Yenimahalle Ferroli Servisi

Yenimahalle Ferroli Servisi Ferroli marka kombi ve şofbenlerin bakımını, onarımını ve yedek parça teminini sağlayan şehrin en deneyimli ve köklü firmasıdır.

Yenimahalle Ferroli Servisi
Yenimahalle Ferroli Servisi

Avrupa’nın en kaliteli markalarından Ferroli markasının Ankara ilimizdeki en geniş ağa sahip servisi olmaktayız. Kombi ve şofben ürünleri günlük ihtiyaçları karşılayan ısınma ve sıcak suyu günün her saati temin eden kullanışlı cihazlardır.

Ancak bazı durumlarda bu cihazlar tekleyebilir, arızalanabilir. Böyle durumlarda Yenimahalle sakinlerine vakit kaybetmeden gezici servis araçlarımızla anında yardımcı oluyoruz.

Cihazlar arızanın durumuna göre ister yerinde onarılıyor ister donanımlı atölyemizde işlemleri yapılıyor.  Yenimahalle Ferroli Servisi olarak 25 yıldır kombi ve şofben üzerinde çalışmalarımızı aktif olarak sürdürüyoruz.

Kombi ve şofbenlerde günlük olarak pek çok arıza kaydı alıyor ve anında müdahalede bulunuyoruz. Kombinin ısı vermemesi bunlardan bir tanesidir.

Kombi Servisi

Cihaz ısı vermiyor ise kombinin termostatı düşük derecede kalmış olabilir ve bundan dolayı verimli ısı alamıyor olabilirsiniz. Kalorifer dönüş hattındaki filtrede bir tıkanıklık ortaya çıkmış olabilir.

Böyle bir durumda kombinin veriminde bir performans alamazsınız. Bu gibi durumlarda filtreleri, petekleri ve bunlarla beraber boru hatlarının temizlenmesi gerekir.

Hem giriş hem de çıkış vanaları da ayrıca kontrol edilmelidir. Tüm bu işlemler Yenimahalle Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından Yenimahalle sakinlerinin cihazlarına başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Yenimahalle Ferroli Servisi markanın sevilen beğenilen ve hemen hemen her evde tercih edilen kombi modellerine kesintisiz olarak bakım ve tamir imkanı sunmaktadır. Ferroli kombi kullanıcıları bilinçlidir.

Yıllık bakın önemini ve gerekliliğini bildikleri için yoğun kış kullanımı öncesi mutlaka bakımlarını yaptırırlar. Bunun için uy uygun dönem sonbahardır. Soğuklar bastırmadan yapılacak kombi bakımı ve temizliği sorunsuz ve huzurlu kış geçirmenizin garantisidir.

Ferroli kombi montajı ve kombi seçiminde uzman olan ekiplerimiz, yoğuşmalı cihaz tavsiye etmektedir. Bakım işlemleri için, kışı beklememek gerekir. Karlı ve soğuk günlerde, kombinin bozulması durumunda, soğukta kalma durumunuz olabilir.

Bu nedenle, kış gelmeden bakım yaptırmalısınız. Garantili servis ve kurulum işlemi yapan Yenimahalle ferroli servisi firmamız, proje onaylı yapılan montaj işlemlerinde, en iyi çalışmaları sunmaktadır.

Şofben Servisi

Şofbenlerde de pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela şofben çalışır haldeyken alevin aniden sönmesi sorunu karşımıza çıkabilmektedir.

Eğer böyle bir durumla karşılaşmış iseniz şofbeninizi kapatarak bir müddet beklemelisiniz. Yeniden açtığınızda sorun devam ediyorsa dedantörde bir arıza söz konusu olabilmektedir.

Dedantör arızası şofbenlerde sık rastladığımız bir arızadır. Bu anlamda dedantör gerekli görüldüğü takdirde değiştirmesi gerekebilir. Dedantör değişimini Yenimahalle Ferroli Servisi uzman kadromuz sizin için hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Sizlere orijinal Ferroli yedek parçası sunan firmamız montajını yaparak şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Şofbenlerin çalışmasını etkileyen bir diğer önemli konu gaz grubu ve bağlantıları arızalarıdır. Gaz bağlantılarında problem varsa cihaz hiçbir suretle çalışmayacaktır.

