Tepebaşı Profilo Servisi

Tepebaşı Profilo Servisi hizmet kalitesi asla tartışılmayacak, seçkin, çalışkan deneyimli ve müşteri dostu bir firmadır. Disiplinli yapısı ve ekoomik fiyatları ile Tepebaşı halkının her zaman gözdesi olan işletmemiz her daim sizlere destek olmaya hazırdır.

Profilo markalı beyaz eşya, klimatelevizyon ve diğer elektrikli ev aletlerinizin bakım ve onarımı için bizi tercih etmeniz her yönden sizlere fayda saplayacaktır. Uygun fiyatlı çalışmalarımız ile yaklaşık 25 yıldır sizlerin yüzünü güldürerek büyük bir başarıya imza attığımızı da ayrca belirtmek isteriz.

Sadece bakım veya arıza çözümü için değil, parça temini için de bizimle temas kurarak, ihtiyacınız olan malzemeyi kolayca elde edibilirsiniz. Tepebaşı Profilo Servisi kredi kartı ödemesi ile borcunuzu ödemek için mobil pos cihazlarını da her aracına entegre etmiştir.

Hem evlerimizde hem de işyerlerimizde dünden bugüne modelleri değişmiş olsa da en sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyaklimaşofben ve televizyonlardır. Bu tip cihazlar hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra büyük konfor da sağladığından hemen her alanda sık bir şekilde görmeye alışık olduğumuz cihazlardır.

Ülkemizde ise bu alanda lider markalardan bir tanesi hiç kuşkusuz Profilo olmaktadır. Profilo markası kaliteli cihazlar üretmekte ve bunları ülkemizin hemen her alanına dağıtmaktadır. Eskişehirimiz Tepebaşı ve ilçelerinde de Profilo yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır.

Biz ise Tepebaşı Profilo Servisi olarak 25 yıllık mazimiz ile Profilo marka cihaz tercih eden tüm Tepebaşı sakinlerine bu cihazlar konusunda anında yerinde garantili bakım ve onarım hizmeti sağlayan köklü bir firma olmaktayız.

Profilo markası teknolojik gelişmelere paralel olarak hemen her alana uygun cihazlar üreten bir markadır. Öyle ki dünya standartları ile aynı ölçüde tüm özellikleri ev ya da işyerlerinizde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Mutfaklarda, banyolarda, salon ve odalarınızda kullandığınız bu cihazlar Profilo kalitesi ile yıllarca herhangi bir sorun çıkarmadan çalışabiliyor.

BEYAZ EŞYA TAMİRİ UZMANLIK İSTER

Ancak bazı durumlarda elbette ortaya çıkabilecek arızaları önceden kestirebilmek mümkün değildir. Özellikle elektrik, parça, montajdan kaynaklı bir takım arızalar hiç beklenmedik anlarda kullanıcıları yakalayabiliyor ve onları zor duruma düşürebiliyor.

Böyle zamanlarda ise yıllardır olduğu gibi donanımlı servis araçlarımız ile müşterilerimizin bulunduğu alana gidiyor ve kapsamlı bakım-onarım hizmetimiz ile onları karşılaştıkları sorundan hızlı ve garantili bir şekilde kurtarmaktayız.

Profilo markasının yoğun bir şekilde kullanılan cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. LED, LCD ve plazma modelleri ile televizyonlar farklı boyutlarda ihtiyaca göre tasarlanan cihazlardır. Sinyal alamama, karlı gösterme ya da uydudan kaynaklı pek çok arıza televizyon kullanıcıları tarafından bize bildirilen sorunlardır.

Kablo temassızlığı, alıcı sorunları, uydu arızaları, televizyon kart arızası, anten giriş ve çıkışlarda ortaya çıkabilen problemler televizyondan verim almanıza engel olan durumlardır. Tepebaşı Profilo Servisi televizyon bakım ve onarım birimlerimiz Profilo marka televizyonlarda karşılaşabileceğiniz her tür sorunda sizlere anında yardımcı olmaktadır.

Çamaşır makinelerinde ise su almama, su boşaltmama sorunları ile karşılaşabiliyoruz. Çamaşır makineniz su almıyor ise su musluğunun açık olduğundan emin olunmalıdır.

Eğer cihazınızda program seçilmemiş ya da yanlış seçilmiş ise cihaz su alma işlemini başlatmıyor olabilir. Cihazınızın kılavuzundan program ayarlarına bakabilirsiniz. Su hortumunun cihazınız ile aynı seviyede olduğundan emin olmalısınız.

ÇAMAŞIR MAKİNENİZİN HER TÜRLÜ SORUNU İÇİN ARAYINIZ

Ayrıca tahliye hortumunda delinme, gevşeme gibi bir durum söz konusu ise cihazınızda su almama, boşaltmama problemleri görülebilir. Böyle durumlarda parça değişimi yapılabilmektedir. Tepebaşı Profilo Servisi olarak çamaşır makinelerinde bu ve benzer problemler yaşadığınızda profesyonel destek sağlayarak cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Mutfakların sık kullanılan cihazlarından bir tanesi bulaşık makineleridir. Bulaşık makinelerinde bulaşıkların buğulu çıkması gibi bir problemler karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Şebeke suyu farklı mineraller barındırdığından bölgeye göre sertlik derecesi değişebiliyor. Eğer şebeke suyu çok sert ise cihazınızdan çıkaracağınız bulaşıklarınızın buğulu olması kaçınılmaz olabiliyor.

