Subayevleri Ariston Servisi

Subayevleri Ariston servisi her zaman sektörün öncü kuruluşları arasında olmakla birlikte alanında profesyonel servis çalışanları ile her zaman siz değerli Ariston kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.

Ariston marka kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon ve şofben gibi ürünlerinizden siz değerli müşterilerimizin her türlü şikayetlerine yardımcı olmakta ve gerektiğinde bozulan cihazlarınızı evlerinize kadar gelip tamir etmekteyiz.

Gelişen dünya teknolojisine ayak uydurmak amacıyla tüm personelimiz ve ekip arkadaşlarımız kendine güncelleyerek çeşitli sertifika sahibi olmaktadır.

Ariston kombi ürünleri genellikle kış mevsiminde ısınma amacıyla kullanılmaktadır. Kış mevsiminde hayatımızda bir kurtarıcı olarak görev yapan Ariston kombi cihazları, arıza yaptığı zaman insan vücudunda soğuktan kaynaklı birçok hastalık meydana gelmektedir.

Kendi vücut sağlığınızı tehlikeye atmamak ve ekonomik olarak daha fazla kayıplar yaşamamak için Subayevleri Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan arızanız hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz.

Ariston kombiürünlerinizinpetekleri ısınmıyorsa bu kombinin yeterliperformansta çalışmadığını göstermektedir.Kombinizin arızasını gidermek için Subayevleri Ariston servisi ekip arkadaşlarımızı çağırıp sorunuzu kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ariston marka kombi ürünlerinizde su damlama problemi yaşıyorsanız, kombiye gelen su basıncı fazla miktardadır.

Ve su basıncını düşürmek için su tesisatçısı çağırmanıza gerek kalmadan, kombinin alt bölmesinden kendiniz su basıncını ortalama bir buçuk ile iki arasında tutabilirsiniz. Ariston kombi cihazınızın dış gövdesinde aşırı ısınma hissediyorsanız, cihazın yanma odası aşırı derecede dolmuş demektir. Bu sorun çok ciddi bir problemdir ve acilen Subayevleri Ariston servisi ekip arkadaşlarımızın cihazı görmesi gerekmektedir.

Ariston klima ürünleri tüm klima markaları arasında öncü cihazlardır. Nadiren de olsa zaman zaman çeşitli arızalar vererek insan hayatını sekteye uğratabilmektedir.

Cihazınız çalışmadığında veya cihazdan su damlaması problemi hissettiğinizde, öncelikli olarak cihazın sirkülasyon aletlerini kontrol etmelisiniz. Ve cihazda yeterli miktarda elektrik akımı gelip gelmediğini sağlamalısınız.

Eğer tüm bunları yaptınız fakat arızanız hala devam ediyorsa bu durumda hiç vakit kaybetmeden Subayevleri Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Ariston marka buzdolabı, çamaşırmakinesi, bulaşık makinesi veya televizyon gibi ürünlerinizde çeşitli arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Örneğin,Ariston marka buzdolabınızda çalışmama problemi veya cihazda kapağının tam kapanmama problemi yaşayabilirsiniz.

Böyle durumlarda cihazın kapağını aşırı şekilde aç-kapa işlemi uygulamadan  çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer probleminiz hala devam ediyorsa, Subayevleri Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeyi kesinlikle ihmal etmeyiniz.

Ariston marka çamaşır makinelerinde yine çamaşırların temiz yıkanmaması veya cihazın gürültülü bir şekilde çalışması gibi şikayetleriniz olabilir. Bu arızaların önüne geçmek adına cihazlarınıza Subayevleri Ariston servisi ekibi tarafından periyodik aralıklarla bakım yaptırmalısınız.

Cihazınızı satın aldıktan sonra kullanım kılavuzlarına riayet ederek kullanmalısınız.Böylece cihazlarınız daha az arıza verecek ve servise ihtiyacınız minimum seviyede olacaktır.

Ankara merkezinde ve Subayevleri ilçesinde siz değerli Ariston kullanıcılarına her zaman istediğiniz kalitede hizmet vermeye devam etmekte olan Subayevleri Ariston servisi, geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de sizlerin hizmetinde olmaya devam etmektedir.