Tepebaşı Buderus Servisi

Tepebaşı Buderus Servisi çalışkan, disiplinli ve işini gayet fazlası ile seven ustaları ile sizlere özlediğiniz hizmeti uygun rakamlarla sunuyor.

Buderus markalı kombiklimaşofben ve diğer cihazlarınız için sağda solda usta aramanıza gerek yok. Tepebaşı Buderus Servisi çağrı numaralarını arayıp sorununuzu bildirmeniz atacağınız ilk adım olacak, mutlu müşterilerimiz arasına hemen katılacaksınız.

Tepebaşı Buderus Servisi olarak kombi, kazan sistemleri ve şofben cihazlarında size destek sağlamaktayız. Buderus marka ürünlerinizde karşılaşacağınız her sorunda bize ulaşmanız sorunun kesin çözümü için yeterli olacaktır.

Sağladığımız hizmet kalite standartlarının çok üstünde olup güler yüzlü bir ekip ile birlikte sağlanmaktadır. Önceliğimiz kar elde etmekten ziyade sizleri memnun etmektir. Bildiğiniz üzere elektronik cihazlar zaman zaman çok hassas müdahaleler gerektirebilmektedir. Bu işlemleri işinin ehli olmayan kişilere yaptırılmaması gerekmektedir. Bu kişiler genelde sizin iyiliğinizi hiç düşünmezler. Sizlere kesin çözüm sağlamazlar.

İleride çok daha yüksek faturalar ödememek adına Tepebaşı Buderus Servisi şubemizi aramanızı şiddetle öneririz.
Gelişen teknoloji ile birlikte çok kolayca konforlu bir yaşam sürebilmekteyiz. Konforlu yaşam için ise sıcak suya ve sıcak bir ortama fazlasıyla ihtiyaç duymaktayız. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak üzere Buderus yıllardır yoğun bir çalışma içerisindedir. Buderus yüksek kalite ve uzun ömürlü niteliklerine sahip kombi, şofben ve kazan sistemleri üretmektedir.

Üretilen cihazların yüksek verimde çalışması ve kullanım ömrünün uzatılabilmesi için periyodik bakımlardan geçmesi gerekmektedir. Bütün bakımları düzenli yapılan bir cihaz neredeyse hiç arıza yapmaz. Tepebaşı Buderus Servisi sizler için bu bakım işlemlerini yüksek bir titizlikle yapmaktadır.

Bakım sırasındaki yapılan her işlem teknisyenlerimiz tarafından size rapor edilecektir.
Kombi, şofben ve kazan sistemleri gibi cihazların bakımlarının yapılması çok fazla önem taşımaktadır. Bakım sırasında cihazların temizliğinin yanı sıra eskimiş parçalar tespit edilir.

Bu tespit edilen parçaların değişmesi ilerleyen zamanlarda arıza ile karşılaşmamanız için gereklidir. Tepebaşı Buderus Servisi çalışanlarımızın yaptığı geniş kapsamlı bakım çalışması ile cihazınızın verimliliği ve enerji tasarrufu %15-%25 oranında artar.

Bakımları, yapılmamış ya da alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılmış olan cihazlar ise büyük çoğunluğu ufak sorunlar olmak üzere arıza yaparlar.

Tepebaşı Buderus Servisi çağrı merkezimizi aradığınız zaman ekiplerimiz en kısa sürede sorunun tespiti ve çözümü için çalışmalara başlarlar.

Tepebaşı Buderus Kombi Servisi

Tepebaşı Buderus Kombi Servisi ile kombiniz için endişelenmenize gerek yok. Buderus markası taşıyan her türlü cihazda olduğu gibi kombi ürünlerinde de zaman zaman aksaklıklar yaşanabilir. Tepebaşı Buderus Servisi olarak diyoruz ki; bu anlarda hiç bir şekilde endişeye kapılmayınız.

Yetenekli ve uzman teknisyenlerimiz öncelikle size ve kombi cihazına ulaşıp gereken kontrolleri yapacaktır.

