Ulus Profilo Servisi

Ulus Profilo servisi sayesinde günün her saati evinizdeki Profilo markalı cihazların; bakım, parça değişimi, montaj, temizlik, tamir ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Belediye onayı ve Profilo markalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel Ulus Profilo servisi ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolapları yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Ulus Profilo servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Klima cihazları evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar.

Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir. Ulus Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Ulus Profilo servisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Ulus Profilo servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır. Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu gibi durumlarda Ulus Profilo servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda çamaşır makinesi kullanımı sırasında herhangi bir arıza çıkması durumunda yine Ulus Profilo servisi ekibi ile iletişime geçerek kolaylıkla tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için önceden masraf bilgilendirmesi yapan Ulus Profilo servisi sayesinde hangi işleme ne kadar ödeyeceğinizi önceden görebilirsiniz.

Sizler için yedek parça stoğu yapan Ulus Profilo servisi sayesinde cihazlarınızda ihtiyaç olan parçaya kolaylıkla en hesaplı şekilde ulaşabilirsiniz.

Her türlü Profilo markalı cihazın orijinal yedek parçalarını bulunduran Ulus Profilo servisi sayesinde cihazlarınızda birebir aynı ve orijinal parçaların montajını sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için oldukça önemli olan orijinal parça değişimi konusunda profesyonel ekibimizden günün her saati yardım alabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Ulus Profilo servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!