Yenimahalle Klima Servisi

Yenimahalle Klima Servisi

Yenimahalle Klima Servisi, Ankara Yenimahalle’de klima adına her türlü bakım ve onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Birbirinden farklı ve kullanışlı olan klimalar her alana göre özel olarak dizayn edilmiş modelleri ile alıcılarını bekliyor. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kullanım alanı da genişleyen klimalar marka ve modeli ne olursa olsun Yenimahalle Klima Servisi olarak bakımımızdan geçmektedir.

İso 9001 belgeli firmamız sizlere gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Klimalar eskiden standart bir modele sahipken günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte çok farklı alanlarda aktif olarak kullanılabilecek modellerle ortaya çıkmaktadır. Bu modeller ev için, villa ya da mağaza için, alışveriş merkezi, iş merkezi ya da okul, hastane gibi kurumsal alanlar için sunulmaktadır. Hangi tip klimanın tercih edileceği kullanılacak alana göre değişecektir.

Klimanızı almadan önce mutlaka iyi araştırmalı ve ona göre almalısınız. Firmamıza gelen şikâyetlerden bir tanesi klimadan tam verim alınamaması üzerinedir. Bunun nedeni klimadaki arızadan olabileceği gibi yanlış model seçimi de olabilmektedir. Eğer klima konusunda aklınıza karışıksa Yenimahalle Klima Servisi olarak bize danışabilir ve size en uygun klimanız konusunda bilgi desteği alabilirsiniz.

Klima modellerinden bir tanesi de adı üstünde oldukça kullanışlı olan portatif klimalardır. Taşınabilme özelliği olan bu klimalar pratik bir tasarım ürünüdür ve illa sabitlenmesine gerek kalmamaktadır. Portatif klimaların en büyük özelliği tekerlekleri sayesinde bir odadan diğer odaya aktarılabilmesidir. Ayrıca esnek ve bükülebilen hortumları ile oda içerisinde rahat bir şekilde hareket ettirilebilmektedir. Portatif klimalar da kendi içerisinde üçe ayrılmaktadır.

Bunlar tek gövdeli mono blok klimalar, portatif split ve kondanseri ayrılabilen klimalardır. Mono blok portatif klimada ısının dışarıya taşınması için spiral boru ağzının baca ya da pencereden dışarı sarkıtılması gerekir. Soğutma sırasında açığa çıkan nem cihaz içerisinde bulunan su toplama tankında birikir. Tank dolduğu an cihaz çalışmayı durdurur. Cihazın yeniden işleme geçmesi için tankın boşaltılması gerekir. Kondanseri ayrı olan modellerde iç ve dış olmak üzere iki ünitesi bulunur. Bu üniteler birbirine kıvrılabilir bir şekilde bağlıdır. Bu modellerde kondansör ayrılır ve dış mekana asılmaktadır.

Kompresör ve evaporatör iç ünitede aynı gövdededirler. Portatif klimalar hakkında sormak istediğiniz, aklını takılan tüm soruları hattımızdan bizleri arayarak sorabilirsiniz. Hangi tip portatif klima işinize daha çok yarar, hangisinden daha çok verim alabilirsiniz, hepsini sizlerle paylaşmaktayız. Tüm bakım, onarım ve danışmanlık hizmeti için Yenimahalle Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!