Tepebaşı Ariston Servisi

Tepebaşı Ariston Servisi, şofbenkombiklima ve beyaz eşyada insanların sık bir şekilde tercih ettiği Ariston’un Tepebaşı’daki en geniş hizmet ağına sahip servisidir.

Yıllardır Tepebaşılıların Ariston cihazlarına garantili bakım yapan servisimiz sadece tek bir telefonla tüm ilçe ve semtlerde çözüm odaklı hizmetlerini götürmektedir. Ariston cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalı personelimiz ve müşterilerimizden aldığımız güven ile yolumuza devam etmekteyiz.

Ariston kombiler, özellikle soğuk kış günlerinde evin ya da işletmenin büyüklüğü ne olursa olsun gerekli ısıyı veren, sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Kombiler ile ilgili pek çok arıza kaydı alabiliyoruz.

Kombiler için uzman birimimiz derhal harekete geçerek sorununuzu buluyor ve hızlı bir şekilde son veriyor. Kombiler konusunda aldığımız arıza kayıtlarından birisi kombi geç devreye giriyor şikâyetidir.

Kombiniz geç devreye giriyor ise bunun birkaç sebebi olabilir. Bunlardan birincisi fan motorunun kirli olması, temizlenmelidir. Baca uzun ise yine geç devreye girme durumu görülebilir. Kombilerdeki elektronik kart arızaları da cihazın geç devreye girmesinde etkilidir.

Ayrıca dış hava sensörü arızası durumu var ise cihaz geç devreye giriyor olabilir. Ariston kombi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri yaparak sorunun kaynağını bularak doğru yöntemle onaracaktır.

Ariston’un sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi de klimalardır. Klimalarda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi iç ve dış ünitenin kirli olmasından dolayı ortaya çıkan sorunlardır.

Eğer klimanızın iç ve dış ünitesi kirli ise cihaz yüksek basınca karşı kompresörü korumaya alacaktır.

Klima soğutucusunun akışkanlık miktarı kontrol edilmeli ve üniteler temizlenmelidir. Tepebaşı Ariston Servisi teknisyenlerimiz bu ince ayarların ve temizliklerin hepsini sizin için yapmaktadır.

Şofbenlerde de farklı arızalar karşımıza çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse şofben çalışır haldeyken suyun sıcaklığı yetersiz kalıyor ve alev kısık durumda ise tüp dedantöründe bir arıza söz konusu olabilir.

Dedantör kontrolü sağlanmalı ve eğer bozuk ise orijinal parça ile değiştirilmelidir. Tepebaşı Ariston Servisi olarak dedantör değişimini teknik ekbimiz yapmaktadır.

Ariston beyaz eşyalarda ise birbirinden farklı arızalar kendisini gösterebilir. Buzdolabı soğutmaması, fırın üst ve alt eşit pişirmeme, kurutma makinesi kazan dönmemesi, çamaşır makinesi program hataları, bulaşık makinesi lekelerin çıkmaması ve daha aklınıza gelebilecek pek çok beyaz eşya arızalarında yanınızda oluyoruz.

Ariston beyaz eşya konusunda uzman Tepebaşı Ariston Servisi teknisyenlerimiz ev ya da işyerinize gelerek beyaz eşyanızdaki arızayı tespit edip sizlere en ekonomik, garantili ve kalıcı çözümleri sunacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!