Yenimahalle Buderus Servisi

Yenimahalle Buderus Servisi, ısıtma sistemleri olarak kullandığımız kombi, şofben ve kazanlar yüksek bir ısı ile sizlerin ihtiyaçlarını günün her saati eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Yenimahalle Buderus Servisi
Yenimahalle Buderus Servisi

Günümüzde pek çok ısıtma sistemi markası vardır ve insanlar diledikleri kapasitede ve hacimde cihazları bu markalardan seçebiliyorlar. Ancak bu seçimi yaparken elbette bir takım kriterleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Bunlardan birincisi ve hatta en önemlisi servis imkânlarının durumudur. İnsanlar herhangi bir arıza durumu yaşadıklarında sorunsuz bir şekilde servise ulaşmak ve hızlı bir şekilde onarım hizmeti almak istiyorlar. Burada devreye Buderus marka cihazlara yaptığımız başarılı çalışmalar ile Yenimahalle Buderus Servisi ekibimiz girmektedir.

Kombi, şofben ya da kazanlarda bir takım ısıtmama sorunları karşımıza çıkabiliyor. Bunun altınd ayatan neden pek çok şeye bağlı olabilir. Üretim hatasından parça ve montaj hatasına kadar pek çok farklı şekilde karşımıza sorunlar çıkabiliyor. Önemli olan doğru bir müdahale ile cihazın tam verimli kapasitesine ulaşmasıdır.

Bunu da ancak alanında uzman bir ekiple gerçekleştirebilirsiniz. Günün 24 saati Buderus marka cihaz kullanan Yenimahalle sakinlerine Yenimahalle Buderus Servisi olarak aralıksız hizmet vermekteyiz. Üstelik nöbetçi teknisyen sistemimiz ile gece dahi olsa kimseye zaman kaybı da yaşatmamaktayız.

Şofben Servisi

Şofbenlerde gün içerisinde pek çok sorunla karşılaşmanız olasıdır. Bu sorunlar genellikle arıza kodu olarak ekrana düşer ve sizi bilgilendirir. Mesela veri bağlantı sorunu arızası almış iseniz veri bağlantı noktalarının kontrolleri gerekecektir.

Bu konuda bir arıza kodu görüyor ise yapabileceğiniz bir şey olmadığından Yenimahalle Buderus Servisi teknik ekibimizden yardım istemeniz yerinde olacaktır.

Şofbeninizde gereğinden fazla bir sıcaklık varsa ve yüksek sıcaklık ikazı alıyor iseniz öncelikle su akışını kontrol etmelisiniz. Su akışı çok düşük ise önce musluğu sonuna kadar açın.

Sonrasında ise filtreyi temizleyin. Eğer dengeli bir sıcaklık alamazsanız mutlaka Yenimahalle Buderus Servisi operasyon merkezimizle bağlantı kurarak uzman desteği talep edin.

Şofbeninizin eşanjöründe bir arıza çıktığında yine bir arıza kodu ile bunu ekranınızda görebilirsiniz. Eşanjörde yüksek sıcaklık problemi yaşanıyor ise sistem bu yüksek sıcaklıktan cihazı koruma adına kilitlenecek ve çalışmayacaktır.

Bu gibi bir durumda Buderus şofbeninizin parçalarında sorun olabileceğinden teknisyenimizin kontrol etmesi gerekecektir.

Öncesinde cihazınızı resetleyebilirsiniz. Ancak kapatıp açtıktan sonra arıza hala devam ediyor ise herhangi bir müdahalede bulunmayın çünkü bu tamamen uzmanlıkla alakalı bir konu olacaktır.

Sizlere Yenimahalle Buderus Servisi operasyon merkezimizden gezici servisleri ile göndereceğimiz personelimizi arıza tespitini yaparak cihazınızdaki sorunu en hızlı şekilde onaracaktır. Günün her saati tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombi Klima Servisi

Yenimahalle Buderus Servisi kullanmakta olduğunuz Buderus markalı kombi klima ve şofben ürünlerinin tamir bakım ve onarımını yapan, yetenekli ve bilgili ustalardan kurulu olan seçkin bir firmadır. Birçoğumuzun ev ya da iş yerinde kombi şofben ve klima ürünlerinden biri mutlaka bulunmaktadır.

Yaşam kalitemizin ve konforumuzun sürekliliği açısından da demirbaş olarak değerlendirebileceğimiz bazı eşyalarımızın sağlamlığı ve verimliliği bizler için önemli olmaktadır.

Biz Yenimahalle Buderus Servisi olarak müşterilerimizin rahatlığını ve huzurunu önemsiyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli husustur.

Satış sonrasında müşterilerinin tüm konforunu sağlamak için görev yapan Yenimahalle Buderus Servisi bu konuda her geçen gün kendisini geliştirmek için çalışmalarını yürütmektedir.

Yenimahalle Buderus Servisi çalışanı olan ve işinde uzman, aynı zamanda profesyonel ekibimiz, hızlı,  kesintisiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti esas alan prensibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için azami gayret ile çalışmalarını sürdürmektedir..

Uzun yıllar sektörde oluşumuzun verdiği tecrübe ile Buderus kullanıcısı müşterilerimizin her türlü sorun ve ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Tüm ürünlerinizin tamir ve bakım işlemlerinde Yenimahalle Buderus Servisi nde olduğu gibi sertifikalı firma ve deneyimli personellerle irtibat kurduğunuzdan emin olunuz. Klima  kombi ve şofben ürünlerinizin de periyodik bakımını yaptırmanız ürününüzü daha verimli kullanmanız açısından önemlidir. 

Yenimahalle Buderus Servisi tarafından ürünlerinize yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamındadır ve kullandığımız her türlü parça Buderus ürünlerinize uyumlu olan orijinal parçalardan oluşmaktadır 

Buderus markaya sahip her türlü ürününüzün kurulum, montaj, bakım-onarım ve arızası ile ilgili talepleriniz için 7 gün 24 saat bizlere yani Yenimahalle Buderus Servisi çağrı merkezlerine ulaşarak arıza ya da talep kaydı oluşturabilirsiniz.

Çalışanlarımız en kısa zamanda sizlere ulaşarak yerinizde ya da servise alınması suretiyle sorununuzun giderilmesi noktasında sizlere yardımcı olacaklardır.

Yenimahalle Buderus Servisi  şofben tamiratı,  kombi bakımı,  klima montajı gibi işleriniz için özel olarak kurulmuş ve konusunda her türlü sınava tabi tutularak eğitilmiş personelleri ile sizlere iyinin de iyisisni sunmak için ter dökmektedir. İş bitiminden sonra geçen dönemde müşteri memnuniyetinizi ölçmek için Yenimahalle Buderus Servisi tarafından aranırsınız.

Bu arama esnasında şikayetlerinizi, eksiklerimizi ve tavsiyelerinizi mutlaka iletin. Bu sayede kendimizi geliştirmemize yardımcı olmanın yanı sıra olumsuzlukları gidermemize de yardım etmiş olursunuz. 

Buderus markalı ürünlerinize yerinde ve profesyonel müdahalelerde bulunmamızı isterseniz ve bize ihtiyaç duyduğunuzu hissederseniz hemen 0312 448 00 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!