Yenimahalle Doğsan Servisi

Takım ruhu ile oluşturulan bütün servis hizmeti çalışmaları, oldukça başarılı sonuçlar verebilmektedir. Başarılı ve etkili çalışma yöntemleriyle, takım ruhunu birleştiren Yenimahalle doğsan servisielemanlarımız, aradığınız kaliteli servis hizmetini sizler için sunmaktadır.

Sertifikalı olan ve aynı zamanda, en iyi hizmeti verecek kadar tecrübeli olan Yenimahalle Doğsan Servisi çalışanı elemanlarımız, kombi, klima ve beyaz eşya gibi cihazların bakımını, kısa zamanda gerçekleştirmektedir. Kombi ve klima bakımında söz sahibi olan firmamız, özel izinlerle ve projeyle montajı yapılan kombilerin servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Projeyi doğalgaz dağıtıcı firma onaylamadan, kesinlikle montaj işlemi yapılmamaktadır. Doğalgazla çalışan ve sıcak su üreten kombiler, bu sıcak su üretimiyle, ısınma ve kullanım suyu gibi ihtiyaçları karşılamaktadır.

Klima bakımı da, kombi bakımı gibi belli bir prosedürle yapılmasına karşın, proje zorunluluğu yoktur. Bu işin uzmanı olan teknik servis ekibi, evinizde inceleme yapar ve klimanın takılacağı yeri tespit eder. Evinize en uygun klima seçeneğini tercih eder. Yenimahelle Doğsan Servisi olarak Klima, kombi ve beyaz eşya servis hizmetinde, markaya ait yedek parça ve en iyi servis hizmeti, öncelikli tercihimizdir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!