Bunun için müşterilerimize uygun deterjan ve parlatıcı kullanmalısınız. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Tepebaşı Profilo Servisi çağrı merkezimizden müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Profilo kurutma makinelerinde ise pek çok farklı arıza ile karşılaşmak mümkün durumdadır. Mesela kurutma işleminin gereğinden fazla uzun sürdüğüne dair şikâyetler gelebiliyor. Bunun iki sebebi olabilmektedir. Birincisi cihazınızın bulunduğu alan çok dar, havasız ve bu nedenle kurutma işlemini uzun zamana yayıyordur.

BEYAZ EŞYA TAMİR UZMANI PROFİLO SERVİSLERİ

Bir diğer çamaşırlarınızın için doğru programı seçmediğinizden cihazınız otomatik olarak çamaşırlarınız kuruyana kadar çalışmasını sürdürmektedir. Çamaşırlarınızı kurutma makinesine atmadan önce mutlaka etiketlerinden derecelerini kontrol edin ve programı ona göre ayarlayın. Bu konuda Tepebaşı Profilo Servisi personelimiz gerekli olan desteği sizlere sağlamaktadır.

Günün 24 saati sıcak su sağlayan Profilo şofbenler de bazı durumlarda arızalanabiliyor. Şofbenler konusunda pek çok farklı arıza tipleri ile karşılaşabiliyoruz.

Gaz valfi, termokulp, elektronik kart, LCD ekran, baca, elektrik ya da su devresi arızaları şofbenlerde sık karşılaştığımız sorunlardır. Sıcak su alamama problemleri genellikle elektrik devresi ve rezistans ile ilgili sorunlardır.

Şofbeninizin yıllık bakımlarını aksatmadığınız takdirde yıl içerisinde bu tarz problemlerle karşılaşmayacaksınız. Profilo şofbenler konusunda aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her tür sorunda Tepebaşı Profilo Servisi operasyon merkezimizi tek numarasından arayabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile beraber hem evlerde hem de işletmelerde klimalar yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Klimalar pek çok modelde insanlara sunulmaktadır. Klimalar doğru alan için doğru cihaz tercihi ile son derece iyi performans sergilerler.

KLİMANIZ SOĞUTMUYORSA HEMEN ARAYIN

Eğer alacağınız klima hakkında herhangi bir bilginiz yoksa kesinlikle rastgele bir seçim yapmamalısınız. Gerekirse bunun için Tepebaşı Profilo Servisi klima birimlerimizden keşif yardımı alabilirsiniz.

Böylelikle ekibimiz öncelikle klima taktıracağınız alanı görecek ve sizleri en iyi klima tercihi konusunda doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Klimalar yıllık bakımları ve temizliği aksatılmaması gereken cihazlardır. Klimalar konusunda karşımıza kompresör, iç ve dış ünite, filtre, fan gibi parçalarda arıza şikâyetleri gelmektedir.

Bu tip parça ve aksamların düzenli bir şekilde bakımdan geçmesi son derece önemlidir. Profilo marka klimanızdan tam verim almak istiyorsanız mutlaka temizliğine önem vermelisiniz.

Klimanızın filtrelerini iki haftada bir ılık su ile yıkamalı ya da silmeli veya elektrik süpürgesi ile tozlarını almalısınız. Ayrıca klimanızda enerji tasarrufu sağlamak adına sürekli açıp kapama yerine mutlaka orta ayarda sürekli çalıştırmalı ancak uzun vadede kullanmayacaksanız kapatmalısınız.

Klimanızla ilgili her türlü sorunda Tepebaşı Profilo Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sorabilir ya da teknik destek almak isterseniz anında arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Cihazlarınıza dilerseniz tam donanımlı atölyelerimizde dilerseniz ev ya da işyerlerinizde bakım yapmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Tepebaşı merkez ya da ilçelerin hangisinde olursanız olun hiçbir şekilde vakit kaybettirmeden işlemlerimizi tamamlamaktayız.

Orijinal yedek parça temini ile Profilo marka cihazlarınızdaki parça arızalarını anında ortadan kaldırmaktayız.

ÇEYREK ASIRLIK DENEYİMİMİZLE SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ

25 yıllık bir deneyim ile cihazlarınızda bilinçli müdahale ile kesin sonuç sağlamaktayız. Tepebaşı merkez ve ilçelerden Tepebaşı Profilo Servisi tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu sayede hafta sonları da dahil olmak üzere gece gündüz demeden sizlere aralıksız hizmet sağlamaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Hem ekonomik hem de hızlı olarak insanların en ihtiyaç duyduğu anlarda gerekli bakımları gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle eski zamanlarda yaşanan servis gecikme olayını geniş hizmet birimimiz sayesinde kesinlikle yaşatmamakta müşterilerimizi zaman bakımından mağdur etmemekteyiz.

Tepebaşı Profilo Servisi merkezimizi arayıp arıza kaydı bıraktığınız takdirde sizlere en yakın gezici servis aracımızı yönlendirmekteyiz. Böylelikle gece gündüz demeden en hızlı şekilde Profilo marka cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Güler yüzlü teknisyenlerimiz doğru arıza tespiti ve bilinçli müdahale ile cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Ayrıca kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Yıllardır olduğu gibi Profilo markasını tercih eden Tepebaşı sakinlerinin yanında olmaya devam ediyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!