Tepebaşı ECA Servisi

Tepebaşı Eca Servisi, Tepebaşı’nın Eca markası konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren hızlı, garantili ve ekonomik servistir.

 

Tepebaşı Eca Servisi olarak ECA marka cihazlar konusunda herhangi bir arıza ya da bakımda sizlere en kapsamlı hizmeti sunmaktayız. Kombişofben gibi hayatı kolaylaştıran cihazlarda geçmişten günümüze pek çok teknolojik ürün çıkarmış olan Eca yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor.

Eca’nın bu teknolojik ürünlerine paralel bir şekilde biz de Tepebaşı’da Eca’nın tüm ürünlerinde tam kapsamlı servis hizmeti sunmaktayız. Sadece merkez değil tüm ilçe ve semtlerde aralıksız çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kombi ve şofbenler yıllık bakımlar yapılması gereken cihazlardır. Yıllık bakımları yapılmayan cihazlarda pek çok arıza da yıl içerisinde kendisini gösterebilir. Tepebaşı Eca Klima Servisi olarak cihazlarınızın yıllık bakımlarını uzman teknisyenlerimizle yapmaktayız.

Şofbenlerde bize en çok gelen şikâyetler arasında verimsiz sıcak su gelmesidir. Termosifon kontrol edilerek suyun neden verimsiz geldiği anlaşılabilir. Ayrıca rezistans zamanla şebeke suyu ile temasta olduğundan kireçlenme gösterebilir. Sıcak sudan verim almak adına bu kireçlenme derhal ortadan kaldırılmalıdır. Bu konuda teknik danışma ve destek için bizden yani Tepebaşı Eca Servisi teknik personellerinden destek alabilir konu hakkında çözüm seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı ECA Klima Servisi teknisyenlerimiz gerekli temizleme işlemini yapacaklardır. Kombilerde ısı kaybı ya da verimsiz ısının sebebi ise bir takım kontroller neticesinde anlaşılacaktır. Manometre kontrol edilerek su basıncının normal seviyede olup olmadığı kontrol edilmelidir. Cihazdaki bar 2’yi göstermelidir. Eğer 2’nin altında bir rakam görüyorsanız cihazda kaçak olduğuna işarettir.

Eca Klima Arızaları

Eca Klimadan Koku geliyor

  • Bu durumda bazı sorular sormamız lazım size klima çalıştığı ortamın kokusunu filtrelere nüfuz etmektedir. Çok fazla sigara içilen ortamda bir klima çalışıyor ise oda havalandırıldıktan sonra klima tekrar açıldığında sigaranın o kokusu ortama tekrar dolması olası bir durumdur.
  • Klimada koku olması çok büyük arıza teşkil eden bir durum değildir ama gelip ortamda sağlıklı bir hava oluşması için filtreyi vakumlayıp temizlememiz gerekmektedir.

Eca Klima Çalıştığında Sigorta Atıyor

  • Elektrik akımını klimadaki ünitelere ileten kablolar bağlantılarında yanlışlık ve temassızlık olabilir veya kablolar bozulmuş olabilir. Kablolar eğer çıkmışsa Tepebaşı Eca Servisi olarak yerlerine takarız, bozulan kabloları ise yenileri ile değiştirip klimanızın arızasını gideririz.
  • Sigorta atmasının bir diğer sebebi ise klimanın fan motoru sargılarının kısa devre yapıyor olmasıdır. Bunun gibi durumlarda gerekli kontroller yapılır ve fan motorunu yeniden değiştirilip arızayı gideririz.
  • Klimaların besleme kablosunda bir problem olabilir. Gerekli kontroller sağlanıp eğer kabloda kısa devre varsa tespit edilir ve kablo yenisi ile değiştirilir.

Eca Klima çalışmıyor

  • Klima çalışmıyor ise ve uzaktan kumandalı ise ilk kontrol uzaktan kumandaya yapılmalıdır. Kumandanın içerisindeki alıcı ve verici vardır. Bunlar arıza görmüş ise değiştirilip arıza giderilir.
  • Klimanın çalışmamasının bir diğer sebebi yeterli elektrik veya hiç elektrik gitmemesidir. Bu durumda klimanın bağlı olduğu şebekeye gerekli kontroller sağlanır ve şebeke gerilimi yapılır. Ardından klimanın şebekesinin bağlı olduğu priz kontrol edilip arıza giderilir.

Tepebaşı Eca klima servisi olarak bunun gibi birçok durumda klimanızdaki sıkıntı ne olursa olsun uzman teknikerlerimiz tespit edip en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Kombi

Klimalar periyodik bakımı yapılmaz ise size ileride sıkıntı yaratacak teknolojik cihazlardır. Sadece arızalandığında değil gerekli bakımları yaptırdığınız takdirde klimanız ileride performans düşüklüğü veya bir arıza ile karşılaşmamaktadır.

Klimanıza periyodik bakımları en iyi şekilde yıllardır Tepebaşı Eca Servisi olarak yapmaktayız. Uzman teknikerlerimiz ve eğitimli elemanlarımız ile klimalarınızın bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi bütün hizmetlerini yıllardır güvenli ve sorunsuz bir biçimde sağlamaktayız. Onarım işlemlerini deneyimli teknikerlerimiz yapmaktadır.

Sorununuzu belirlemede ve sorununuzu çözmek için en iyi yolu seçen Tepebaşı Eca Servisi çalışanı teknikerlerimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Gereksiz zaman kaybetmeden direk sonuç odaklı çalışmakta olan teknikerlerimiz bu alanda hem eğitim almıştır hem de yıllardır bu işte tecrübelenmiştir.

