Tepebaşı Protherm Servisi

Tepebaşı Protherm Servisi, kombi, şofben ve kazan sistemlerinde kaliteli cihazları ile fark yaratan Protherm markasının Tepebaşı bölgesindeki en geniş kapsamlı servisidir. Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız personeli Protherm cihazlar konusunda tecrübeli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Protherm marka kombi, şofben ve kazanlar oldukça kullanışlı cihazlardır. Birbirinden farklı kapasitedeki cihazlar her platform için uygun şekilde tasarlanmıştır. Yani ister ev ister işyerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tepebaşı’da Protherm cihazlara her türlü bakım ve onarım işlemlerini ise firmamız garantili bir şekilde yapmaktadır.

Kombiler konusunda gün içerisinde pek çok farklı arıza kaydı alabiliyoruz. Örneğin Protherm kombinin patlamalı yanması bunlardan bir tanesidir. Kombi patlamalı yanma durumu genellikle gaz birikmesi ile ilgilidir. Gaz ve çakmak ayarlarının doğru bir şekilde yapılması gerekir.

Her cihaza bu tür ayarlar servisimiz tarafından yapılmaktadır.  Kombilerde karşılaştığımız bir diğer sorun sıcak su açıldığında peteklerin haddinden fazla ısınması durumudur. Sıcak su musluğa gitmesi gerekirken kalorifer hattına karşılıyor ise böyle bir durumla karşılaşmak mümkündür. Kontrol edilip onarımı yapılmalıdır.

Protherm’in bir diğer sık kullanılan cihazlarından bir tanesi kazanlardır. Kazan sistemleri yıllık bakımları dahilinde sizlere büyük sıkıntılar çıkarmazlar. Kazan konusunda bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kazandan duman çıkması sorunudur.

Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltabilirsiniz. İki saatlik bir süre sonrasında cihazınızı tekrar gözlemleyiniz. Aynı sorunla karşılaşırsanız Tepebaşı Protherm Servisi teknisyenlerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Şofbenler günlük kesintisiz sıcak su sağlayan son derece kullanışlı cihazlardır. Protherm’in şofbenleri ise pek çok ev ve işletmede kendisine yer bulmaktadır. Şofbenin ateşleme grubundan ateşleme olmuyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Hermetik kombilerde böyle bir durum oluştuğunda fan ya da ana kartın hasar gördüğünü düşünürüz. Ayrıca bacanın dışarıdan gelen pisliklerle tıkanmış olmak ihtimali de vardır, kontrol edilmelidir. Tepebaşı Protherm Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı sağlayarak doğru yöntemle onarım işlemini yapacaktır.

Tepebaşı’da yıllardır Protherm cihazlar konusunda çalışan ve bu alanda tüm bölgelere hizmet veren firmamız sadece tek bir telefon ile zor anlarınızda sizlere yetişmektedir. Saydığımız tüm bu arızalar ve benzeri sorunlarda Tepebaşı Protherm Servisi tek numaramızdan bizleri arayabilir ya da web sitemizden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Gezici servis araçlarımız ile hiç vakit kaybetmeden sizlere yardımcı olmak için ekiplerimiz yola çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı verdiğimiz hizmetler kapsamında ayrıca orijinal Protherm yedek parça temini ve montajı da bulunmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!