Yenimahalle İmmergas Servisi

Yenimahalle İmmergas Servisi yılların bilgi ve beceri brikimi ile kombi sorunlarınızı kökünden çözüme kavuşturuyor. Arıza açan, bakım gereksinimi bulunan tüm cihazlarınız için biz buradayız. Sadece telefon açmanız yeterli olacaktır.

 448 00 00 numaralı hattımız ihtiyaç duyacağınız profesyonel dokunuşlar için randevu kaydı oluşturmanız için 24 saat açıktır. Görevli personelimiz sizi doğru yönlendirerek telefon desteğinde bulunacaktır. Eğer telefon desteğimiz sonuçsuz kalırsa adresiniz alınarak hemen servis birimi görevlendirilir.

Yenimahalle İmmergas Servisi yılın 365 günü, tatil günleri de dahil olmak üzere sürekli grev yapacak şekilde konumlandırılmıştır. İmmergas markasının değerli kullanıcıları olarak sizlerin en zor anınızda yardımcı olmak bizim asli görevimizdir. Adeta bir örümcek ağı gibi tüm Ankara bölgesini saran mobil ekiplerimiz sizlere zaman kaybı yaşatmadan tamir hizmeti sunmaktadır.

Şunu unutmayınız ki tüm tamiratlarımız işinin ehli ustaarımız tarafından ve tam 1 yıl yedek parça garantisi verilerek yapılmaktdır. Küçük sorunlarınız için öncelikle telefon desteği vermekteyiz. Kombiniz arızalandığında hemen servis çağırmanın peşine düşmeyin. Çoğu zaman operasyon merkezimiz uzaktan yönlendirme ile sorununuzu gidermektedir. 

Yenimahalle İmmergas Servisi olarak belirtelim ki İmmergas kombiniz su damlatıyorsa, yanma esnasında gümleme sesi geliyorsa , sesli veya uğultulu çalışıyorsa , dış yüzeyinde aşırı ısınma varsa ürününüzde sorun var demektir. Hemen elektrik şalterini ve gaz vanasını kapatınız. Akabinde de bizi arayarak durumu bildirerek servis yönlendirmesini talep ediniz. 

Yenimahalle İmmergas Servisi olarak petek bakımlarınızı da zel kimyasal ürünler ve yüksek basınçlı cihazlarla yapmaktayız. Kalorifer peteklerinizde biriken pas kir kireç veya tortunun temizlenmesi yakıt sarfiyatınızı minimum % 30 azaltacaktır. ortalama 5 yılda bir yaptıracağınız bu işlem sizlere ciddi anlamda maddi tasarruf sağlayacaktır. 

Ankara İmmergas Servisi olarak size verebileceğimiz bir tavsiye de yeni alınan cihazlarınızı kullanmadan önce yetkili servis birimi ile görüşerek garanti başlangıcını yaptırmanız olacaktır. İlerleyen günlerde bu işlemin faydasını mutlaka göreceksiniz.

Ayrıca elektrikten doğabilecek arızaların, kaçakların veya kısa devrelerin önüne geçmek ve tehlike yaratacak durumdan kurtulmak için  mutlaka regülatör taktırınız. Bu işlem için de servisimizle iletişime geçebilirsiniz.