Tepabaşı Beko Servisi

Tepebaşı Beko Servisi olarak beyaz eşya markalarında lider konumda olanlardan Beko cihazların her türlü bakım, onarım hizmetini sağlarken yedek parça montaj işlemlerini yapmaktayız. 25 yıllık bir deneyim ile sizlere Beko tecrübesini en iyi şekilde yaşatmaktayız.

Çünkü beyaz eşyalarınıza gerekli yıllık bakımlar yapılmadığı takdirde pek çok sorunlar karşılaşmanız olasıdır. Tepebaşı merkez ve ilçelerde Beko beyaz eşyalarınızda yaşayacağınız her türlü sorunla yakından ilgileniyor ve size çözüm sunuyoruz.

Beyaz eşyalar konusunda alanında uzman bir ekiple çalışmaktayız. Beko cihazlar konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimizde günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz her hizmet servisimiz garantisi kapsamındadır.

Bu anlamda her müdahalemizin arkasında oluyoruz. Tek yapmanız gereken Tepebaşı Beko Servisi operasyon merkezimizi arayarak bizlerden teknik destek talep etmek olacaktır. Sizlere anında yardımcı olmaktayız.

Beyaz eşyalar konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse çamaşır makinesi su kaçırma, buzdolabı soğutmama, kurutma makinesi ses çıkarma, bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi sorunlarla sık bir şekilde karşılaşmaktayız.

Bu gibi sorunların üstesinden gelmek adına bizlerden uzman desteği almanız mümkündür. Tepebaşı Beko Servisi olarak tüm bölgeye yayılmış gezici servis araçlarımız ile bir arıza anında sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve sorunu çözmekteyiz.

Beko klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan pratik cihazlardır. Ancak klimalar konsunda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Klimanın soğutma yapabilmesi için gaza ihtiyacı vardır. Akışkan gaz sistemde dolaşarak soğutma işlemini karşılamaktadır. Klimada gaz sızıntısı var ise cihazınız gerekli soğutmayı yapamayacaktır.

Sistemdeki borularda bir sızıntı olması durumunda klima gaz kaçağı ile karşılaşmak mümkündür. Tepebaşı Beko Servisi olarak öncelikle gaz sızıntısını tespit ediyor akabinde ise gerekli onarımı yaparak gaz takviyesi sağlıyoruz.

Beko markasının bir diğer kullanışlı cihazları şofbenleridir. Şofbenlerde aldığımız arıza durumlarından bir tanesi şofbenin çalışıp aniden durduğudur. Böyle bir durumda şofben diyafram yırtığı, baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi durumlardan şüphelenmekteyiz.

Tepebaşı Beko Servisi ekiplerimiz arıza kaynağını bulup hızlı bir şekilde onaracaktır. Beko şofben konusunda uzman ekibimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Beko tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve dolayısıyla Tepebaşı şehrimizde de yoğun bir şekilde kullanıldığından arıza durumunda hızlı müdahale adına geniş bir hizmet ağı bulundurmaktayız. Müşterilerimiz herhangi bir vakit kaybı yaşamaması adına telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunmaktayız.

Tepebaşı Beko Servisi olarak her türlü tedbiri müşterilerimiz için almaktayız. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Bu anlamda hem ekonomik hem hızlı hem de sonuç odaklı işlem sunmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!