Arıza tespitinin akabinde durum size izah edilecek ve takribi fiyat bilgisi verilecektir. İşlem onayı vermeniz durumunda hiç vakit kaybetmeden çalışma başlatılarak kombi cihazınız eski sağlam yapısına kavuşturulacaktır.

Bazı Kombi Arızaları

Tepebaşı Buderus Servisi olarak bize gelen şikayetlerin başında, kombiden su damlaması, fanın sesli çalışması, basıncın yükselmesi gibi siz değerli müşterilerimizin müdahale edemeyeceği sorunlardır.

Tüm bu işlemler için yıllar içinde fazlası ile deneyim kazanmış personellerimizle Tepebaşı bölgesinin tamamnında sizler için hizmet vermeteyiz. Bazı durumlarda tüketicilerimizin arıza zannettiği durumlar gözden kaçan küçük detaylar olabiliyor.

Bizler, yılın her günü, aralıksız olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için mesai harcıyoruz. Hiç tereddüt etmeden çarı merkezlerimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bünyemizde görevli arkadaşlarımız titiz bir çalışma yaparak yukarıda bahsettiğimiz veya daha farklı sorunlar nedeni ile çalışmayan veya başınızı arıtan cihazlarınızı onararak sizi büyük bir stresten kurtaracak, sıcak su alımınızı salayacaktır.

Kombi Neden Çalışmaz?

Mesala su basıncınız düştüyse cihazınız çalışmaz. Tepebaşı Buderus Servisi ile iletişime geçerek basınç dengesinin nasıl sağlanacağını ve stabil duruma nasıl geçileceğini öğrenebilirsiniz.

Tepebaşı Buderus Servisi bakım esnasında kombi ürürnünüzü tepeden tırnağa kontrol eder, tüm aksaklıkları giderir. Değişmesi gereken parçaları onayınız dahilinde orjinallari ile değiştirir.

Kış aylarında huzurlu ve keyifli kullanımınız için hazırlar. Tabi burada uzun soluklu kullanım ve arıza açma olasılığını ortadan kaldırma işi biraz da size düşüyor. Şunu unutmayın; aslında karşılaştığımız kombi arızalarının bir çoğu tüketicilerimizin yanlış kullanımından kaynaklıdır.

Buderus kombi cihazlarınızı kullanmadan önce cihaz ile birlikte size verilen kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz.

Kombi cihazlarında yaşanan arızalar genelde Tepebaşı Buderus Servisi çağrı merkezimizden alacağınız yönlendirmeler ile çözebileceğiniz sorunlardır.

Sorunun tespiti ve çözümü telefonda tamamlanamaz ise ekiplerimiz hemen yola çıkacaktır. Ekiplerimiz en kısa sürede gelebileceği gibi isteğiniz herhangi bir günün herhangi bir saatinde de gelebilmektedir.
Kombi cihazlarında sık rastlanan sorunlardan biri cihazın kapanmasıdır. Bu sorunla karşılaştığınızda öncelikle kombi sigortasının açık olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Sigorta açıksa ve kombi halen çalışmıyorsa gaz vanası kontrol edilmelidir. Kombi halen çalışmıyorsa su basıncının 1,5 bar olduğundan emin olunuz.

Kombi cihazlarında su basıncının azalması durumunda tedbir olarak cihaz kapanmaktadır.
Yapılan bu kontrol işlemlerinden sonra kombi cihazınız halen çalışmıyorsa Tepebaşı Buderus Servisi çalışanlarımıza ulaşınız.

Ekiplerimiz alanında yeterlilik belgesine sahip, tecrübe ve güler yüzlü çalışanlarımızdan oluşmaktadır.

Aklınıza takılan maddeleri not alark bize, Tepebaşı Buderus Servisi teknik personellerine sorunuz. En önemli nokta da kombi cihazınızın garanti belgesini mutlaka bir yetkili servis personeline onaylatınız. Tüm bu işlemler sizi ve kombi cihazınızı korumaya yöneliktir.

Tepebaşı Buderus Şofben Servisi

Tepebaşı Buderus Şofben Servisi ticari alanlarda veya evlerde büyük beğeniyle kullanmakta olduğunuz cihazlarınızın her türlü bakım onarım ve montajını yapmaktadır. Sıcak su almanın en kolay yolu olan buderus şofben cihazları ev hanımlarının ve diğer ev sakinlerinin en büyük yardımcısıdır.

