Yenimahalle Arçelik Servisi

Arçelik ilerleyen teknolojileri ürünlerine yansıtarak bir dünya markası haline gelmiştir. Firmamızın Yenimahalle Arçelik Servisi olarak ilk hedefi müşteri memnuniyetidir.

Bu amaçla sürekli ve profesyonel hizmet veren servisimize çağrı merkezinden ulaşmanız mümkündür. Telefon ile arayarak teknik servis yardımı alınabildiği gibi isteyenler ürünler hakkında sorularını da bu merkezden sorup bilgilenebilirler. 

Arçelik olarak hızlı bir servis sunmaktayız ve garantili işlemler yapmaktayız. Alanında tecrübeli ve eğitimli kadromuz müşteri onayı ile bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır.

Servisimiz beyaz eşya klima kombi şofben ve televizyon ürünlerinize yani en doğru tabirle üretilen tüm Arçelik ürünlerinde kaliteli hizmet vermektedir. Ürünler alındıktan sonra bu iş için görevli Arçelik servisi getirip, kurulumunu ücretsiz bir şekilde yapar ve ürünleri müşteri yanında çalıştırıp bir sorun olmadığının görülmesini sağlar.

Arızalı olan ürünler yenisiyle değiştirilir. Servisin de gözünden kaçan sıkıntılar olabilir. Ancak endişe etmeye gerek yoktur. Garanti süresi içinde hata veren, çalışmayan veya arıza açan ürünler ücretsiz olarak tamir edilir veya yenisi ile değiştirilir. 

Yenimahalle Arçelik Servisi hizmet alanının kısıtlı tutmaz, yenimahalle bölgesinin dışına da hizmet verir. 

Arçelik üretim hatalarında da daha sonradan da olsa gerekli değişimleri yapar. Ürün garantileri, ürünler açıldığı andan itibaren başlar ve garanti kapsamında yapılacak olan işlemler de servisimiz tarafından itina ile yapılır.

Ankara Arçelik servisi ismi ile 7/24 hizmet veren servisimize ulaşmanız için tek yapmanız gereken 0312 448 00 00 numaralı hattımıza bir telefon açmaktır. Ev ve iş yerlerimizin demirbaş cihazlarından olan beyaz eşyaolarak tabir ettiğimiz çamaşır makinası bulaşık makinası ve buzdolabi gibi cihazlar sık kullanılan ürünlerdir.

Doğal olarak da arıza açabilirler. Yenimahalle Arçelik Servisi olarak biz bu anda devreye girerek onarım işlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için onarım başlatıyoruz. En kısa sürede tamamlanan tamirat işlemimizle de ürününüzü kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. 

Yenimahalle Arçelik Kombi Servisi

Yenimahalle Arçelik Servisi kombi ve şofben ile ilgili tüm arıza bakım onarım gibi işlerinizi gerçekleştirmenin yanı sıra adı geçen ürünleriniz için yedek parça ihtiyacınızı da temin edeceğiniz bir merkezdir.

Katı yakıtlı cihazlara nazaran daha sağlıklı, daha çevreci ve daha ekonomik olan doğalgaz ülkemizde ve dünyada çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Ekonomik enerji elde etmemizin yanı sıra doğaya ve canlılara en az zararı olan doğalgaz, son yıllarda kullanımı hızla artan enerji türü olmuştur. 

Yenimahalle Arçelik Klima Servisi

Ayrıca Arçelik marka klima kullanıyorsanız ve ürünle ilgili eksiklikleriniz varsa bunları en iyi tamamlayacak olan firma Yenimahalle Arçelik Servisi ve buranın her biri birbirinden yetenekli ustalarıdır.

Montaj, parça değişimi, sökme takma ve nakil işlemlerimizi eksiksiz olarak yerine getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Aynı Şekilde Arçelik markalı Televizyon cihazlarınızın da duvara asılması, ayak temini, arızalarının sonlandırılması gibi işleriniz için mutlaka bizi arayınız. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!