Tepebaşı Baymak Servisi

Tepebaşı Baymak Servisi, Baymak kullanıcılını geçmişte olduğu gibi bugün de yalnız bırakmıyor ve her türlü teknik sorunda yanlarında oluyor. Baymak marka kombi, klima ve şofbenler evlerde sıklıkla kullanılan cihazlar olduğundan herhangi bir arıza anında ilk müdahaleyi teknisyenlerimiz vasıtası ile yapmaktayız. Baymak kombi, klima ve şofben kullanıcıların rahat bir şekilde anlayabileceği ve evlerinde kolaylıkla kullanabileceği ürünler tasarlamaktadır.

Tepebaşı Baymak Klima Servisi

Bu tasarladığı ürünler dün ya standartlarında olup hemen her ev ve işyerine uygundur. Kombiler soğuk kış günlerine hem ısınmamıza hem de sıcak su temin etmemize fayda sağlarken klimalar ise sıcak yaz günlerinde bizi serinletmektedir. Bu tip cihazlar yoğun çalıştıklarından bakımları da mutlaka rutin bir şekilde yapılmalıdır. Düzenli bakımdan geçirdiğimiz kombiklima ve şofbenleriniz uzun vadede sizlere problem çıkarmamaktadır. Tepebaşı Bayma Servisi olarak Tepebaşı ve çevresinde serviste sınır tanımıyoruz. Dilediğiniz yere hızla geliyor bakım, onarım ve orijinal yedek parça desteğini sağlıyoruz.

Baymak kombiler sıcak su ve ısınmada etkili ve sistematik çalıştığından sizleri genellikle memnun eden bir markadır. Ancak kalorifer tesisatında meydana gelen su eksilmeleri kulacıların kafasını karıştırmakla beraber bize yönlendirmektedir. Biz de bu duruma bir açıklık getirelim istedik. Kalorifer tesisatında meydana gelen su eksilmeleri büyük ihtimalle kalorifer tesisatındaki kaçak sorunu ile ilgili olacaktır.

Su hacmi kombilerde oldukça küçük olduğundan tespiti zor yapılır. Bu kaçağı bulmak için etkili cihazlar ve kimyasallar kullanmaktayız. Hangi yöntem ile arızanın bulunup onarım yapılacağı ise ön bakımdan sonra belirlenecektir. Tepebaşı Baymak Servisi kombi konusunda umsan teknisyenleri ile kaçağı bulup anında onarmaktadır. Hızlı ve garantili yapılacak bu işlem için bizi arayabilirsiniz.

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte daha yoğun kullanılmaya başlanan klimalar ise yine bahar gelmen kontrollerinin yapılması gereken cihazlardır. Klimalar çalışma mantığı yönünden aynıdır. Uzaktan kumandalıdırlar ve yaz-kış modları bulunmaktadır. Dilediğiniz moda ayarlayarak ister serin ister soğuk hava alabilirsiniz. Klimanın kumandasında ortaya çıkan arızalarda bizzat gelerek kumanda arızasını çözüyoruz. Kumandada temassızlık var ise ya da içeriden bir ayarında sorun varsa tekni ekibimiz bunu sizin için yapmaktadır.

Tepebaşı Baymak Kombi Servisi

Ayrıca klimalarda sık duyduğumuz su akıtma problemine karşı da sizin için tedbirleri alıyoruz. Ünite içerisinde nem gider borusu ile dışarı atılır. Dış ünite montajı doğru bir şekilde yapılmış ise su akıtma normal seyrinde gider. Otomatik buz çözme modunda klima buzları eriteceğinden su akıntısı görmeniz mümkün olabilir. Buz çözme modu işini bitirdikten sonra dere dışı kalacak ve su akıtma duracaktır. Tepebaşı Bayma Servisi olarak bizlere Baymak klimalar hakkında her türlü soruyu sorabilir ve teknik destek talep edebilirsiniz.

Tepebaşı Baymak Servisi özellikle düzenli ve periyodik bakımlar esnasında kış gelmeden önce sizi bu mevsime hazırlıyor. Çevreci ve güvenilir bir yakıt olarak kabul edilen doğal gaz özellikle ülke genelindeki altyapı çalışmaları ile birlikte her yere ulaştırılıyor. Periyodik bakım ve kontrol esnasında pek çok deneme yapıldığı gibi özellikle baca çekme konusunda yapılan kontrol sistemi doğru çalışıp çalışmadığını göstermektedir.

Uzman firmanın deneyimli ekipleri kaliteli bir servis çalışması yapıyor bu da mevcut sorunları anında gidermek için iyi bir fırsat ortaya koyuyor. Sizin çözemeyeceğiniz büyük problemler olduğunda sıkıntılı bir durum varsa acil olarak 187 numaralı telefon araması çok yüklenen taşıyabilir.

Gaz kaçağı esnasında bu aramanın acilen gerçekleşmesi gerekiyor. Diğer durumlarda kendi yöntemleriyle durumu ve sorunları kontrol altına alan Tepebaşı Baymak Servisi pek çok problem de insanlara kolaylık sağladığı gibi yardımcı olup gerçekten nitelikli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Alacağınız hizmetin boyutunu ve kalitesini belirleme konusunda elinizde çok önemli fırsat varken bunu en doğru şekilde kullanmalısınız.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Servis hizmetlerinde işin uzmanı olmak gerekir. Sigorta kapsamına girmek için, yetkili servislerle çalışmak gerekir. Ayrıca, yetkili servis olmak için sertifika gerekir. En sağlıklı yetkili servis hizmeti için, işin uzmanı ekiplerimizi tercih etmelisiniz. Mevsiminde yapılan yıllık bakım ve onarımlar, kış aylarında kombinin verimli kullanılmasına, yaz aylarında da klimanın verimli kullanılmasına yardımcı olacaktır. Oldukça başarılı ve etkili çözümler sunan ekiplerimiz, Tepebaşı baymak servisi olarak, zamanında yıllık bakım ve onarımı tavsiye etmektedir.

Bakım işlerinde uzman yöntemler kullanan Tepebaşı Baymak Servisi bünyesindeki ekiplerimiz, kombi bakımında, öncelikle suyun ısınması, suyun pompalanması, peteklerin ısınması, kullanım suyunun ısınması ve baca fanının çalışma sistemi test edilir. Cihazlar yerinde bakıma tabi tutulur ve cihaz sahibinin onayıyla bakım işlemi gerçekleşir.

  • Tepebaşı Baymak Servisi
  • Baymak Kombi Servisi
  • Baymak Klima Servisi
  • Tepebaşı Baymak Şofben Servisi
  • Tepebaşı Baymak Kazan Servisi

Yaz aylarının en iyi cihazlarından biri olan klima bakımında, Tepebaşı Baymak servisi çalışanı olan sertifikalı elemanlarımız, filtre, toz ve polen temizliği ile bakıma başlar. Daha sonra, fan sıkışması ve diğer aksamların testi ile bakım devam eder. Gerekli parçaların temin edilmesi ile bakım ve onarım son bulur. Sertifikalı ve tecrübeli elemanlarımız, zamanında iş teslimi yapmaktadır.