Ulus Ariston Servisi

Ulus Ariston servisiolarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize hakettiğiniz kalitede hizmeti sunmaktır.  Bu amacımız doğrultusunda tüm Ariston servisi personelimiz globalleşen dünya doğrultusunda bilgilerini güncelleme gider ve maksimum düzeyde hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile yıllardır yaptığımız Ulus Ariston servisi olarak işimizi severek yapmaktayız ve sizlere yardımcı olduğumuz için mutluluk duymaktayız. Ariston marka tüm ürünlerimizde bakım onarım arıza tamiri ve orjinal parça değişimi problemlerini cihazın bulunduğu konumda halletmekteyiz.

Ariston kombi ürünleriniz de şu problemleri yaşayabilirsiniz örneğin peteklerinizin üstü sıcak alt kısmı soğuksa büyük ihtimalle Ariston kombi cihazının girişinde yer alan filtreleriniz tıkanmıştır.

Bir diğer neden ise peteklerinizdeki tıkanıklıktan kaynaklı olmuş olabilir.  Bir diğer neden ise kalorifer tesisatınızın ilk yapıldığı esnada sorularınız ters düzende yerleştirilmiş olabilir.

Bu sebepten dolayı peteklerinizin üstü sıcak alt kısımları ise soğuk bir şekilde çalışıyor olabilir bu sorunu çözmek için kalorifer tesisatçısı çağırabilirsiniz. Eğer sorunuz hala çözülmedi ise Ulus Ariston servisi yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.

Ariston klima ürünleriniz çeşitli problemlerle günlük hayatınızda sekteye uğratabilir. Örneğin klima cihazınız hiç çalışmıyorsa öncelikli olarak aklına aklınıza gelmesi gereken problem cihazınıza gelen elektrik akımında herhangi bir sorun olup olmadığıdır.

Eğer elektrik akımını kontrol ettiniz fakat cihazınız yine de çalışmıyorsa bu durumda Ariston klimanın motorundan kaynaklı bir problem olabileceği düşüncesiyle Ulus Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan arıza kaydı ololuşturmalısınız.

Bir diğer yaşayabileceğiniz problem ise, klimanızın fan motoru çalışıyor fakat ne soğutma elde edebiliyorsunuz nede ısıtma elde edebiliyorsunuz. Bu sorunun temel nedeni termostatının arızalı olmasıdır. Ariston klima cihazınıza termostat bağlantı zaman yanlış veya ters bağlanmış olabilir. 

Bu durumu çözüme kavuşturmak için, Ulus Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilir ve bozulmuş olan termostat cihazınızı orijinal ile değişimini isteyebilirsiniz.

Ariston çamaşır makinesi kullanıcısı iseniz zaman zaman çok çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız problemler günlük hayatınızı herhangi bir zora sokmaması için Ulus Ariston servisi ekip arkadaşlarımızın size söylediği tavsiyelere uymanız gerekmektedir.

Örneğin Ariston çamaşır makineniz altından su kaçırma problemi yaşıyorsa, tahliye hortumlarını ve giriş hortumlarını kontrol etmelisiniz. Bu hortumlarda yaşanabilen herhangi bir tıkanıklık, makinenizin altından su kaçırma problemi yaşatıyor olabilir.

Cihazınızın kazanı kullanıma bağlı olarak verilmiş olabilir.Buda makine altından su kaçırmasının bir diğer nedenidir. Problemlerinin çözümü için mutlaka Ulus Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım talebinde bulunun.

Ekip arkadaşlarımız gerektiği takdirde bozulan veya eskiyen parçalarının orijinali ile değişimini sağlayacak ve sizlere sunduğu bu hizmetin karşılığında 1 yıl garantörlük verecektir.

Ankara merkezinde ve Ulus ilçesinde sizlere Ariston ürünlerinde kaliteli hizmeti sunmaya çalışan Ulus Ariston servisi yetkililerimiz bir arıza karşısında sizlere online hizmet de vermektedir. Online hizmetten faydalanabilmeniz için bir arıza yaşadığınız durumda ekip arkadaşlarımızı aramalısınız.

Eğer arızanız aonline servis hizmeti hallediyorsa bu durumda servis çağırmanıza da gerek kalmayacaktır.Bu durumda size ekonomik olarak zora sokmamış olur.