Tepebaşı Hotpoint Servisi

Tepebaşı Hotpoint Servisi beyaz eşya , klima gibi cihazlarınızın garantili bakımını yapan , kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Sunmuş olduğu hizmetlerle sektörün öncü servisleri arasındaki yerini çoktan almıştır.

Güven her şeyden önemlidir. Çağırırken endişe duymadan , yanılgıya düşme hissi yaşamadan, rahatlıkla ve huzur içinde çağırabileceğiniz elemanlarımız tüm yaptığı işlere 1 yıl garanti vermektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile kusursuz tamiratlar gerçekleştiren firmamız güleryüzlü personelleri ile sizleri her zaman memnun etme gayreti içinde olmuştur.

Servisimizde çalışan tüm personel her yıl en az bir kere eğitimden geçerek kendisini ve bilgisini yenilemektedir.Bu sayede sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere kusursuz servis hizmeti sunmaktayız.

Gezici ekiplerimiz sizlerden gelen taleplere anında cevap vermek üzere ayarlanmıştır. Yeterli miktardaki mobil araçlarımız vasıtası ile sizleri hiç bekletmeden tamir işleminizi bitiriyor ve zaman kaybını önlüyoruz. Bizimle irtibata geçerek oluşturacağınız randevu kaydı sorununuzun çözümü için atacağınız ilk adım olacaktır.

Tepebaşı hotpoint servisi, önce cihaz performansı ve donanım testi uygular. Cihazı çalıştırır, sıcak su testini yapar. Musluklardan sıcak su geldikten sonra, peteklere sıcak su pompalaması test edilir. Bundan sonra yapılacak diğer bir işlem ise, yakıcı kartın test edilmesidir. Tıkanıklık testi ile cihazın performans testi sona ermektedir. Yerinde bakım ile kolaylık sağlayan elemanlar, cihaz sahibinin onayı olmadan, bakım ve onarıma geçmemektedir.

Klima cihazı da yaz aylarında serinlemek için en iyi kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, bakım yapılmadığı zaman, tam randımanlı çalışmazlar. Özellikle kış aylarında ısınmak içinde kullanılabilen klimalar, yıllık bakım ile müşterilerimizin rahat bir mekânda yaşamalarına yardımcı olmaktadır.

Öncelikle, polen, filtre ve toz temizli yapılır. Fan sıkışması testi sonrasında, parça testi ile klima bakımı yapılır. Deforme olmuş olan parçaların değiştirilmesi ile birlikte, klimalar en iyi şekilde çalışırlar.

Elemanlarımız işin ehlidir. Gerekli olan sertifika ve deneyime sahip olan kişilerdir. Tecrübe ve birikim ile birlikte, müşterilerin en iyi çalışma sistemleriyle tanışması sağlanmıştır. Cihazların yerinde bakımı ve cihaz sahibinin onayı gibi meseleler, dikkatle takip edilen meselelerdir. Cihaz sahibi onay vermeden, bakım ve onarım yapılmamaktadır. Cihazlar yerinde ve bulunduğu ortamdan çıkarılmadan, tamir ve bakımı yapılmaktadır.

TEPEBAŞI HOTPOİNT SERVİSİ

Hotpoint markası taşıyon tüm beyaz eşyalarınız için Tepebaşı Hotpoint Servisi olarak haftanın 7 günü servis hizmeti sunmaktayız. Çamaşır makinası ,bulaşık makinası ,buzdolabı ve klima arızalarınızda derhal bizi arayarak servis alınız.

Profesyonel ve eğitimli ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak sorununuza en kısa sürede ve ekonomik çözümler sunacaktır. Tamiri yapılacak olan cihazlarınıza tamamen orijinal parçalar takıyoruz. Ve yaptığımız işlere tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Arızalanan ,çalışmayan ve size sorun yaşatan cihazlarınız sizi üzmesin. Servisimizi arayarak alacağınız randevunun neticesinde mobil araçlarımızla sizlere ulaşacak olan servis elemanlarımız en doğru müdahaleyi yaparak cihazınızın tamir işlemini başlatacaktır.

Arıza tespitinin yapılması ve fiyat  teklifinin sunulması ile birlikte onayınız alınarak yapılacak tamirat işleminizin sonucunda cihazınız tüm kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilir ve kullanımınıza sunulur. Bazı durumlarda arızalı cihazlarınızı atölyemize alarak tamirat işlemini burada gerçekleştirmemiz gerekebilir.

Ortalama bir veya iki gün içinde arıza giderilerek cihaz alınan yere teslim edilir ve kurulur. Tüm bu servis hizmetlerimizden kesintisiz ve sorunsuz faydalanmak için lütfen servisimizi arayarak adres kayıt yetkili  elemanımızdan randevu alınız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!