Subayevleri Protherm Servisi

Sincan Protherm Servisi, sıcak su ve ısınma ihtiyacını günümüzde en rahat şekilde kombi, şofben ve kazan sistemleri ile sağlamaktayız.

Birbirinden farklı markalarda ve kapasitelerde bu tip cihazlar bulunmaktadır. Özellikle günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile beraber pek çok farklı özellikte ve insan hayatını daha da kolaylaştıran cihazlar piyasadaki yerini almış durumdadır.

Kombi, şofben ve kazan sistemleri konusunda alanında profesyonel markalardan bir tanesi Protherm markasıdır. Protherm cihazlar Ankara şehrimizde de yoğun bir kesim tarafından tercih edilmektedir.

Ancak elbette her cihazın olduğu gibi ısıtma sistemlerinde de alanında uzman bir teknik servise ihtiyacınız vardır. Çünkü cihazlarınızın sizlere ne zaman sorun yaratacağından emin olamazsınız.

Yıllık bakımlardan parça değişimize, tesisat temizliğine kadar her türlü detayla Sincan Protherm Servisi teknik birimlerimiz sizler için ilgilenmektedir. Alanında uzman personelimiz her türlü eğitimi almıştır. Sertifikalı personelimiz cihazlarınıza uygulayacağı işlem öncesinde sizleri bilgilendirmekte ve doğru müdahale ile kesin sonuç sunmaktadır.

Bilindiği gibi şayet yanlış bir müdahalede bulunulursa cihazlarınızda çok daha ciddi problemler ortaya çıkabilir. Bu nedenle Protherm marka konusunda deneyimli ekibimizden yardım almanız sizin için en doğru seçenek olacaktır.

Merkezi ısıtma sistemleri olarak oldukça kullanışlı olan kazanlarda ortaya çıkabilecek pek çok aksaklık vardır. Bunlar karşısında bilgili olmak elbette işinize yarayacaktır. Kazanınızın önemli parçalarından bir tanesi hava fanıdır. Hava fanında pek çok beklenmeyen arıza ortaya çıkabilir.

Mesela Hava fan kanatları veya klapeleri kirlenebilir. Böyle bir durumda arızaya düşmesi durumunda mutlaka temizliğini yapmalısınız. Hava fanı dengesiz dönüyor ise cihazınız arızaya geçebilir, kontrolünü sağlayınız ancak herhangi olumsuz bir durum görüyorsanız vakit kaybetmeden Sincan Protherm Servisi ekibimiz ile irtibata geçiniz.

Hava fanının gövdeye sürtmesi ile cihaz arızaya geçebilir. Kontrol edilerek sürtüyorsa düzeltilmelidir. Hava fanı kaması gevşemiş ya da a sert uskanı gevşemiş ise kontrol edilerek düzeltilmeli, cihaz arızadan çıkarılmalıdır.

Hava fan kanatlarında kırılma meydana gelmiş ise cihaz arızaya geçebilir, kontrolü sağlanmalıdır. Kazanınızda bu ve benzeri bir arıza ile karşılaşmış iseniz Sincan Protherm Servisi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kazanın en önemli parçalarından brülör ateşleme yapmıyor ise elektrot ayarı bozulmuş olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca elektrot kirlenmiş de olabilir. Voltaj düşükse ve bu nedenle arızaya geçmiş ise yükselmesini beklemelisiniz.

Ateşleme trafosu arızalı ise yine arıza uyarısı alırsınız, gerekli müdahalelerde bulunularak sorun çözülmelidir. Sincan Protherm Servisi teknisyenlerimiz ister yıllık bakım olsun ister parça kontrol ve değişimi olsun sizlere hızla yardımcı olacaktır. Günün 24 saati irtibat numaralarımızdan teknisyenlerimize ulaşabilirsiniz.