Eskişehir Protherm Servisi

Eskişehir Protherm Servisi kombi, şofben ve kazan sistemlerinde yaptığı başarılı onarım çalışmaları ile Eskişehir’nın en çok tercih edilen ödüllü servisidir. Bu anlamda Eskişehir sakinlerinin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde karşılık vererek her daim memnuniyeti sağlamıştır. Orta ve Doğu Avrupa’nın en çok tercih edilen ısıtma sistemlerine sahip olan Protherm, 20 senedir ürettiği kaliteli ürünler ile evlerdeki yerini almıştır.

Protherm markası ev ve işyerlerine sıcak su, ısıtma sağlayan yoğuşmalı kombiler, termosifon, şofben, kazan ve radyatörler sağlayarak ile insanlara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Ayrıca son teknolojik ürünlerinde tamamlayıcı aksesuarlar ile cihazlarının tam performanslı bir şekilde çalışmasına katkı sağlamaktadır. Eskişehir’in merkez, ilçe ve semtlerinde oturan Protherm kullanıcıları ise her türlü teknik servis, bakım ve onarımını Eskişehir Bölge Merkez Servisi konumundaki Eskişehir Protherm Servisinden almaktadır.

Kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermeyi ilke edinmiş olan firmamız Eskişehir Protherm Servisi online sistemi ile sizlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Müşteri kaydı oluşturduktan sonra sadece tek bir çağrı ile cihazlarında adres ve telefon bilgilerine ulaşan ekip bu manada sizi hiç yormadan gerekli servis hizmetini hızla sağlamaktadır.

Kombi ve şofbenler yoğun çalışan mekanizmalara sahip olduğundan ne zaman nasıl bir arıza çıkaracaklarını öngörmek pek mümkün değildir. Gerekli tedbirler alınsa dahi elektrik kesintilerinde oluşabilecek motor yanması veya parça bozulmalarında yapılacak tek şey bakım ve onarım olacaktır. Kombilerde ortaya çıkan başlıca sorunlardan bir tanesi kombinin basınç göstergesinde sürekli artıştır.

Bu artışın pek çok nedeni olabilir. Örneğin ana eşanjör içerisinde bir delik olması ve su kaçırma ile su basınç barının yükselmesi durumu sayılabilir. Kombinin genleşme tankında azot gazı azalmış ise kombi istenen genleşmeyi sağlayamaz. Basınç bu durumda sürekli artış gösterecektir.

Eğer doldurma musluğu bozuk ise cihaza süreli su dolacaktır. Sıcak su boiler’ı delik ise basınç göstergesi sürekli artacaktır. Eğer bu tip sorunlardan biri var ise hemen Eskişehir için tek numara olan Eskişehir Protherm Servisi irtibat hattından bizlere ulaşınız. TSE standartlı hizmet veren servisimiz donanımlı aracı ile derhal kombinizi onarmak adına yola çıkacaktır.

Kombilerinizde kalisto ekran hatası alıyorsanız muhtemelen elektronik kartta bir sorun var demektir. Ekranda genellikle harf ve sayılar karışabilir, zıplar ya da yok olup görünebilir. Bu da kombinizin hangi ayarda olduğunu görmek adına adeta işkenceye dönüşür.

Bu tip bir sorunda kart tamiri yapılacaktır. Kart değişimi sonrasında voltaj düzenleyicisi kullanarak bir daha bu sorunla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Eskişehir Protherm Servisi teknisyenlerimiz orijinal kart değişim sonrasında sizlere voltaj düzenleyicisi konusunda da yardımcı olacaklardır. Hemen arayın, kombinize ilk günkü performansını garantili bir şekilde kazandıralım.

20 yılı aşkın bir zamandır kaliteden ödün vermeden Orta ve Doğu Avrupa da ısıtma sistemleri hakkında faaliyet göstermekte olan Protherm ülkemizde de sizlerin kaliteli ürünler kullanabilmeniz için faaliyet göstermektedir. Kombi, şofben, termosifon gibi bir birinden kaliteli ürünleri bulunan protherm ürünlerinin kurulumu ve bakımı ve için Eskişehir protherm servisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Protherm servisi olarak sizlerin bizleri aramanız halinde son derece hızlı bir şekilde gelecek ve işlerinde uzman olan ekibimiz ile sahip olduğunuz protherm ürünlerinin bakımını yapacak ve oluşması istenmeyen ama zaman içinde çıkabilecek arızaları mümkün olduğunca yerinde gidereceğiz. Teknik elemanlarımızın hepsi eğitimli ve işlerini profesyonel bir şekilde yapmakta olan tecrübeli ve güler yüzlüdür.

  • Eskişehir Protherm Servisi
  • Protherm Kombi Servisi
  • Protherm Kombi Arıza Onarımı

Kışa girildiğinde özellikle kombilerin bakımının yapılması çok önemlidir ve bizim servisimiz de sizlerin bu kombileri güvenle kullanabilmeniz için bakımlarını büyük bir titizlik ile yapmaktadır. Bakım sırasında kombinin bakımı detaylı bir şekilde yapılacaktır ve sizlerin içinizin rahat olmasını sağlayacağız Eskişehir Protherm Servisi olarak ürününüz hakkında yapılacak olan müdahaleler sizlerin bilginiz dahilinde olacak ve sizlerin onaylamadığı hiç bir işlem yapılmayacaktır.