Yenimahalle Baymak Servisi

Baymak ürünleri ile ilgili sorunların çözümü için en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik Yenimahalle Baymak Servisi olarak biz üzerimizdeki görevin önemini biliyor ve siz Yenimahallehalkına  hizmeti sunmak için çeyrek asırdır büyük çaba sarf ediyoruz. 

Yenimahalle Baymak Servisi
Yenimahalle Baymak Servisi

Baymak amblemi taşıyan kombi klima şofbengibi ısıtma ve soğutma cihazlarından birine veya bir kaçına sahipseniz ve çalışmasında gariplik, performansında eksiklik hissediyorsanız veya periyodik yıllık bakım yaptırmak istiyorsanız hemen bizi yani Yenimahalle Baymak Servisi numaralarını arayarak randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Alanında eğitimli ve deneyimli olan servis ekibi ile birlikte müşterilerine üstün kalitede hizmetler sunan Yenimahalle Baymak Servisi kullandığınız Baymak ürünlerinde yaşamış olduğunuz sorunları en kısa sürede gidererek sizlerin mağduriyetini ortadan kaldırmaktadır. Bu amaç için de gece gündüz demeden aralıksız olarak servis hizmeti sunabilmek için tüm önlemini almıştır.

Klima Servisi

Baymak ürünlerinde yaşanan sorunlarda parça değişimi gereksinimlerinde orijinal parçalar kullanılmaktadır ve yedek parça stoğu her zaman yeterli miktardadır. Birçok farklı nedenle arıza veren klima cihazlarımız hayatı olumsuz yönde etkilemektedir.

Klimaların yüksek bir performansta çalışması ve daha az enerji tüketmesi için düzenli olarak bakımının yaptırılması da oldukça önemlidir. Tüketici taleplerine her zaman en hızlı yanıtı veren ve bunun için gerekli tüm altyapıya sahip olan Yenimahalle Baymak servisi, ihtiyaç duyduğunuz her an kapınıza kadar gelerek sorununuzu çözmektedir.

Yenimahalle Baymak Servisi bünyesinde görevlendirilen tamamı sertifikalı olan teknik servis elemanları klima bakımlarını ayrıntılı bir şekilde yapmakta ve sonraki süreçlerde herhangi bir olumsuzluk yaşanmasının önüne geçmektedir.

 Klima montajı ihtiyaçlarında profesyonel ekip ilk olarak bir keşif yapmakta ve klima için en uygun alanı belirledikten sonra montajını gerçekleştirmektedir. Siz de Baymak ürünlerinden en fazla verimi alabilmek için ihtiyaç duyduğunuz her an telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Hem sıcak hem de soğuk hava üfleyerek ortamı iklimlendiren Baymak klimalar pek çok farklı modelde insanlara sunulmaktadır. Enerji tasarrufu açısından oldukça avantajlı olan inverter klimalar bu sebeple tercih sebebidir. Ayrıca tavan tipi, çatı tipi, pencere tipi, duvar tipi klimalar da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Merkezi tip klimalar daha büyük alanlarda tercih edilmektedir. Klima seçmeden önce mutlaka nerede kullanacağınızı iyi hesaplamalı ve kapasitesini ona göre düşünerek almalısınız. Baymak marka klima tercihlerinizde Yenimahalle Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Yenimahalle Baymak Servisi tabi ki kombi ve şofben arıza & bakımlarınız için de tam kadro servis hizmeti sunmaktadır. Her üründe olduğu gibi Baymak kombi ve şofbenlerin de kullanma yoğunluğuna bağlı olarak yılda en az bir kere bakıma ihtiyacı vardır.

Genel kontrolü yapılarak deforme olan, arıza açması kuvvetle muhtemel olan parçalarınız orjinalleriile değiştirilerek ürün ilk günkü performansına ulaştırılır. Uzun yıllar sorunsuz çalışmasının da garantisi olan bu bakımlar cihazın en yüksek verimle çalışmasına da katkı sağlayacaktır.

Yenimahalle Baymak Servisi yıllardır insanların ev ve işyerlerine giren ve oldukça kullanışlı olan Baymak marka cihazların her türlü bakım ve onarımını yapan alanında lider bir firmadır. Baymak kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri ile büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Yıllık bakımları yapıldığı takdirde uzun vadede bu tip cihazlar büyük sorunlar çıkarmamaktadır.

Ancak bazen hiç beklenmeyen arızalarda insanlar ne yapacaklarını şaşırabiliyorlar. Biz ise Yenimahalle sakinlerine bu gibi durumlarda saat fark etmeksizin hızlı, kaliteli ve garantili hizmetimizi sunuyoruz.

Ankara ilimizde 25 yıldır faaliyet göstermekte olup Yenimahalle Baymak kullanıcılarına ise yılın 365 günü bakım ve onarım desteğimizi sürdürmekteyiz. Firma teknisyenlerimiz Baymak marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet tamamen profesyonel olmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet verirken telefonla destek, online destek gibi hızlı birimleri ile de yardımcınız olmaya devam etmektedir. Baymak cihazlar konusunda aklınıza takılan her bir soruda Yenimahalle Baymak Servisi çağrı merkezimizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Baymak marka kombiler her ne kadar kullanışlı olsalar da bazı durumlarda bir takım sorunlar çıkarabiliyorlar. Bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın çok fazla ses çıkarmasına yöneliktir.  Devir daim motoru, fan motoru gibi parçalar zaman içerisinde sese sebebiyet verebilirler.

Özellikle uzun süre bakımı yapılmamış ise bu tip aksamlardan ses çıkabiliyor. Kombinizin haznesinde birikmiş olan suyun hava yapması neticesinde de bir takım sesler duymanız olasıdır. Sesin kaynağının tam olarak anlaşılabilmesi için Yenimahalle Baymak Servisi ekiplerimiz gerekli bakımları yapmaları gerekmektedir.

Kazan Servisi

Baymak markasının sıcak su sağlayan merkezi sistemleri kazanlarda da bir takım sorunlar ortaya çıkabiliyor. Mesela brülör açılmış ama çalışmıyor ise cihazınızı baştan başlatmalısınız. Kazan önceden ayarlanmış olan sıcaklık ve basınç değerine ulaşmış ise brülörün otomatik yapma ihtimali vardır.

 Basıncı kontrol etmelisiniz. Böyle bir durumda panoya üç faz gelmiyor olabilir. Eğer brülör beyni arızalanmış ise orijinal yedek parça değişimi yapılarak sorun çözülecektir. Baymak kazanınız için yıllık bakımlar Yenimahalle Baymak Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!