Yıllık bakımlar çerçevesinde şofbeninizdeki termostat, su tankı, gaz valfi dahil tüm ekipmanlar elden geçirilecektir. Eğer onarılamayacak düzeyde bir parça var ise sizlere orijinal Ferroli yedek parça temin ederek sorununuzu ortadan kaldırmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız günün her saatinde rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. Alanında uzman Yenimahalle Ferroli Servisi teknisyenlerimiz gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerdir. Ankara için tek numaramızdan Yenimahalle sakinleri bizlere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde müşteri temsilcimiz bizleri sizlerin bulunduğu alana yönlendirecek ve sorunu hızlı bir şekilde halletmemiz için gerekli koordinatları verecektir.

Yenimahalle Ferroli Servisi şofben kullanımı , bakımı ve arıza giderilmesi ile ilgili konularda sizlere tam destek olmaktadır. Kombicihazlarına kıyasla emniyet ve güvenlik açısından biraz daha geri planda olan bu ürünler asla ihmal edilmeden ve dikkatlice kontrol edilerek bakımdan geçirilmelidir.

Ani sıcak su ihtiyacımızı karşılayan şofbenler mutlaka çelik baca ile kullanılmalı , eski tip bacalı ihaz kullanılıyorsa bu derhal terk edilerek hermatik cihazlara geçilmelidir. Unutmayın, doğalgaz değil insan hataları kazalara sebebiyet verir.

Yenimahalle Ferroli Servisi asla taviz vermediği Ar – Ge çalışmaları ile sizlere daima en iyiyyi sunmak için çabalamaktadır.Şofben klima ve kombi ürünleri, özel cihazlardır.

Bu özel cihazlar, gerek kurulum olsun, gerekse servis hizmeti kategorisinde olsun, uzman müdahalelere gerek duymaktadır. Servis hizmetinde, Yenimahalle Ferroli Servisi gibi hızlı çalışmak önemlidir.

Klima Servisi

Hızlı çalışma özellikleri yanında, işinin uzmanı olmak da, oldukça önemli bir husustur. Güncel çalışma yöntemleriyle, en iyi servishizmetini veren firmamız, klimalar için orjinal gaz ve parça teminini tavsiye etmektedir.

Kompresörün bozulmaması için, gazın bitmesini beklemeden, gaz takviyesi yaptırmak, önemli bir husustur. Servis hizmetinde, hızlı ve etkili hizmet sunan firmamız, başarılı hizmet anlayışından ödün vermemektedir.

Proje çalışmalarında, resmi prosedürü uygulayan firmamız, klima seçiminde ve klima kurulumunda da gerekli hizmeti sunmaktadır. Klima gazı, klima parçaları, klima temizliği ve klima kurulumu gibi önemli hizmetleri, en iyi şekilde veren Yenimahalle Ferroli Servisi adı ile hizmet sunan firmamız, yaz aylarından önce klima bakımının yapılmasını tavsiye etmektedir.

Filitre ve kanallarda biriken mikroplar kullanım öncesi temizleme yöntemi ile yok edilmelidir. Benim klimam nasıl olsa çalışıyor, soğutmasında da sorun yok diye düşünüp kimyasal bakımını asla ihmal etmeyiniz. Bu ihmal ciddi solunun yolu rahatsızlıkları yaşamanıza sebep olabilir. 

Yenimahalle Ferroli Servisi sadece klima bakımı için görev verdiği ekipleri ile yaz kış sizlere en hesaplı ve en mükemmel servis hizmetini sunmak için yoğun olarak mesai vermektedir.

Doğru ve bilinçli kullanım ile hiç bir sorun yaşamadan uzun yıllar Ferroli markalı cihazlarınızı kullanmak isterseniz bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. 0312 448 00 00 numaralı hattımız 24 saat emrinizdedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!