Yenimahalle ECA Servisi

Yenimahalle Eca Servisi, hayatımızın ayrılmaz parçalarından olan ve günlük ihtiyaçlarımızı maksimumda gidermeye yarayan kombi ve şofbenler konusunda alabileceğiniz en köklü uzman desteğini sağlamaktadır.

Kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı açısından oldukça önemlidir. Ancak bazen kombi ve şofbenler özellikle yıllık bakımları aksatıldığında pek çok sorun ortaya çıkarabiliyorlar.

Evinizdeki hemen her elektronik cihaz gibi kombi ve şofbenlerinizin de birden çok elektronik parçası olduğunu ve bu parçaların bakım yapılmaz ise zamanla bozulabileceğini unutmamalısınız.

Sıcak suyu kesintisiz bir şekilde almak, ısınma ihtiyacını maksimumda karşılamak herkesin hakkıdır. Eca markası bu konuda oldukça kaliteli cihazları insanlara sunmaktadır.

Firma olarak daima kullanıcıların yanında olan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sürdüren bir ekibe sahibiz. Bu anlamda hem yıllık bakım hem onarım hem de parça değişimi gibi konularda uzmanlığımızı gösteriyoruz.

Günümüzde yan sanayi yedek parça kullanarak sizleri servise bağımlı hale getirmeye çalışan kötü niyetli insanlar olabilir.

Biz müşterilerimizin her daim memnuniyetini düşünen bir firma olarak bu konudaki hassasiyetimizi ortaya koyuyor ve asla yan sanayi parça kullanmıyoruz. Yenimahalle Eca Servisi olarak müşterilerimizin en iyi hizmete layık olduğunu düşünüyor ve ona göre işlemlerimizi profesyonelce ve sonuç odaklı yapıyoruz.

Kombiler hem sıcak su hem de ısı sağlama açısından oldukça pratik ve kullanışlıdır. Eca markasının birbirinden kullanışlı pek çok kombi modeli bulunmaktadır. Kombi tercihini Eca markasından yana kullanan Yenimahalle sakinlerine gerekli tüm bakım onarım hizmetini bekletmeden garantili bir şekilde sunuyoruz.

Kombinizde ortaya çıkabilecek pek çok potansiyel arıza sizlere kod şeklinde ekranlarda gözükecektir. Bunardan bir tanesi kombi ana kart ile iletişim kesildi uyarısıdır. Böyle bir arıza önünüze düşmüş ise cihazınızın yeniden başlatma tuşundan kapatıp yeniden açmalısınız.

Eğer iletişimsizlik hatası devam ederse birkaç defa daha üst üste reset işlemini uygulayın. Ancak sorun hala devam ediyorsa ana kart ile ilgili bir problem olabileceğinden Yenimahalle Eca Servisi teknik birimlerimiz sizlere yerinde ve garantili bakım işlemleri uygulayacaktır.

Kombiler kadar Eca marka şofbenler de sıcak su alma adına yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Şofbenlerde görülen arıza çeşitlerinden bir tanesi su girişi sıcaklık NTC arızasıdır. Giriş suyu sıcaklık sensör arızası olarak da bilinen bu arızanın temelinde bağlantılardaki ya da kablolardaki bir sorun bulunabilmektedir.

Yenimahalle Eca Servisi personelimizden uzman desteği almanız yararınıza olacaktır. Müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur kalmasın diye günün 24 saati iş başında bulunmaktayız.

Gezici servis araçlarımız sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemekte, teknisyenlerimiz sonuç odaklı işlemleri ile sorununuzu en hızlı ve garantili bir şekilde çözmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her an Yenimahalle Eca Servisi siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Kurulum, montaj, bakım, tamir ve yedek parça ihtiyacınız olduğunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermek temel prensibimizdir. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilir ve servis merkezimiz bünyesinde arıza ya da montaj kaydı oluşturabilirsiniz.

Daha sonra ekibimiz sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayarak ve ziyaret etmeden yarım saat öncesinden bilgilendirerek kombi ya daklima cihazınızın servis ihtiyacınızın giderilmesini sağlayacaktır. İhtiyaca göre yerinde ya da ürününüzün servise getirilmesi suretiyle kaliteli ve güvenilir hizmet almanız bizler için önemlidir.

Yenimahalle ECA Servisi hizmet sonrası memnuniyet araştırması yapmak için sizleri arayabilir. Bu esnada beğendiğiniz veya memnun kalmadığınız tüm görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Başarı çıtasını yükselterek iyi ve kaliteli servis hizmeti sunmamız için olumlu veya olumsuz  önerilerinize her zaman ihtiyacımız olduğunu belirtmek isteriz.

Yenimahalle ECA Servisi kombi ya da klima gibi cihazları kılavuzundaki yönlendirmeler doğrultusunda kullanmanızı, en ufak bir sorunda dahi bizlere ulaşmanızı tavsiye etmektedir Özellikle gaz kaçağı gibi durumlarda ilk olarak gazı kesip ortamı havalandırmanızı, ardından firmamıza ulaşmanızı öneririz..

Tamir ya da bakımını yaptığımız ürünleriniz 1 yıl garantimiz altındadır ve kullanılan her türlü yedek parça orjinaldir. İşlem sonrası ECA perfonelleri tarafından sizlere verilen belgeleri saklayınız .

Bu evraklar garanti belgesi yerine geçmektedir ve ilerleyen 12 aylık dönemde aynı arızanın tekrarr etmesi durumunda ücretsiz müdahalelerimizden faydalanmak için gereklidir.

Yenimahalle ECA Kombi Servisi uzun yıllara dayanan tecrübesi, güler yüzlü ve deneyimli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden her zaman ve her koşulda müşterilerinin yanında olmayı hedefleyen bir onarım merkezidir.

Metropol yaşantısında kombi ve şofben gibi sıcak su ihtiyacımızı karşılayan , ısınmamızı sağlayan ürünlerin yeri ve eksikliği ancak bozulunca ortaya çıkar.

Yaşam kalitemizi de kesinlikle etkileyen bu olumsuzluklar sinirlerimizin de gerilmesine neden olur. Tam bu noktada hızır gibi yetişecek olan Yenimahalle ECA Servisi çalışanları, servis ihtiyacınızı karşılayarak arızanıza son noktayı koyacaktır.

Eca tarafından özel olarak kurulan ekiplerimiz 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Yenimahalle ECA Servisi takım ruhu ile çalışmalar yürüttüğü için başarı sağlamıştır.Tüm ekiplerimiz bir diğerinin eksiğini kapatmak için sürekli gayret halindedir. Dikkatli ve titiz çalışmalarımızın meyvesini mükemmel sonuçlar alarak elde etmekteyiz.

 Eca amblemli tüm ürünleriniz için ekonomik onrımlarımızdan ve doğru müdahalelerimizden faydalanmak için lütfen 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak adres kaydı oluşturunuz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!