Subayevleri Bosch Servisi

Ülkemizde oldukça sıklıkla tercih edilen Bosch markamız kombi, beyaz eşya, klima ve şofben gibi ürünleriyle sizlere hizmet sunmaktadır. Subayevleri Bosh Servisi hizmetlerimiz sizlere 7 gün 24 saat a kalitesinde hizmet sunmaktadır.

Subayevleri Bosh Beyaz Eşya Arızaları

Subayevleri Bosch Servis Servisi olarak sizlere Bosch bulaşık ve çamaşır makineleriniz de karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bunların çözümlerini sunmaktayız.

Bulaşık makinesi suyu almasına rağmen yıkamaya niçin geçmez?

  • Bulaşık makinelerinde makinemizin suyunu aldıktan sonra yıkamaya geçmiyorsa ya da belli bir süre yıkayıp sonra duruyorsa yıkama motoru, elektronik kart, kablo tesisat grubu arızalı olabilir.
  • Böyle bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde ise yapmanız gereken en doğru durum bir servis talep ederek bulaşık makinenizin arızasını en iyi şekilde tamir ettirmeniz olacaktır.

Çamaşır makinemiz niçin su almaz?

  • Bosch markalı çamaşır makinenizinşebeke musluğunuz kapalı olabilir. Bosch çamaşır makinenizinsu giriş hortumunuz bükülmüş olabilir. Bosch çamaşır makinenizinsu girişi hortumunuz tıkanmış olabilir. Bosch çamaşır makinesinin Makinenizin kapağı iyi kapanmamış olabilir

Subayevleri Bosch Klima Arızaları

Bosch klimalarınızın bakım işlerini aksatılması, kullanım kılavuzunda ki talimatlara uymadan hareket etmeniz ya da kimsenin anlamadan birden bire ortaya çıkan arızalar yüzünden klimanız bozulabiliyor.

Subayevleri Bosch Servisi olarak sizlere Bosch klimalarınız da karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bunların çözümlerini sıralamaktayız.

Klimanın ışığı yanıp sönüyorsa, bu tür bir kesinti sıcak havanın birkaç dakika için de rahatsızlık ve arıza açma durumuna yol açtığı anlamına gelir. Bazen bir teknisyenin acilen gelmesi ve klimanın yanıp sönme problemini acilen giderebilmesi için beklemesi pratikte olabilir.

Bosh Klima dış ünitedevreye girmiyorsa ilk yapmanız gereken şey , Bosch kumanda ayarı yanlış olabilir, klima kumanda sıcak ayarına bakınız, bosch klima iç ünite oda ısı sensörü arızalı, Bosch klima iç dış ünite ara kablosu kopuk ve ya bağlı değil de olabilir.

Tüm bunları yapmanıza rağmen yine de bosch klimanız çalışmıyorsa klimanızın arızası için teknik servis talep etmeniz de fayda vardır.  Subayevleri Bosch Servisi olarak firmamızla iletişim sağlarsanız en güvenilir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Subayevleri Bosch Kombi Arızaları

Subayevleri Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize eğer kombiniz çalışmıyorsa neler yapmanınız ve neleri kontrol etmeniz gerektiğini anlatmaktayız.

Eğer kombiniz Çalışmıyorsa yapmanız Gerekenler

Hepimiz biliyoruz ki kullanmakta olduğumuzkombilerimizelektrik gücü ile çalışmaktadır. Bu yüzden Bosch kombinizin çalışmadığını fark ettiyseniz yapmanız gereken ilk şey kombinizin fişinin prize takılı olup olmadığını kontrol etmenizdir. Eğer kombiniz fişi prize takılı ise sigorta ve ana sigortayı kontrol ediniz bur kısımda da bir problem yoksa eğer gaz veren vananın açık olup olmadığını kontrol ediniz.

Subayevleri Bosch Şofben Arızaları

Subayevleri Bosch Servisi olarak sizlere Bosch şofbenleriniz de görebileceğiniz sorunlardan bahsetmekteyiz.

Şofbeninizin suyu neden ısıtmaz

Şofbenize enerji gelmiyor olabilir, anahtarınız arızalı olabilir, su basıncını basmakta olan sivicte de teknik arıza ve çalışma problemi olabilir, termostatta arıza olabilir, ısıtma yerin de arıza olabilir, şofbeninizin için de akım taşıyan kablolar kopmuş, yanmış, olabilir.