Tepebaşı Bosch Servisi

Yüksek kalite ve uzaman kadrosu ile günün tüm çalışma saatlerinde ihtiyaç duyulan her an da yardıma hazır servis sağlayıcısı. Eğitimli olan teknik ekibi ile Tepebaşı Bosch servisi  bir telefon kadar yakınız da.

Arızalı ürünler de acil durum da çağrı merkezleri aranarak iletişime geçildiği ve arıza kayıt talebi sonucunda gün içerisinde arızalı ürününüz en iyi hali ile onarılıp teslim edilir.

Arızalı ürün talebine gün içerisinde dönüş yapan eğitimli profesyonel teknik servis ekibi müşterinin isteği doğrultusunda hemen adrese ulaşarak ürünün arızasını tamir eder.

Arıza için gereken yedek parçalar var ise onlar da temin edilerek gün içerisinde onarım sağlanır. Tepebaşı Bosch servisi yapılan işçilik ve kullanılan yedek parçalar da garanti verir.

Onarımın tamamlanması aynı gün içerisinde eşyanın bulunduğu adreste tamamlanır fakat bazı durumlarda hasarın çok olması, boya gerektirmesi gibi durumlar söz konusu ise arızalı eşya servis atölyesine götürülerek tamiri ora da en kısa süre de yapılır ve müşteriye adresine götürülerek teslim edilir.

Alınan ürünler de yıllık olarak bakım yapılır ise bu gibi arızaların önüne geçilmiş olur. Bu sebeple mutlaka yıl da bir kez bakım yapılmalıdır.

Kullanılan eşya arızalanması durumunda gerekli tüm işlemler profesyonel ekip tarafından yapılarak eşyanın eskisi gibi iyi çalışır duruma getirilerek müşteriye teslim edilmesi sağlanır. Tepebaşı Bosch servisi müşteri memnuniyetini daima ön planda tutar.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!