Subayevleri Buderus Servisi

Subayevleri Buderus Servisi, ısıtma sistem cihazları konusunda deneyimli, hızlı ve ekonomik hizmet arayan tüm Madımak sakinlerine günün her saati hizmet veren köklü bir firmadır.

Subayevleri Buderus Servisi
Subayevleri Buderus Servisi

Kombi Kazan Servisi

Yıllık bakımları dahilinde gayet verimli bir şekilde çalışan kombileriniz, ve kazanlarınız ortaya çıkabilecek en ufak bir parça teklemesinde bile can sıkıcı arızalarla sizleri yüzleştirebilir.

Bu gibi durumların önüne geçmek adına mutlaka uzman desteği ile yıllık bakımları yaptırmalısınız. Yıllık bakımları yapılan cihazlar hem daha iyi performansta çalışıyor hem de sizleri gereksiz masraftan da kurtarıyor.

Subayevleri sakinlerine yıllardır olduğu gibi Buderus marka cihazlarında bakım onarım ve parça destek hizmetini Subayevleri Buderus Servisi deneyimli kadromuzla vermekteyiz.

Isıtma sistemi cihazlarınız pek çok elektronik parçadan oluşmaktadır. Yıllık bakımlarda ise bu parçaların hepsi kontrolden geçmekte ve bir problem varsa hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir. Sonuç odaklı hizmet anlayışımızla Subayevleri Buderus Servisi olarak sizlere kapsamlı bir hizmet sergiliyoruz.

Ayrıca cihazınız parçaya gereksinim duyuyor ise kesinlikle yan sanayi parça kullanmıyor ve orijinal Buderus yedek parça temin ve montajını gerçekleştirerek cihazınızı eski performansına kavuşturuyoruz. Subayevleri Buderus Servisi olarak bu konularda oldukça hassas bir politika izlemekteyiz. Çünkü müşterilerimizin daima memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Şofben Servisi

Buderus markasının kullandığınız şofbenleri her ne kadar kaliteli olsa da bazı durumlarda sizlere zor anlar yaşatabilir. Bu anlar genellikle beklenmedik arızalardır.

Parçalar teklemeye başlarsa, kirden dolayı tesisat sorun çıkarırsa hemen bizimle irtibata geçerek uzman desteği alın. Şofbeninizde oluşabilecek bir arızada cihazınızda bir arıza sinyali alırsınız.

Bu arıza sinyali ile bir arıza kodu düşer ve karşılaştığınız sorunu anında öğrenebilirsiniz. Mesela bu arıza kodlarından bir tanesi sıcak su çıkış ntc sorunu olmaktadır. Böyle bir arıza kodu almış iseniz Buderus şofbende sıcak su çıkış sensöründe, sensöre bağlantılarda, sensör kablolarında sorun olabileceği anlamına gelmektedir.

Böyle bir durumda mutlaka uzman teknisyenin görmesi gerekeceğinden Subayevleri Buderus Servisi merkez birimimizi arayarak destek talep etmelisiniz.

Şofbenlerde karşımıza çıkan bir başka durum da yoğuşma tahliyesinin tıkalı olduğuna dair arıza kaydıdır. Buderus marka şofbeninizin yoğuşma tahliyesi tıkanmış ise böyle bir arıza ile karşılaşabilirsiniz. Tıkanıklık giderildiğinde ise cihaz arızadan çıkacaktır.

Bu işlem uzmanlık isteyen bir alan olduğundan Subayevleri Buderus Servisi teknisyenlerimiz adresinize gelerek şofbeninizdeki tıkanıklığı ortadan kaldıracaktır.

Kombi, şofben ya da kazanınızda anlayamadığınız bir nokta olursa kesinlikle müdahalede bulunmayın. Farkında olmadan çok daha ciddi sorunlara kapı açabileceğinden bilinçli müdahale için servisimizi beklemenizi öneririz.