Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi
Yenimahalle Demirdöküm Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi severek ve ilgi duyarak kullandığınız kombi klima şofben hidrofor brulör ve kazan sistemleri gibi Demirdöküm amblemi taşıyan ısıtma ve soğutma sistemleri ürünlerinize yaklaşık 25 yıldır kaliteli, güvenilir ekonomik & hızlı servis hizmeti vermektedir.

Çalışkan, disiplinli ve perensipli elemanlardan kurulu olan firmamız arıza bakım ve montaj işlerinizi profesyonel dokunuşlarla gerçekleştirmektedir. 

Yenimahalle Demirdöküm Servisi bireysel ısınma ve soğutma sistemlerinin yanı sıra merkezi sistem kazan ve brulör cihazlarınız için de kurmuş olduğu özel ekipleri ile yılın 365 günü sizlerin konforu ve huzuru için görev yapmaktadır.

Demirdöküm markasına güven duyan ve sahip olan müşterilerine en iyi servis hizmetini vermek için Yenimahalle bölgesinde hizmet veren servisimiz önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir.

Klima Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi klima tamir bakım ve montaj uzmanıdır. Klima bakımlarında klimanız için,cihaza özel olarak üretilmiş gaz seçenekleri tercih edilmelidir ve bu ürün orjinal ürün kullanılarak gaz takviyesi yapılmalıdır.

Kompresörün zarar görmemesi için, gaz bitmeden, gaz basma işlemleri gerçekleşmelidir. Kombi, klima ve şofben gibi ürünlerde uzman olan, hızlı çalışma yöntemlerine sahip olan Yenimahalle Demirdöküm Servisi çalışanlarımız, kısa zamanda bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. Filtre parçası da mutlaka temiz olmalıdır.

Ayrıca, sürekli içeri hava çektiği için, Demirdöküm Klima ünitenizin fan kısmı da kir tutabilir. Servisimiz, fan sıkışması gibi sorunları, tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bakım ve onarımda adından sıkça söz ettiren Yenimahalle Demirdöküm Servis ekiplerimiz, oldukça pratik çözüm sunmaktadır. Klima bakımında konusunda uzman olan elemanlarımız, kısa zamanda işlerini bitirmektedir.

Kombi Servisi

Yenimahalle Demirdöküm Servisi için kombi servisi konusu da önemli hususlardan biridir. Resmi prosedürle, gaz dağıtım şirketinin projeyi onaylamasıyla, kombi montajı gerçekleşmektedir. Yeni nesil yoğuşmalı kombiler, öncelikle tercih edilmelidir. 

Kombi bakımında, su ısıtma işlemi ve su ısıtma süresi, büyük önem taşımaktadır. Su ısıtma işlemini yapamayan kombiler, en kısa zamanda bakıma tabi tutulmalıdır. Bakımlı kombiler, ısıtma işlemini, en iyi şekilde yapabilmektedir. Kış aylarından önce yapılması uygun olan kombi bakımı, soğuklardaürününüzün verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi hafta sonu, yılbaşı ertesi bayramlar, özel günler gibi tatil olan zamanlarda bile sizlerin konforunu düşündüğü için nöbetci ekip bulundurmakta ve hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Sabah erken saatte görev alan personellerimiz gecenin ilerleyen saatlerine kadar Demirdöküm kullanıcısı müşterilerinin çağrılarına yanıt vermek için görev yapmaktadır. Yenimahalle bölgesinin bir sakini olarak sizler de tamir işlemi için hemen bizi arayabilirsiniz.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi kombi, şofben, klima ve kazanları ile fark yaratmış olan Demirdöküm markası altında her tür cihazın gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapan şehrin en köklü firmasıdır.

Cihazlarınızın yıllık bakımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 25 yıldır Yenimahale sakinlerine hizmet sunan ekibimiz orijinal yedek parça temini ile de tam teşekküllü destek sunmaktadır.

Günün hemen her saati hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombilerde bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Mesela kombi sıcak su arızası veriyor ise öncelikle kaloriferde bir sorun var mıkontrol edilmelidir. Kaloriferin ısınıp ısınmadığı kontrol edildikten sonra kombinin sıcak su ayarının hangi derecede olduğuna bakılmalı eğer ayar düşükse ise çıkarılması gerekir.

Kombinizin sıcak su ayarının 10-15 derecenin üzerine çıkacak şekilde ayarlanması gerekir. Kombinizin sıcak su ayarında bir problem var ise Yenimahalle Demirdöküm Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Şofben Servisi

Sıcak su ve ısı ihtiyacımızı karşılayan şofbenleri günün hemen her saati kullanmaktayız. Şofbenlerden farklı pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Şofbenler konusunda karşımıza çıkan arıza çeşitleri rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin yanması, rezistans yanması, elektrik kaçağı, elektrik girişindeki klemensin erimesi, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarında yanma gibi sorunlardır.

Bu sorunlar şofbenlerde yıllık bakımlar yapıldığı takdirde görülmeyecek problemler olduğundan sizlere Yenimahalle Demirdöküm Servisi olarak mutlaka yıllık bakım öneriyoruz.

Yenimahalle Demirdöküm Servisi merkezi sistem kazan ve brulör sistemlerinizin arızasını gidermek için özel eğitimden geçirilmiş, uzmanlaştırılmış ve güven duyarak ürününüzü teslim edeceğiniz personelleri ile 7/24 sizlerin emrindedir.

Kazan Brulör Servisi

Apartmanlarda kombi gibi bireysel ısınmamızı sağlayan cihazların yanında çoklu dairelerin olduğu kalabalık nüfusa sahip yaşam alanlarında ekonomik olması açısından kazan sistemi tercih edilebilir.

Her üründe olduğu gibi bunlarda da bozulma , arıza çıkartma gibi durumlar yaşanabilir. İşte o anda endişe etmenize gerek yok; Yenimahalle Demirdöküm Servisi ile 0312 448 00 00 numaralı hat üzerinden irtibata geçebilir, sorununuzun çözümü için randevu alarak ilk adımı atabilirsiniz.

Demirdöküm kazanlar ise apartman fabrika ya da geniş yaşam alanlarında merkezi sistemlerde kullanılan kullanışlı cihazlardır.

Kazanın ateşleme yapabilmesi için brülörünün düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Brülör arızaları kazanlarda en çok karşılaştığımız arıza çeşitlerindendir.

Eğer kazanda brülör motoru çalışmıyor ise motora gerekli üç faz aklım gitmiyor olabilir. Motor rulmanları yatak sarmış ya da motorun kendisi yanmış olabilir. Tüm bu parça ve aksam kontrolleri Yenimahalle Demirdöküm Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacak ve bir arıza durumunda gerekli tedbir alınacaktır.

Yenimahalle sakinleri için günün 24 saati aralıksız Demirdöküm bakım ve onarım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yenimahalle sakinleri herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda gecenin bir yarısı da olsa sabahın erken saatleri de olsa müşterilerimiz bizlerden garantili hizmet alabilmekteler.

Ayrıca orijinal yedek parça değişimi de yapmaktayız. Demirdöküm markasının birbirinden kullanışlı cihazlarında ortaya çıkabilecek her tür sorunda Yenimahalle Demirdöküm Servisi çağrı merkezimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Yıllık bakım taleplerinizde sizlere uygun zaman ve günde teknisyenlerimiz yardımcı olmaktadır. Cihazlarınıza herhangi bir müdahalede bulunulduğunda bir yıllık servis garantisini de ayrıca vermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!