Yenimahalle Bosch Servisi

Ankara Yenimahallede bulunmakta olan Yenimahalle Bosch Servisi sizlere müşterilerimize uzun senelerdir 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Bosh markasına hizmet vermekte olan Yenimahalle Bosh Servisi beyaz eşya, klima, kombi ve şofben olmak üzere birçok çeşiti bulunan Bosch markasının tamir bakım ve montajını yapmaktadır.

Yenimahalle Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Hayatımızı oldukça fazlasıyla kolaylaştırmakta olan beyaz eşyalarımız günümüzde artık sadece evlerde değil iş yerlerin de bile kullanılmaktayız. Çok severek kullansak bile arızalarlakarşılaşabiliyoruz.

Bizler Yenimahalle Bosch Servisi olarak Sizlere kullanmakta olduğunuz bulaşık makineleriniz sorunlarını çözebileceğiniz bazı tavsiyelerde bulunmaktayız.

 Bulaşık makinesi çalışmadığı zaman yapılması gereken kontroller nelerdir?

 1. Bosch bulaşık makinenizin fişini prize taktığınızı kontrol ediniz.
 2. Bosch bulaşık makinenizin bağlanmakta olduğu prizin sigorta ve ya ana sigortasını kontrol ediniz.
 3. Bosch bulaşık makinenizin açma-kapama tuşuna bastınız mıbunu kontrol ediniz.
 4. Bosch bulaşık makinenizin kapağını iyice kapattınız mı bunu kontrol ediniz.
 5. Bosch bulaşık makinenizin süzgeçlerde tıkanıklık gördünüz mü süzgeçleri kontrol ediniz.
 6. Bosch bulaşık makinenize Su geliyor mu bunu kontrol ediniz.

Bunları kontrol edip olumlu sonuç alamıyorsanız dilediğiniz saatte Yenimahalle Bosch Servisi firmamızla iletişim sağlamanızda fayda var.

Yenimahalle Bosch Klima Arızaları

Klimalarda belli bir süreden sonra arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Bosch Klimalarınızın bakım işlerinin aksatmanız, kullanım kılavuzunda ki talimatlara uymadan hareket etmeniz görmüş olduğunuz bu arızaların en büyük sebeplerindendir.

Bosch klimanızın timer lambası yanıp sönüyorsa bunda ki sebep serpantin sansörlerinde sorun vardır. Böyle bir arıza da maalesef ki servis çağırmanız gereklidir.

Yenimahalle Bosch Servisi olarak Bosch markalı klimalarınızı tamir ettirebilmek için en doğru adrestesiniz.

Yenimahalle Bosch Kombi Arızaları

Oldukça konforlu olan kombilerimiz hayatımızı özelikle de kış ayları fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Sıcacık ev sıcacık bir su ve bunu sadece bir düğmeye basarak yapmak oldukça keyiflidir ancak kombilerimizin de arızalanma gibi durumları olabiliyor.

Yenimahalle Bosch Servisi olarak kombinizin sıcak su gelmemesinin sebeplerini sıralamaktayız.

 • Su açıldığın da kombi yanıyor fakat ısınmıyorsa suyu gerektiğinden fazla açmış olabilirsiniz.
 • Isınan suyun birazı kalorifer sistemine karışmış olabilir ve bu sorun üç yollu vananın arızalanmasından kaynaklıdır.
 • Sıcak su hattına başka bir yerden su karışması sebebinden sıcak su gelmiyor olabilir.
 • Kombinizin sıcak su ile ilgili akşamların da bir problem söz konusu olabilir.

Yapmanız gereken en doğru faktör bu gibi durumlarda teknik servis çağırmanız olacaktır.

Yenimahalle Bosch Şofben Arızaları

Yenimahalle Bosch Servisi olarak sizlere Bosch şofbenleriniz de görebileceğiniz bazı sorunlardan bahsetmekteyiz.

Şofbeniniz suyu az akıtıyorsa bu durumun sebepleri;

 • Bosch şofbeniniz fiskiyesinin delikleri çok büyükolması olabilir.
 • Bosch şofbeniniz kademe anahtarı arızalanmış olabilir.
 • Bosch şofbeniniz ısıtıcılar kireç kaplamış olabilir.
 • Bosch şofbeniniz ısıtıcılardan birine enerji gelmemiş olabilir.
 • Bosch şofbeniniz su basıncı ile çalışan siviclerden birisi arızalanmış olabilir.

