Yenimahalle Beko Servisi

Yenimahalle Beko Servisi

Yenimahalle Beko servisi sayesinde günün her saati evizdeki ya da iş yerinizdeli Beko markalı cihazların; tamir, parça değişimi, temizlik, bakım, montaj ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sertifikalı eğitim ve belediye onayı almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en hesaplı şekilde cihazlarınızın problemlerini dilediğiniz zaman çözebilirsiniz.

Evinizdeki kalorifer peteklerinin ve suyun ısınmasını sağlayan kombilerin kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak eski tip bacalı kombilerin yerine yoğuşmalı ya da hermetik cihazların kullanılması çok daha sağlıklı ve tasarruflu bir seçenek olacaktır.

Aynı zamanda yoğuşmalı kombilerin kullanımında Yenimahalle Beko servisi tarafından taktırabileceğiniz oda termostatı ile çok daha tasarruflu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Şofbenler; kombilerin bulunmadığı evlerde sıcak su sağlayan küçük ve hesaplı cihazlardandır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Beko markalı şofbeninizin daha az verimle daha çok yakarak çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Yenimahalle Beko servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Klimalar yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayara alarak kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi uzun süreli kullanımlarda bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Yenimahalle Beko servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların hayatımızda oldukça büyük bir yeri vardır. Ancak televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Yenimahalle Beko servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Yenimahalle Beko servisi sayesinde gereksiz bir işlem yapılmadan sadece arızalı olan kısmın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla Beko bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların hijyenik bir şekilde yıkanmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi gerekmektedir. Yenimahalle Beko servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kaliteli deterjan, yumuşatıcı kullanılmaması ve uzun süreli kullanımlar sonucu çamaşırlarınızın iyi yıkanmamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda Yenimahalle Beko servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin bakımını yaptırmalısınız. Aynı zamanda çamaşır makinesini yeni kaliteli bir deterjan ile boş olarak çalıştırmak da makinenizin içinin temizlenmesini sağlayacaktır.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken nazik davranmak kapakların bozulmaması için oldukça önemlidir. Ancak kapakların bozulması durumunda da hiç panik yapmadan Yenimahalle Beko servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yenimahalle beko servisi bünyesinde Kombi servisinden, beyaz eşya, klima ve elektrikli ev aletlerine kadar her türlü tamir ve bakımı servis tarafından yapılmaktadır.

Aldığınız beyaz eşyalar, kombi ve klimanın uzun ömürlü olması için zamanında kontrol ve bakımlarının yapılması daha uzun süre kullanılması anlamına gelmektedir.

Beko bilinen bir marka olup uzman ve tecrübeli kadronun bir arada bulunduğu serviste kalitesi ile adından söz ettirmektedir. Şikâyet ve sorunlarını bildiren müşteriler Yenimahalle beko servisianında ulaşmaktadır. Elektrikli ev aletlerin kurulumu ve bakımı güvenilir bir şekilde yapılmaktadır

Beko garantisi ve kalitesi ile en büyük özel servisleri arasında olmasının sebebi işin çözüm odaklı olması müşterilerin memnun kaldığı yönündedir. Evde kullanılan eşyaların problemi neyse gereken işlemler Yenimahalle Beko Servisi tarafından anında yapılmaktadır.

Servis randevusu için zaman kaybetmeden anında arayıp istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik son derece etkili önerilerle arızalar giderilmektedir.

Klimaların özellikle yaz aylarında kullanılması yüzünden bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Yoğun kullanım yazın olduğu için daha uzun süre çalışması sizin sağlığınız açısından önemlidir.

Klimaların bakımları uzman ekiplerin kısa sürede ulaşarak bakımlarını titizlikle yapmaktadır. Yenimahalle Beko Servisi süreki güncellenen fiyatları ile siz değerli müşterilerilerine yardımcı olmakta ve bütcenizi yormamaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!