Konya Arçelik Servisi

Konya Arçelik Servisi Yarım yüzyıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Arçelik firması, üretim satış ve servis işlerinde gayet başarılı olmuş ve bu sayede Türkiye de ve dünyanın pek çok ülkesinde tercih sebebi olarak yüksek satış grafiği yakalamıştır. Bu denli tercih edilen ve dünya çapında tanınan markanın da doğal olarak kusursuz çalışan ve en iyi hizmeti sunan bir servis ağına ihtiyacı olduğu aşikardır. Konya Arçelik Servisi bölgenin en donanımlı ve en seri servis işlerini yaparak alanındaki başarısını tartışılmaz hale getirmiştir.

Konya Arçelik Servisi bakım ve onarım işlerinin yanı sıra montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Kombi ve şofben ürünlerinizin her türlü arızasında olduğu gibi beyaz eşya sınıfına dahil olan ve evlerimizin değişmez demirbaşlarından olan bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi cihazların da arızalarını profesyonel ekipleri ile noksansız tamamlamaktadır.

Klima ünitelerinizin verimsiz çalışması ile ilgili de teknik müdahale kabiliyetine sahip olan Konya Arçelik Servisi dış ünite montajı, iç ünite bakımı, gaz dolumu, yer değişimi gibi konularda da teknik destek sağlamakta ve ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Sıcak Su ihtiyacımızı karşılayan cihazların en başında olan şofbenler zaman zaman çalışma kabiliyetini yitirirler ve sorun çıkartırlar. Sıcak su alamadığımız durumlarada hayatımızın akışı olumsuz etkilenir. İşte tam o anda aklınıza Konya Arçelik Servisi gelsin, çünkü amacımız kısa süreli müdahaleler ile sizlerin mağduriyetini en kısa sürede gidermektir. Bu amaç ile Konya şehrimizin kilit noktalarınıda nöbetci ekip bulundurarak çağrılarınıza en kısa sürede karşılık vermektedir.

Konya Arçelik Servisi kurmuş olduğu tüm ekiplerini konusunda uzman ve her türlü belgesel donanıma sahip kişiler arasından özenle seçmektedir. Sorunsuz iş teslim etmemizin anahtarı budur. Ayrıca orjinal yedek parça kullanarak da başarı grafiğimizi yükseltmekte ve sizleri huzur içinde ürün kullanımınıza kavuşturmaktayız. Bir düğer önemli husus da ürün kullanımından önce yetkili servis ile temasa geçerek ilgili ekibi çağırıp garanti başlangıçlarınızı yaptırmaktır.

İlk çalıştırmanın mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılması ve aynı zamanda garanti belgelerinizin kaşelenmesi gerekmektedir. Bu sayede garanti sürelerinde arızalanabilecek ürünleriniz masrafsız bir şekilde onarılır ve gereksiz ücret ödemenizin önüne geçilir.

Hizmetlerimizin aralıksız devam etmesi için gece gündüz vardiya usulü ile çalışmaktayız. Dilerseniz hemen, ya da talep edeceğiniz tarih için servis kaydı oluşturabilirsiniz. Sizleri memnun edebilmek için güler yüzle ve tüm enerjisi ile çalışan personellerimiz her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde donatılmıştır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!