Montaj işlemlerinde çok dikkatli davranan ekibimiz montajla ilgili birçok sıkıntının farkındadır. Çoğu servis montajı baştan savma yaptığı için klimanızda çok ses çıkması duş ünitenin önünün kapalı olması gibi birçok performans düşürücü ve klimanızın arızalanmasını sağlayacak ciddi montaj problemleri yapmaktadır.

Ekibimiz bu konuda çok dikkatlidir. En iyi şekilde montaj işlemini tamamlayıp siz müşterilerimizin klimanın montajının yapılacağı bölgeye en az hasarı verip evinizin veya işyerinizin estetik görüntüsüne en ufak zarar vermemektedir. işinde uzman çağrı merkezi çalışanlarımız siz müşterilerimizin sorununu en iyi şekilde analiz edip gereksiz uzatmadan direk çözüme götürerek sorununuzu çözmektedir.

ECA Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

ECA kombilerdeki kaçak sorununu gelişmiş sese duyarlı cihazlarla yapmaktayız. Ancak çok küçük kaçakları sese duyarlı cihazlarla tespit etmek zorlaşacağından bir takım kimyasallar kullanarak cihazdaki kaçağı anında bulabiliyoruz. Bunun gibi kombinize dair daha pek çok detay için bizleri arayabilirsiniz. TSE standartlı hizmet sunan firmamız İso 9001 belgelidir.

Eca kombi ve şofbenlerinize kapsamlı bir bakım gerçekleştirecek olan Tepebaşı Eca Servisi adı ile çalışan firmamız eğer gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapacaktır. Cihazınız için gerekli her türlü yedek parçayı bulundurmaktayız. Gezici servis aracımız bu konuda tam donanımlıdır. Hiçbir suretle yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Bu anlamda cihazınız ilk günkü verimde çalışmaya devam edecektir.

Tepebaşı’nın tüm ilçelerinden bize yani Tepebaşı Eca Servisi çalışanlarına ulaşabilirsiniz. Servis ağımız çok geniş olduğundan dilediğiniz lokasyona hızlı bir şekilde gelmekteyiz. Markası Eca olan her cihazda uzmanlaşmış bir kadromuz bulunmaktadır. Bu anlamda 24 saat sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz. Önemli olan markaya ve modellere gerçekten hâkim bir servisten destek almanızdır.

Tepebaşı Eca Kombi Servisi olarak 25 yılı aşkın bir süredir kombi ve şofben bakım, onarım işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktayız. Eca cihazlarınız için başvuracağınız uzman bir servis arıyorsanız Tepebaşı’nın en köklü servisi olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Beyaz Eşya

Tepebaşı Eca Servisi olarak belirtelim beyaz eşyalarınız size çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınızın bozulma durumunda veya montaj durumunda herkes kaliteli bir servis ile çalışıp sorununun çözülmesini ister. Beyaz eşya servisimiz siz değerli müşterilerimize yıllardır en iyi hizmeti verip tamamen müşteri memnuniyeti için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini en kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Onarım işlemlerinizi uzman teknikerlerimiz en hızlı ve profesyonelce yapıp gereksiz zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturur.

Montaj işlemlerinde çok dikkatli davranan ekibimiz beyaz eşyanızın montaj konusunun ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor çünkü montajdan kaynaklı beyaz eşyalarınız arızalanabilir veya çok ciddi problemlere yol açabilir. Montaj işlerinde Tepebaşı Eca Servisi ekibimiz beyaz eşyanızın monte edilecek bölgeye en az hasarı verip o bölgenin estetik görüntüsünün bozulmadan işini dikkatle yapmaktadır. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüştüğünüzde sizin probleminiz en kısa sürede çözülecektir.

Elektronik Eşya

Elektronik eşyaların hassas olduğunu hepimiz bilmekteyiz ve insanlar işini hassasiyet ile yapan bir servis aramaktadır. Bizim servisimiz elektronik eşyalarınızın ne kadar bozulmaya müsait ve titiz davranılması gerektiğinin tamamen farkındadır.

En çok elimize televizyonla ilgili hizmetler gelse de servisimiz siz müşterilerimizin bütün elektronik eşyalarına bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi hizmetlerin hepsini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Tepebaşı Eca Servisi olarak montaj yaparken elektronik eşyalarınıza hiç zarar vermemeye özen göstermekteyiz. Çok dikkatli montaj yapan ekibimiz eviniz veya iş yerinizin monte edilecek bölgesine kesinlikle ve kesinlikle en ufak zarar bile vermeden işini kaliteli bir biçimde yapmaktadır

Bazı servisler montaj işini o kadar baştan savma yapmaktadır ki müşterilerinin eşyasına verdiği tehlikenin farkında değiller. Monte etme işlemleri elektronik cihazınıza ileride ciddi problemlere yaratabilir buna en ufak örnek sağlam bir şekilde sabitlenmez ise düşebilir gibi birçok problemi yanında getirir.

Eca elektronik eşya servisi yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Klasik servis hizmetleri dışında Tepebaşı Eca Servisi ismi ile harika işler yapan bizim servisimiz elektronik eşyalarınızda her türlü parça değişimi, parça getirtme hatta ve hatta orijinal yedek parça getirimi gibi birçok hizmet vermektedir. Hassas olan bu cihazlarda sizde dikkat eden isteklerinizi karşılayan bir servis arıyorsanız eca elektronik eşya servisini gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!