Tepebaşı Demirdöküm Servisi

Tepebaşı Demirdöküm Servisi, yılların emektar markası Demirdöküm’ün tüm cihazlarına tam kapasite bakım yapar, garantili onarım sağlar.

25 yıllık Demirdöküm tecrübesi ile firmamız cihazlar konusunda uzman profesyonel bir ekip ile hareket etmektedir. Tecrübeli ve sertifikalı personelimiz ile Demirdöküm cihazlarınıza sonuç odaklı müdahalede bulunuyoruz.

Demirdöküm markasının yıllardır en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerin su kaçırmasına dair pek çok günlük şikâyet alabiliyoruz. Eğer kombim su kaçırıyor diyorsanız birkaç kontrolü sağlayabilirsiniz. Mesela devre basıncı 1,5 barın üzerinde mi?

Ya da kombinizin su doldurma vanası arızalı mı? Bunun yanında kombinizin genleşme tankında bir arıza, delinme söz konusu olabilir. Radyatörlerin hava alma yerinden su basıncını düşürerek cihazınızı standart hale getirebilirsiniz.

Ancak su kaçırma olayı devam ediyorsa Tepebaşı Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizle vakit kaybetmeden irtibata geçiniz.

Demirdöküm’ün kesintisiz sıcak su sağladığı bir diğer cihazı da şofbenleridir. Şofbenlerde de kimi zaman bazı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Şofbenin ateşleme grubunda ateşleme olmuyor ise nedenine bakmak gerekir.

Hermetik kombinizin elektronik kart ve fan gibi parçaları arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Eğer baca dışarıdan gelen bir pislik ile tıkanmış ise yine bu sorunla karşılaşılabilir. Tepebaşı Demirdöküm Servisi personelimizden mutlaka yardım isteyiniz.

Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır ve bahar ayları gelmeden mutlaka yıllık bakımları yaptırılmalıdır. Klima konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi klima ısıtmadayken oda sıcaklığı istenen seviyeye ulaşmıyor durumudur.

Bunun için öncelikle fan hızını artırmayı deneyin. Hava akış yönü aşağı doğru ise kumanda ile bunu değiştirin ve yukarı doğru ayarlayın. Ancak yine de sonuç alamazsanız Demirdöküm klimanız için gereken müdahaleyi firma teknisyenlerimiz yapacaktır.

Demirdöküm kazanlarda ise farklı arıza kayıtları bize ulaşıyor. Örneğin bize gelen arızalardan bir tanesi kazan istenen ısıya ulaşmıyor şikâyetidir. Kazan istenen ısıya ulaşmıyor ise kazan yakıt besleme süresini artırmalısınız. Ortama 1-2 saat sonra yeniden denediğinizde istediğiniz ısıya ulaşmış olacaktır.

Ancak sonuç alamazsanız bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız. Bu ve bunlar gibi cihazlarınızın başına gelebilecek tüm arıza durumlarında profesyonel destek almak için Tepebaşı Demirdöküm Servisi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yılların verdiği deneyim ile firmamız kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Günün 24 saati aralıksız hizmet vermekle beraber gezici servis araçlarımızla şehrin dört bir yanına yetişmekteyiz.

Tepebaşı Demirdöküm Servisi telefonla destek ya da online destek hizmetlerinden de yararlanabilir cihazlarınızdaki sorun hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!