen gün büyüyen Başkent, bu bağlamda her yere ulaşılabilirliği mecbur kılan bir servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Klimalar günümüzde artık neredeyse her ev ve işyerine girmiş durumda.

Özel ve kamu binalar, ticarethaneler, fabrika ve müstakil evlere kadar her yerde her tür markada klima görmeniz mümkün. Sıcak yaz günlerinde kapalı alanlarda bizi rahatlatan klimalar ayrıca soğuk kış günlerinde verdiği sıcak hava ile de ısıtma görevini üstlenmektedir.

Ülkemizde yerli yabancı pek çok klima markası bulunmaktadır. Bu markaların farklı modelleri insanlara sunulmakta ve her birinin ayrı çalışma dinamiği bulunmaktadır. 
Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde olsalar da ortaya çıkardıkları arızalar genellikle aynıdır. Ankara Klima Servisi olarak bize her gün klima arızasına dair şikâyetler gelmekte, tüm marka ve modellere hâkim uzman ekibimiz ile bu şikâyetleri hızla ortadan kaldırmaktayız.

Klimalar konusunda bize en çok gelen şikâyetlerden bir tanesi iç, dış ünite, kompresör fanları tam olarak çalışıyor ancak ne soğutmada ne de ısıtmada istenen verim alınamıyor, sebebi nedir? Bu sorunun cevabı elbette farklı sebeplere bağlı olabilir.

İÇ ÜNİTE FLİTRELERİ TEMİZLENMELİDİR

İç ünite filtrelerinde kirlenme ortaya çıkmış olabilir ki eğer sorun bu ise temizlenmesi gerekir. İç ya da dış ünite etrafında hava sirkülasyonunu engelleyen bir takım nesneler olabilir, bunların alınması gerekir.

4 yollu vanada ya da çek valflerde bir problem olabilir. Bunlarla beraber tesisat borularında kaçak olabilir ki bu da yetersiz soğutmaya neden olacaktır. Klimalardan verim alınamama sebepleri genellikle bu şekildedir. Sorunun ne olduğu ise personelimizin yapacağı incelemeden sonra belli olacaktır. 
Ankara Bölge Servisi olarak bizlere ulaştığınız takdirde araçlı ekiplerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızdaki problemi kontrol edeceklerdir. Müşteri odaklı çalışan firmamız Ankara Klima Servisi, geniş servis ağı ile Ankara’nın her ilçe ve semtine hizmet vermektedir. Bu anlamda Ankara’nın neresinde olduğunuz fark etmez.

25 yıllık tecrübemiz ve teknolojik yenikleri takip edip bünyesinde uygulayan kurumsal anlayış ile klimalarınızda oluşan sorunun tekrarlanmaması için tüm gerekli tedbirleri alıyoruz. Tüm Ankara ve çevre iller için tek numaramız olmakla beraber online destek, telefonla destek gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin her daim yanındayız.

EN KAPSAMLI HİZMET FİRMAMIZDA

Ankara Klima Servisi başkentin dünden bugüne klima konusunda her türlü ihtiyacını gideren, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacını gideren en kapsamlı hizmet birimidir. Yıllardır her tür marka klima üzerinde gerekli çalışmaları yapan uzman kadromuz sizlere sadece tek bir telefon mesafededir. Kurumsal hizmet anlayışı ile tüm şehirde dakik ve sorunsuz işlem sunan firmamız rahat ulaşılabilirliği ile de kendisini diğer firmalardan ayırmaktadır.

Klimalar ihtiyaca göre pek çok farklı modelden oluşabilir. Klima çeşitlerini saymak gerekirse duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split ve daha pek çok çeşitte klima bulunmaktadır. Önemli olan bulunduğunuz ortama en uygun klima modelini seçmeniz olacaktır. Ankara Klima Servisi olarak sizlere klima seçiminden montajına, bakımına kadar tüm aşamalarda yardımcı olmaktayız.

Klima çeşitlerinin hepsinin kendine has özellikleri vardır. Ancak elbette hepsinin ana görevi ortama soğuk ya da sıcak hava vermek üzerinedir. Bu işlemi bir takım nedenlerden dolayı yerine getiremez ise gerekli bakımların yapılması önemlidir. Ankara Klima Servisi olarak herhangi bir şekilde klimanız yüzünden mağdur kalmamanız için sizlere yıllık bakım hizmetini garantili bir şekilde sunmaktayız.

ARIZA ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN BİLİNÇLİ MÜDAHALE

Klimalar konusunda pek çok arıza kaydı günlük olarak bizlere gelebiliyor. Klimaların markası ya da modeli fark etmeksizin bazı arızaları birbirine benzerdir. Bu arızların ortadan kaldırılması için ise tedbirlerin alınması gerekir. Örneğin klimanızın temizliğini hiçbir suretle aksatmamalısınız.

Filtre temizliği için filtreyi 15 günde bir çıkarıp temizleyebilirsiniz. Filtrenizi elektrikli süpürge ile de temizlemeniz mümkündür. Ankara Klima Servisi ekiplerimiz temizlik konusunda aklınıza takılan tüm detayları sizinle paylaşacaktır.

Klimalar konusunda bizlere gelen arızalardan birisi de klimanın özellikle uzun bir aradan sonra kullanımına başlarken çalışmamasıdır. Klima çalışmıyor is elektrik ve sigortaları kontrol etmeniz gerekebilir. Ancak sorun elektrikle ilgili değil ise Ankara Klima Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek isteyebilirsiniz.

ORJİNAL PARÇA KULLANIMI OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Klima çalışma anahtarında ortaya çıkabilecek bir arıza nedeniyle cihazınız çalışmayı durdurabilir. Çalışma anahtarı arızalı ise mutlaka onarılmalı eğer onarılamayacak düzeyde ise mutlaka orijinal parçası ile montajı yapılmalıdır.

Klimalarda diğer önemli parçalar arasında fan motoru ya da kompresör de vardır. Bu parçaların da düzenli bakımlarda kontrol edilmesi, arıza var ise mutlaka doğru müdahalede bulunulması gerekir. Bu konuda Ankara Klima Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ankara merkez ve ilçelerden bizlere tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefonla destek ya da online destek gibi imkânlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Sizlere kalıcı çözümler sunan firmamız haftanın 7 günü sizlere zaman tanımanda yardımcı olmaktadır. TSE standartlarında hizmet sunan firmamız İso 9001 belgelidir. Sizlere uzman desteği sağlamak adına her türlü donanıma sahibiz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!