Yenimahalle Alarko Servisi

Yenimahalle Alarko Servisi gelişen teknolojilere ayak uyduran, sektörel yenilikleri ilk olarak bünyesine katan, her türlü teknik donanıma sahip, bilgi birikiminin zirvesinde olan ve başta kombi klima ve şofben olmak üzere tüm Alarko markalı cihazlarınıza profesyonel destek sağlayan bir işletmedir. Yerli sermayeyle kurulan Alarko, uzun yıllardan beri ısıtma ve soğutma sistemleri ürünleriyle hayatımıza konfor getiriyor.

Yenimahalle Alarko Servisi
Yenimahalle Alarko Servisi

Bu konforu her zaman problemsiz bir şekilde yaşamak için Yenimahalle Alarko servisi olarak 7/24 isteklerinize cevap veriyoruz. Servis hizmetimiz, Alarko markalı ürününüzü aldığınız dakikadan itibaren montaj işleminden başlayarak ürününüzün periyodik bakımlarına ve arıza neticesinde oluşacak onarım işlemlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.

 Yenimahalle Alarko Servisi olarak tavsiyemiz ; projesiz kombi kurulumu gerçekleştirmeyin. Alarko kombiniz son teknoloji yoğuşmalı kombi seçeneğinde olduğunda ısınma ve yüksek fatura sıkıntısı yaşamazsınız. Sertifikalı ve kombi klima & şofben konusunda uzman Alarko servis personelimiz ürününüzün montajını yaparken sizleri güvenlik konusunda da uyaracaktır.

Yenimahalle Alarko Servisi tarafından klima şofben ya da kombilerde oluşan arızalarda değişmesi gereken parçalar 0 orijinaliyle değiştirilir. 1 yıl garanti olan bu parça ve personelimizin işçiliğiyle Alarko markalı ürünlerinizin ömrü uzamış olur. Standart kombi bakımı yılda bir defa klima ise iki defa yapılmalıdır.

Servisimizden Alarko markalı tüm ürünleriniz için randevu alabilirsiniz. Unutmayınız ki tam kapasite ile çalışan ürünleriniz az enerji harcar, dununla doğru orantılı olarak da yüksek verim sağlar. Bunu elde etmenizin en kolay yolu Yenimahalle Alarko Servisi ile iletişime geçerek uygun olduğunuz zamanı belirleyerek bakım randevusu almaktır. 0312 448 00 00 numaralı hattımız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 24 saat açıktır. Lütfen arayınız.

Yenimahalle Alarko Servisi Ankara ilimizin Alarko konusunda en geniş hizmet ağına sahip teknik birimidir. Bu anlamda 25 yıllık bir tecrübe ile Alarko markasını tercih etmiş Yenimahalle sakinlerine kesintisiz 24 saat hizmet sunan donanımlı bir firma olmaktayız. Evlerde ve işletmelerde en yoğun kullanılan cihazların başında kombi, şofben, kazan ve klimalar gelmektedir.

Bu tip cihazlarda Alarko ise lider markalardan bir tanesidir. Piyasaya çıkarttığı kaliteli ürünler ile hemen her kesim tarafından tercih sebebi olmaktadır. Yıllık bakımları dahilinde bu tip cihazlar sizlere uzun yıllar sorun çıkarmadan hizmet edecektir.

Ancak bazı durumlarda elektrik, gaz ya da parça nedeni ile beklenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda ise Yenimahalle sakinlerinin imdadına firmamız yetişiyor.

Cihazların yıllık bakımından montajına, yedek parça temini ve temizliğine kadar her tür detayla sizler için ilgilenmekteyiz. Yenimahalle sakinleri cihazlarının arızası nedeni ile zor durumda kalmasın diye günün 24 saati nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız.

Alarko cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış personelimiz Yenimahalle sakinlerinin tek bir telefonu ile bulundukları yere gidiyor ve sorunu kaynağından çözüyor. Önemli olan bilinçli müdahale ile kesin sonuçtur. Bunun farkında olan Yenimahalle Alarko Servisi ekibimiz sizlere garantili hizmet sunarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Yenimahalle Alarko Kombi Servisi

Yenimahalle Alarko Kombi Servisi, bir servisten istediğiniz tüm hizmetleri size zaman kaybı yaşatmadan sunuyor. Sıcak su ve ısı ihtiyacının karşılandığı Alarko kombiler bazı durumlarda problem çıkarabilirler. Örneğin kombilerde ateşleme yapmama arızası ile sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Cihazınız ateşleme yapmıyor ise öncelikle evinize gaz akışının doğru bir şekilde sağlanıp sağlanmadığını kontrol etmelisiniz.

Eğer kombinize gaz geliyor ve o konuda bir sorun yok ise kombiyi resetlemelisiniz. Kombinizi baştan başlattığınız halde herhangi bir sonuç alamadıysanız Yenimahalle Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Gaz kokusu geldiğinde kombinin kapatılması gibi hayati önem taşıyan güvenlik tedbirleri ve daha fazlasını sizin için açıklayacaktır. Alarko klima montajı için de aynı doğru ekipmanları ve doğru montaj yerini profesyonel çalışanlarımız sizin de düşüncenizi alıp belirler. Yenimahalle Alarko Sevisi olarak öncelikle keşif çalışması yaparak klima ürününüzden en yüksek verimi alabileceğiniz montajı yapmak için çaba gösteririz.

Yenimahalle Alarko Şofben Servisi

Şofbenlerde ise suyun az ısınması tarzında şikâyetler yoğun bir şekilde gelmektedir. Böyle bir durumda ısıtıcılardan birisine enerji gitmiyor olabilir. Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza oluşmuş olabilir ya da kademe anahtarı arızalanmıştır.

Isıtıcılarda kireç birikmesi de cihazınızdaki su ısınmasının nedenlerinden bir tanesidir. Yenimahalle Alarko Servisi teknisyenlerimiz Alarko şofbeninize gerekli bakımları yapıp sorunun kaynağını bularak onarımı gerçekleştirecektir.

Yenimahalle Alarko Klima Servisi

Klimanın soğutma ya da ısıtma yapmama nedenlerinden birisi ise termostat arızalarıdır. Termostat bakımı yıllık bakımlar çerçevesinde yapılmaktadır. Ancak sorun kompresör kaynaklı da olabilir. Kompresörle beraber kompresör rölesi de kontrol edilmelidir.

Akım sağlanamıyorsa röle mutlaka değiştirilmelidir. Yenimahalle Alarko Servisi olarak sizlere Alarko orijinal yedek parça temini ve montajı yapmaktayız. Bu anlamda cihazınızı ilk günkü performansına döndürmekteyiz. Alarko marka cihazlarınız ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir sorunda günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!