Yenimahalle Lambert Servisi

Yenimahalle Lambert servisi her gün ve her saat boyunca sizlere hizmet vermektedir. Gerek profesyonel personel ekibi, gerek güler yüzlülüğü sayesinde kurulduğu günden bu yana en hesaplı hizmeti sizlere vermektedir.

Ankara ilinin Yenimahalle semtinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz Yenimahalle Lambert servisi, sizler için olabilecek en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Evlerde kullanılan kombilerin eşanjörlerinin 2 yılda bir rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Yenimahalle Lambert servisi kombi eşanjörlerinizin temizliğini farklı kimyasallar kullanarak yapmaktadır. Sağlık için tehdit oluşturmayacak kimyasallar ile temizlenen eşanjörler kombinizin çok daha uzun süre kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Lambert markalı kombi modelleri için sertifikalı ve profesyonel bir şekilde eğitim almış olan personel ekibimiz sayesinde güvenle kombilerinizin bakımını, tamirini ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir eğitim almış olan Yenimahalle Lambert servisi, tamamıyla çözüm odaklı çalışmaktadır.

Servis ekibimiz haftanın her günü ve her saati kombi probleminizin servisimiz sayesinde oldukça hesaplı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Ankara’nın Yenimahalle bölgesinde oturan müşterilerimiz rahatlıkla Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek kombi problemlerini çözüme kavuşturabilirler.

Kombilerin kullanımı sırasında kaçak akım ve ana kartın zarar görmesinden kaçınmak için kesinlikle regülatör kullanılmalıdır. Regülatör kullanımı hem elektrik kaçağı ya da elektrik arızalarının önüne geçer, hem de ana kartınızın zarar görmesini engeller.

Ancak ana kartınızın zarar görmesi durumunda Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek kolaylıkla ana kart tamiri yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan bu servis sayesinde ana kartınızın değişimini de sağlayabilirsiniz.

Kombinizin yaz ve kış aylarındaki ayarları birbirinden farklıdır. Mevsim değişikliklerinde kombinizin ayarlarını düzenleyebilir, ya da Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek ayarlarınızı profesyonel bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda kullanacağınız alana göre kombi seçiminiz de oldukça önemlidir. Mutfağa konulacak olan kombinin etrafının tamamının kapalı olmaması gerekmektedir. Acil bir durumda kombi ulaşılabilir yerlerde kullanımı kolay olmalıdır. 

Her kombide olduğu gibi Lambert kombi modellerinde de bar basıncınızın sabit olması gerekiyor. İdeal aralığın 1.0 ile 2.0 olduğu Lambert kombilerde 1.5 bar basıncının sabit olması oldukça önemlidir. Çünkü kombinizin çalışması sırasında bar basıncının aşağı ya da yukarı doğru dalgalanması basınç sorunu yaşadığınız anlamına gelmektedir. Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde yardım alabilir ve basınç ayarlaması yaptırabilirsiniz.

Sizler için en iyi ve en hesaplı hizmet garantisi sunan Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde kombinizin temizliğini ve bakımını yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda Lambert kombileri için özel eğitim almış Yenimahalle Lambert servisi sizler için yedek parça stoğu da bulundurmaktadır. Yedek parça değişimi ve tamir hizmeti de alabileceğiniz bu servis sayesinde kombileriniz için uzun süreli ve verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

7-24 açık olan hat ve mail yolu ile Yenimahalle Lambert servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!