Tepebaşı Alarko Servisi

Tepebaşı Alarko Servisi çalışkan, her türlü donanıma sahip ve işini en iyi bilen personellerden kurulu olduğu için kombiklimaşofbenkazan sistemleri ve sirkülasyon pompalarınızın bakım & tamiri için size eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Tepebaşı bölgesinin sevilen ve her daim tercih edilen ekiplerinden kurulu olan işletmemiz her zaman önceliğini müşteri memnuniyetine vermiştir.Arızalanan, bakım zamanı gelmiş veya kullanım nedeni ile deformasyona uğramış parçaların değişimi için mutlaka bizi, yani Tepebaşı alarko sevisi personellerini tercih ediniz.

Kombi ile ilgili işlemler için size özel olarak çalışan ekiplerimiz her müdahalesini mutlaka garantili sonuçlandırmaktadır. Bu zamana kadar, yarım kalan, eksik işimiz hiç olmamıştır. Olması da zaten düşünülemez. Çünkü Tepebaşı Alarko Servisi personelleri konusunun en iyisi olan ustalar birleştirilerek ekip olması sağlanmıştır.

Kombi cihazlarında sık görülen arıza durumlarının başında sesli çalışma gelir. Bunun bir kaç sebebi vardır. Ya atık gazın tahliyesini sağlayan baca fanınız arızalanmıştır, ya da sıcak suyu sistemde dolaştıran, banyo veya lavabolara pompalayan sirkülasyon pompanızın iç yatakları deforme olmuştur.

Tepebaşı Alarko Servisi her iki durum için de gerekli müdahaleyi yapacak bilgi ve donanıma sahiptir. Atacağımız ilk adım kombi cihazınızı kontrol etmek ve kesin olarak bu sebebin tespitini yapmaktır. Sonrasında orjinal ürün kullanılarak pompa veya baca fanınız değiştirilerek sorun çözülür.

Alarko kombi ürünlerinin bir diğer sorunu da petekleri ısıtmamasıdır. Bunun başlıca sebebi ise tesisatınızın oldukca fazla kirlenmesi, filitre – pislik tutucularınızın dolması, kombinizin bakımının yapılmamasıdır. Bunun için de Tepebaşı Alarko Servisi teknik ekipleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Zaman içinde, kullanımdan dolayı filitrelerdeki pislikler sıcak suyun rahat akışını engelleyerek sistemde aksaklıllara, yani rahat dolaşıma engel olmaktadır. Plakalı eşanjörünüzün de kireç yapması, suyun rahat sirkülasyonunu engellemektedir. Bu sebeple Tepebaşı Alarko Servisi personellerine danışıp, randevu alarak kombi bakımınızı yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Ayrıca şunu unutmayınız ki; en sağlıklı kombi, bakımı yapılan, gerekli ayarları yapılarak kullanımınıza sunulan kombidir. Enerji tasarrufunun doğrudan bütcenizi de etkileyeceğinizi düşünerek diyoruz ki; mutlaka kombi bakımlarınızı ilgili firmalara, yani Tepebaşı Alarko Servisi gibi işinin ehli personellerle çalışan servis işletmelerine yaptırınız.

Tepebaşı Alarko Servisi şofben arızalarınız için de tam donanımlı, her türlü yedek parçayı barındıran mobil araçları ile Tepebaşı bölgesi sakini olan siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde sıcak su ihtiyacını karşılayan şofben ürünleriniz için garantili ve hızlı müdahalelerle işini yapan personellerimiz, arızalarınızı aynı gün ve en kısa zaman diliminde gerçekleştiriyor.

Aynı şekilde şofben tamiratlarında, ekiplerimizin kullandığı tüm malzemelerin orjinal ve 1 yıl garantili olduğunu yine hatırlatmak isteriz. Bu sebeple diyoruz ki, kim olduğu, hangi malzemeyi kullandığı belli olmayan, ustalığından tam manası ile emin olmadığınız kişilere şofben tamiratlarınızı yaptırmak için ürününüzü teslim etmeyiniz.

Alarko markalı klima bakım, onarım ve monta işleriniz için de Tepebaşı Alarko Servisi çalışanlarını tercih edebilirsiniz. Boğucu sıcaklarda tercih ettiğimiz klima ürünleri çeşit çeşit ve model modeldir. Genellikle evlerde split olarak nitelendirdiğimiz duvar tipi klima ürünleri kullanılmaktadır.

Aynı şekilde iş yerlerinde de kullanılan split klimalar, ortm büyüdüğünde yetersiz kalır ve yerini salon tipi klima cihazlarına bırakır. Tepebaşı Alarko Servisi bu iki tip klima cihazlarınızın yanı sıra tavan tipi ürünler için de bakım ve onarım hizmetleri vermektedir.

Hava perdesi gibi cihazlarınızı da firma bünyesinde onarıyor, bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Tepebaşı Alarko Servisi tüm klima çeşitleriniz için bakım işlemlerinizin yanı sıra montaj gerektiren durumlarda da ön plana çıkarak sizlerin sorunlarına çözüm önerileri sunuyor.

Tepebaşı Alarko Servisi personellerine ulaşmak ve servis kaydı bırakmak için hemen mobil veya sabit numaralarımızı çevirerek sorununuzu iletebilirsiniz. 24 saat cevap alabileceğiniz iş yerimiz tüm önceliği sizlerin memnuniyetine vermiştir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!