Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi olarak bizler her zaman sizlerin rahatını huzurunu ve mutluluğunu düşünüyoruz. Bu yüzden Tepebaşı – Odunpazarı bölgesinde tam kadro ve her zaman görev yapmaya hazır ekiplerimizle sizlere hizmetin en seçkinini ve en kalitelisini sunuyoruz.

Beyaz eşya tamiri başta olmak üzere Arçelik klima, Arçelik şofben , veya Arçelik televizyon ürünlerinizin tüm müdahalelerini anınıda yerine getiriyoruz. Sistemli çalışmayı ve görev bölümü yapmayı en iyi şekilde başaran Arçelik çalışanları bu sayede gayet hızlı ve tam zamanında müdahaleler gerçekleştirmektedir.

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi ismini sektörde en üst basamaklara taşımak ve siz değerli Tepebaşı – Odunpazarı sakinlerini özel hissettirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Arçelik markalı şofben veya termosifon onarımlarınızda da lütfen hemen bizi arayınız.

Isıtmayan kombi, su damlatan şofben, görüntü alamadığınız televizyon, tamburu dönmeyen çamaşır makinası, bulaşıkları iyi yıkamayan bulaşık makinası veya soğutma zorluğu gözlemlediğiniz buzdolabı kullanıyorsanız ve içinde bulunduğunuz bu müşkül durumu sonlandırmak istiyosanız hemen bize telefon açınız.

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi bünyesinde görevli arkadaşlarımız hemen sorununuzun üzerine düşerek ekip yönlendirecek ve sizi rahatlatacaktır.

İletişime geçmek için 0312 434 00 75 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Arçelik markasına güvenen ve ürünlerini severek kullanan tüm müşterilerimize en iyi hizmeti götürmek asli görevimizdir. Web sitemizdeki mail adresimizden de bizlere ulaşabileceğinzi unutmayınız.

Arçelik markalı kombi klima şofben gibi ürünlerinize yedek parça teminini yine firmamızdan karşılayabilirsiniz. Ayrıca mobil pos cihazlarımızla tamirat ödemelerinizin ücretini kredi kartınızla yapabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi olarak dilek ve şikayetleriniz için de görüşlerinizi bekliyoruz. Kendimizi geliştirmek adına her zaman her konuda eleştiriye açığız. Şikayetlerinizi bize, memnuniyetlerinizi de dostlarınıza belirtiniz.

Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi sizlere Tepebaşı – Odunpazarı bölgesinde günün her saati anında ulaşabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Kalitesi ile yıllardır hem ev hem de işyerlerinde yoğun bir şekilde kullanılan Arçelik markası beyaz eşyalarının kullanışlı ve uzun ömürlü oluşu ile dikkat çekmektedir.

Banyo ve mutfaklarda günlük ihtiyaçların karşılanması adına oldukça işlevsel olan beyaz eşyalar hiç beklenmeyen anlarda bozulabilirler. Böyle bir durumda Tepebaşı – Odunpazarı bölgesinde Arçelik markasına aşina ve cihazları tanıyan bir teknik birime ihtiyaç duyacaksınız.

25 yıldır Arçelik beyaz eşyalar üzerinde çalışmalar yapan ve garantili hizmet sunan firmamız sizlere sadece tek bir telefon kadar yakındır. Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi firmamız İso 9001 belgelidir.

TSE standartlı hizmet anlayışı ile müşterilerini hiçbir şekilde mağdur bırakmamaktadır. Ayrıca ekibimizdeki personelimizin tamamı Arçelik cihazlar konusunda eğitimli olup sertifikalıdır.

Arçelik markasının birbirinden kullanışlı beyaz eşyaları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise kurutma makineleridir.  Kurutma makineleri konusunda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi çamaşırların nemli çıkmasıdır.

Öncelikle kurutma makinenizi çamaşır tipine uygun programda çalıştırdığınıza emin olmalısınız. Ayrıca lif filtresi gözenekleri tıkanmış ise çamaşırlarınız yine nemli çıkabilir. Gerekli teknik destek için Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde en yoğun şekilde kullanılan Arçelik klimalar da bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabilirler. Mesela cihaz beslemeye bağlı ancak kapalı iken kendi kendine açılıyor ya da kapanıyorsa altında yatan sebebe bakmak gerekir.

Böyle bir durumda kart üzerindeki besleme rölesi arızalanmış olabilir. Bununla beraber kart üzerindeki SSR da arıza yapmış olabilir, kontrol edilmelidir. Tüm bu kontrolleri Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisiekibimiz sağlayacaktır.

Arçelik bulaşık ve çamaşır makinelerinde en büyük arıza nedeni kireç sorunudur. Bulaşık makinesinde rezistans kireçlenmesi zamana bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Şebeke suyundaki klor nedeni ile bir süre sonra cihaz rezistansı kireç tutacak ve yeterli verimde yıkamayacaktır. Arçelik bulaşık makineniz için en uygun kireç çözücüyü kullanmalısınız. Bu konuda Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisioperasyon merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Mutfaklardaki en büyük yardımcılarımızdan biri olan Arçelik buzdolaplarında da bir takım sorunlar yaşanabiliyor. Mesela karlanma sorunu, hem Arçelik buzdolaplarında hem de dipfriz soğutucularda karşımıza çıkmaktadır.

Makinenizin kapısı açık kalmış ise içeriye sızan sıcaklık ile karlanma sorunu ile karşılaşıyoruz. Kapı eşiklerindeki plastik koruyucular eğer aşınmış ise içeriye sıcak hava girmesi muhtemeldir, değiştirilmesi gerekebilir. Gerekli tedbirleri Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisi ekibimiz sizler için alacaktır.

Arçelik fırın ya da şofbenler konusunda da yaşayacağınız her türlü sorunda Tepebaşı – Odunpazarı Arçelik Servisiarıza birimimizi arayabilir ve anında teknik destek alabilirsiniz. Tepebaşı – Odunpazarı teknik hizmet birimlerimiz gezici servis araçları ile 24 saat boyunca aktif olarak görevinin başındadır.

.

 

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!