Yenimahalle Profilo Servisi

Uzun zamandan beri Yenimahalle Profilo servisi ile birçok kişiye ulaşarak, kaliteli ve güvenilir hizmet sunduk. Beyaz eşyaların ne kadar önemli olduğunun bilincinde olduğumuzdan dolayı kaliteli bir hizmet sunmaktayız ve müşteri memnuniyetini de önemsiyoruz.

 Çamaşır makinesi bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi gibi ürünleriniz için isteklerinize cevap veren ve bunun yanı sıra sorunlarınızı tamamı ile sonlandıran çözümler üretiyoruz. İsteğiniz dışında oluşan arıza durumlarında artık çaresiz değilsiniz.

 Servis almak istediğiniz zamanlarda hiç endişe etmeden, tereddüt duymadan 448 00 00 numaralı Yenimahalle Profilo servisi çağrı kayıt merkezimizi arayarak sorunlarınızı iletebilr , yardım alabilirsiniz. 

Beyaz eşyaların kullanım talimatları bulunmaktadır. Talimatlara uyarak, kullanılan Profilo markası beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri hasar görmez. Darbe, düşme, çok fazla kullanma gibi nedenlerden dolayı parçalarda farklı sorunlar yaşanabilir.

Bunun için zaman kaybetmeden Yenimahalle Profilo servisi gibi uzman bir servise başvurmak gerekir.Evinizi veya ofisinizi taşırken tecrübesiz ve bilinçsiz kişilere beyaz eşya ürünlerinizi teslim etmeyiniz. Sökme , takma ve montaj işlemlerinin belirli bir esası vardır. Örneğin çamaşır makinası taşınırken kazanemniyet kollatının takılması gerekir.

Bu sayede tambur sarsıntıdan etkilenmez ve arıza açmaz. Bir diğer dikkat edilecek husus da buzdolabı taşınırken yatırılmamalıdır. Bu da zarar verici bir durumdur.

Beyaz eşyalarda yaşanan sorunların yanı sıra, bu cihazları belli aralıklarla kontrol etmek gerekir ve filtrelerinin temizliğini yapmak gerekebilir. Özellikle de taşınma ve montaj sırasında, cihazların parçalarında hasar görülebilir.

Yapılan montaj işlemleri mutlaka Yenimahalle Profilo Servisi gibi deneyimli ve uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Belli aralıklarla yapılan bakım işlemleri ise, çok ciddi maliyetleri de önleyebilir. Özellikle klima gibi cihazların temizlenmesi çok önemlidir.

Özellikle klima gibi yaz aylarında hemen hemen her gün kullandığımız ürünler periyodik aralıklarla Yenimahalle Profilo Servisi tarafından kimyasal bakım, ilaçlama ve gaz dolum kontrollerinden geçmelidir. Konforlu ve güvenli kullanımın inceliklerinden biri de budur.

Yine bu cihazın montajı da uzman servis personeli tarafından yapılmalı. Böylelikle cihazın garantisi devam edecektir. Ciddi hasarların önlenmesi, cihazın tamamen kullanılmayacak hale gelmesini önlemek için uzman kişiler tarafından bakım, onarım ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

 Yenimahalle Profilo Servisi uzmanlık alanı olan bakım tamir ve montaj işleriniz için güven duyacağınız servis noktasıdır.Televizyon arızalarınız için de ilgili personellerimiz devrededir.

Öncelikle bulunduğu mekanda kontrolleri yapılan televizyonlar eğer belirli bir test aşamasından geçmesi gerekiyorsa, sizin de onayınız alınarak atölyemize alınır ve burada kusursuzca onarılarak size teslim edilir.