Yenimahalle Hotpoint Servisi

Yenimahalle Hotpoint Servisi

Yenimahalle Hotpoint Servisi Yenimahalle semtinin tamamına teknik servis hizmeti götüren ve bu konuda da başarılı olan bölgenin tek servisidir. Uzun yıllar Hotpoint markası altında hizmet veren teknik servisimiz bölgede kaliteli hizmet sunan bir servistir.

Beyaz eşya alanında sektörün önde gelen ve kendisini kanıtlamış olan Hotpoint markası sektörün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Teknik servisimizde asla çıkma parça, çin malı parça veya yan sanayi parça kullanılmamaktadır. Kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Hotpoint marka parçalardır.

Motor sesi gelen ve soğutma problemi olan buzdolapları için, bulaşıklarınızı lekeli çıkartan bulaşık makineleri için, su kaçağı olan ve tahliyesinde problem olan çamaşır makineleri için her zaman 7/24 Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak hizmetinizdedir.

Beyaz eşya cihazlarınızda oluşan sorunlarınız gerek bulunduğunuz konumunuzda gerekse de atölyeye getirilerek arıza tespiti yapılır ve gerekli onarımları yapılarak tekrardan adresinize teslim edilir. Bu işlemler için Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak ekstradan hiçbir ücret talep edilmez.

Buzdolaplarında en çok rastlanan arıza tipi ısıtıcı ile ilgili olan arızalardır. Yeterince soğutmuyor ise buzdolabı ısıtıcı arızası meydana gelmiş demektir. Bunun haricinde kart sorunları da yaşanabilir. Çünkü bunlar elektronik cihazlar olduklarından oldukça hassas bir yapıya sahiptirler.

Bulaşık makinelerin de ise en sık rastlanan sorunlarında başında rezistans kireçlenmesi gelmektedir. Rezistans kireçlenmesinin nedeninin başında bölgedeki bulunan sert sulardır. Bu durumun önüne geçmek için Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz kaliteli kireç çözücü ürünleri kullanarak makinenizi zamanla temizletmenizdir.

Ayrıca bulaşık makinelerinde hortum delinmesi gibi sorunlar da meydana gelebilir. Bu durumlar da da hortumun yenilenmesi gerekmektedir. Aynı sorun çamaşır makinelerinde de oluşabilir.

Çamaşır makinelerin de de hortum değişikliğine gidilmesi yapılacak olan en doğru çözümdür. Bu tip cihazlarınızda mutlaka düzenli olarak su tahliye hortumunun kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.

Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak her türlü hortum değişikliği tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kullandığımız tüm parçalar orijinal hotpoint marka yedek parçalardır. Kesinlikle yan sanayi malzeme kullanılmamaktadır.

Yenimahalle Hotpoint Servisi olarak bulaşık makinenize dizilecek olan bulaşıklarınızı mutlaka ilk önce ılık sudan geçirmeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü bulaşıklarınızın üzerinde birikmiş olan yağlı yiyecekler, zamanla bulaşık makinenizin filtrelerini tıkamaktadır. Bu durumun önüne geçmek için belirttiğimiz gibi bulaşıklarınızı ilk önce mutlaka ılık bir sudan geçirin.

Çamaşır makineleri fazla kullanımları neticesinde bazen sesli çalışabilirler. Hatta bazen yürüme diye tabir edilen hareket de edebilirler. Bu durumda akla gelen ilk şey amortisörlerin bozulduğu, ayakların yıprandığı veya zeminin düz olmamasıdır. Bu durumlardan herhangi biri meydana gelirse çamaşır makineleri sesli çalışır.

Yenimahalle Hotpoint Servisi ile irtibata geçerek çamaşır makinenizin amortisörlerinin değişimini veya tamirini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetler için günün her saati servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  

Teknik servis elemanı olmak için, belli bir eğitim gereklidir. Tecrübe ve birikime sahip ve sertifikası olan firmamızın Yenimahalle hotpoint servisi elemanları, adresinize söz verdiği zamanda gelmektedir.

Zamanında gelen elemanlarımız, yine zamanında iş bitirerek, iş kaybını engellemektedir. Servis hizmetinde seri olmak ve aynı zamanda uzman olmak gerekir. Gün içerisinde birçok adrese söz verildiği için, servis elemanlarımız, işlerini çabuk yapmak zorundadır.

Eleman kategorisinde, en iyi eleman kadrosuna sahip olan Yenimahalle hotpoint servisi isimli firmamız, servis elemanlarını tercih ederken, her zaman için sertifika ve tecrübeyi bir arada istemektedir.

Kombi gibi kış aylarının vazgeçilmez cihazı, klima gibi yaz aylarının vazgeçilmez cihazı ve her zaman için kullandığımız ve her zaman ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşya cihazları, etkili servis hizmetiyle, oldukça kullanışlı olabilmektedir.

Klimaların gaz sorunu, filtrelerinin tıkanması sorunu ve fanın yavaşlaması, servis hizmetinin öncelikle ilgilendiği konulardır. Gerektiği zaman, klimanın markasına göre orjinal parça temini gerçekleşmektedir.

Kombilerde ise, öncelikli konu, su ısıtıcı bölümdür. Bu bölümün bakımıyla, kombi, rahatlıkla sıcak su üretebilmektedir. Orjinal kombi ve klima parçası, Yenimahelle Hotpoint servisi tarafından özellikle temin edilmektedir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!