Tepebaşı Ferroli Servisi

Tepebaşı Ferroli Servisi, yıllardır ürettiği kombi ve şofbenler ile insanların ısınma ve sıcak su ihtiyacını gideren Ferroli markası ürünlerine bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sağlayan Tepebaşı’nın en geniş kapsamlı servisidir.

Kombi ve şofbenlerin günümüzde ne denli sık kullanıldığını düşünürsek onlara olan ihtiyacın da ne denli fazla olduğu anlaşılabilir. Tepebaşı gibi büyük bir şehirde Ferroli markası sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Ferroli’nin kullanıldığı her alanda hizmetlerini garantili bir şekilde yerine getiren firmamız tek bir çağrınızla sizlere hizmet getirmektedir. Kombiler ve şofbenler yıllık düzenli bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu düzenli bakım sayesinde yıl içerisinde herhangi bir sorun çıkarmadan tam performans olarak çalışabilirler.

Ancak bazı zamanlar sizin dışınızda ve elinizde olmayan sebeplerle bu cihazlar arızalanabilirler. Bu arızalar elektrik bazlı ya da parça bazlı olabilir. Sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Sizler için haftanın 24 saati görev başında olan firmamız Tepebaşı’nın tüm ilçe ve semtlerindeki Ferroli kullanıcılarına tam destek vermektedir.

Tepebaşı Ferroli Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Günlük olarak kombi ve şofbenler konusunda bir takım arıza kayıtları alıyoruz. Bu arıza kayıtlarından bir tanesi radyatörün üstü sıcak olduğu halde alt kısımlarının soğuk olmasıdır. Bu durum karşımıza genellikle filtre ve petek tıkanıklıklarında çıkmaktadır.

Filtre, petek ve boru temizliği ile bu gibi bir sorundan kurulmak mümkündür. İstenen ısının verimli bir şekilde sağlanması için bu gibi bakımların düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Ayrıca kombilerde istenen verimde ısı alınamamasının bir neden de musluk ve kalorifer hattına giden suyu ayrıştıran üç yollu vananın arızalanmasıdır.

Üç yollu vana arızalandığı takdirde ya kalorifer hattına giden suda yad a musluk suyunda aşırı ısınma görülecektir. Bu da cihazı etkileyecektir. Kombinizde verimli sıcak su alamama şikâyetine karşı sizlerin Ferroli kombilerinizi firmamız yetkilileri kontrol ederek gerekli tedbirleri almaktadır.

Kontroller son teknoloji cihazlarla yapıldığı için herhangi bir atlama ya da eksik bırakma gibi bir durum söz konusu olamaz. Arızanın türüne göre en doğru yöntemle müdahale eden firmamız yetkilileri bir daha bu sorunu yaşamamanız adına işlem sonunda firma garantisini de vermektedir.

Tepebaşı Ferroli Servisi olarak TSE hizmet standartlarında işlemlerimizi yapmaktayız. Teknisyenlerimizin bulunduğu her müdahale bilinçli bir şekilde yapılmaktadır. Ferroli marka cihazlarınız hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı Ferroli marka cihazlar konusunda uzman yetkililerimize günün her saatinde sorabilir ve dilediğiniz an Tepebaşı için tek numaramızdan bize ulaşıp teknik destek alabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!