Sorun yaşadığınız, baş ağrıtan buderus markalı şofbenleriniz için en etkili çözümü Tepebaşı Buderus Şofben Servisi bünyesinde görev yapan personellerimiz sağlamaktadır. Firmamızın çalışma prensipleri içinde önceliği her zaman müşteri memnuniyetine verdiimizi de ayrıca belirtmek isteriz. Bu sebeple çağrı kayıtlarınızı asla bekletmeden değerlendirmeye alırız.

Salıkla kullanım cihazı tanımayla başlar. Tepebaşı Buderus Servisi ev ve iş yerlerinde sıcak su elde ettiğimiz şofben cihazlarınızın doğru kullanımı hakkında teknik detaylar sunabilir. Telefon desteğimize her an ulaşabilir, soru işaretlerine nokta koyabilirsiniz.

Bunun için telefon açmanız veya personel çağırmanız yeterlidir. Buderus marka şofbenler de aynı kombi cihazlarında olduğu gibi bakıma ihtiyaç duyarlar. Burada ortalama süre 1 yıldır. Tepebaşı Buderus Servisi temizlik ve bakım işlemlerinin sonunda şofben cihazınızı tüm testlerden geçirerek sizlerin kullanımına sunar.

Tepebaşı Buderus Klima Servisi

Tepebaşı Buderus Klima Servisi yaz aylarında en çok ihtiyacımız olan ürünlerin başında gelen klima üniteleriniz için de tamir, bakım ve temizlik hizmeti vermektedir. Rahat bir yazan geçirmenizin anahtarı klima bakımıdır. Bu işlemi de en kolay, en doğru ve en ekonomik yoldan Tepebaşı Buderus Klima Servisi ismi ile çalışan firmamıza yaptırabilirsiniz.

Buderus klima modelleri çeşitlilik göstermektedir. Satın alımlarda rastgele değil, ihtiyacınıza ve ortama en uygun olan modeli seçmelisiniz. Bu konuda tenik personellerimiz yol gösterici olacaktır.v Keşif çalışmasının yapılmasının ardından sizi en doğru şekilde satın alıma yönlendirecek olan personellerimiz dilerseniz kurulum işlemlerinizi de yapacaktır.

Tepebaşı Buderus Klima Servisi gaz dolumlarınızda sadece firma onaylı orjinal gaz kullanmaktadır. Yan sanayi, muadil veya benzer özellikteki gazlar kullanılmaz, cihaza zarar verilmez. Bu konuda oldukca hassas davranan ekiplerimiz sizi memnun edecek işlmler yapmak için çalışır.

Klima Gaz Dolumu

Ayrıca Buderus klima gaz dolumlarınız da tarafımızca uygulanır. Burada esas olan orjinal gaz kullanımıdır. Bunu da sadece servis merkezimizden ve personellerimizden temin edebilirsiniz. Klima cihazınızın sağlıklı ve zararsız çalışması için kimyasal bakımlarını asla aksatmayınız.

Klima Nakil/Montaj

Buderus markalı klima cihazlarınızın nakil işlemleri de profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Taşınma dolayısı ile sökülmesi ve gidilen yerde tekrar montaj yapılması gereken klima cihazlarınız hiç bir zarar görmeden sökülür.

Hatta gazınız toplanarak havaya karışması önlenir. Tepebaşı Buderus Servisi bu sayede montaj esnasında extra gaz parası vermemenizi sağlar. Ayrıca bakır borularınız da itina ile sökülerek tekrar montaj esnasında kullanılması sağlanır.

Tepebaşı Buderus Servisi sizleri de müşteri portföyüne katmak ister. Nitelikli bir servis hizmeti alarak memnun kalmak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Bu güne kadar her işimizi başarı ile tamamladığımızı ve her işimizden alnımızın alı ile çıktığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Tepebaşı Buderus Servisi kombi hizmet verdiği klima şofben gibi günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan cihazlarınız için etkili, ekonomik ve garantili işlemler sunmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!