Bunları yapmanıza rağmen olumlu bir sonuç alamıyorsanız eğer Yenimahalle Bosch Servisi firmamızla iletişim sağlamanız ve firmamızdan yardım almanız gerekir

Yüksek kalite ile verdiğimiz Yenimahalle Bosch Servisi tamir hizmetleri sayesinde kombi klima şofben beyaz eşyalarda ve küçük ev aletlerinde meydana gelen hasarları kısa süre içerisinde onarıyoruz.

Güvenle ve kaliteli ile sunduğumuz servis hizmetimiz ile müşterilerin mağduriyetini en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Bunun için sürekli eğitim gören, donanımlı ve işinde uzman olan Bosch tamir birimi teknisyenlerimiz, sizlere en hızlı ve en güvenilir onarım & bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Küçük ev aletleri sıkça her evde ve iş yerinde kullanılmaktadır. Bu cihazları uzun süre kullanmak için dikkatli olmak gerekir. Belli aralıklarla bakım yapılmalı, cihazlar kullanıldıktan sonra kapatılmalı ve darbe, düşme gibi durumlar olmamalıdır. Aksi taktirde Bosch markalı cihazlarda sorunlar meydana gelebilir.

Yenimahalle Bosch Servisi olarak şunu diyebiliriz ki Beyaz eşya kullanımı ise biraz daha dikkatli olmayı gerektirir. Özellikle beyaz eşya taşınırken ve montajı yapılırken, bu süreç güvenilir bir şekilde olmalıdır. Klima montajı önceden belirlenmeli. Bunun için de uzman kişi tarafından mekân incelenmelidir.

Yenimahalle Bosch Servisi olarak şunu belirtmek isteriz ki cihazların kullanımı sırasında bazı parçalar hasar görebilir. Bu parçaların onarımı ise titizlikle yapılmalı. Daha büyük sorunlara yol açamamak adına, mutlaka uzman kişiler bu işlemleri yapmalıdır.

Ekibimiz uzman ve donanımlı kişilerden oluşuyor ve hızlı bir şekilde onarım, bakım ve tamir hizmeti veriliyor. Bosch ürünlerinize uyguladığımız ekonomik fiyatlı tamir işlemlerimizle de hem bütcenizi hem de yüzünüzü güldürüyoruz.

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı gibi her evde kullanılan beyaz eşya ürünlerinizle ilgili tüm şikayetlerinizi Yenimahalle bölgesinde çeyrek yüzyıldır hizmet veren bize yani Yenimahalle Bosch Servisi ekiplerimize bildirebilir, mantıklı ve kalıcı çözümlere kavuşabilirsiniz.

Acemi kişlere yaptırmaya çalışacağınız tamirat bakım ve montajlar Bosch marka ürününüzün zarar görmesine sebep olabilir.

Bu riski ortadan kaldırmanın tek yolu bildiğiniz, güvendiğiniz veya referans aldığınız servislerle çalışmaktır. Yenimahalle semtinin en sevilen ve en çok tercih edilen servisi olan Yenimahalle Bosch Servisi isimli işletmemiz sizlere ilk günkü görev aşkıyla hizmet ulaştırmakta, bu güne kadar edindiği tecrübeleri de işine yansıtmaktadır.

Bosch, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kendini kabul ettirmiş, dayanıklılığını ve sağlamlığını ispatlamış, marka değerini bu sayede zirveye taşımış ve satış grafiğini de bu doğrultuda her geçen gün yükseltmiştir.

 Kombi ve şofben gibi sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan cihazların yanı sıra iklimlendirme ürünlerinin en başında gelen klima cihazlarında da üretim başarısını her zaman ispatlamıştır. 

Beyaz eşya sınıfındaki buzdolabıçamaşır makinesi ve bulaşık makinesindeki harika ürünleri ile de son kullanııların gönlünde emsalsiz bir yer edinmiştir.

 Yenimahalle Bosch Servisi olarak biz de bu harika markanın adına yakışır bir servis hizmeti sunmak için canla başla çalışmaktayız. 0312 448 00 00 numaralı müşteri danışma ve servis kayıt hattımız 24 saat açıktır. Dilediğiniz an arayabilir şikayetlerinizi iletebilir,randevu kaydı isteyebilirsiniz.