Sincan Viessmann Servisi

Sincan Viessmann Servisi her türlü yeniliği ve teknolojik gelişmeyi ilk olarak bünyesine katan ve bunu tüm tamiratlarına uygulayan, yenilikci & modern çalışan, bunun yanı sıra müşteri dostu fiyatları ile her zaman takdir alan ve teknik servis hizmeti verme alanında rakipsizliğini her platformda kanıtlayan seçkin bir işletmedir.

Viessmann, ısıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve endüstriyel sistemler üzerine hizmet veren kaliteli markalardan birisidir. Viessmann marka ürünlerin teknik servis hizmeti bünyemizde görev alan, eğitimli personellerimiz tarafından, hızlı ve kaliteli şekilde sunulmaktadır.

Sincan bölgesi için sağlanan servis hizmeti, yedek parça ve işçilik garantili bakım-onarım ve emniyet önlemlerine kadar birçok hizmeti kapsamaktadır. Sincan Viessmann Servisi çalışanları, kombi klima ve şofben bakımını kapsamlı şekilde yapar, bu da kombinin daha verimli çalışmasını sağlar. İşinde eğitimli personel, Viessmann kazan bakımı sırasında da her detaya dikkat ederek gerekli kontrolleri yapar.

Duman borularının temizliğini gerektiği şekilde gerçekleştirir ve işlevini yitirmiş parçalar varsa, onların da değişimini yapar. Devreye alma hizmeti, teknik servisin sağladığı diğer bir hizmettir. Viessmann kazanlarınızın baca gaz analizleri de firmamız tarafından modern test ve ölçüm cihazlarımızla gerçekleştirilmektedir.

Viessmann marka cihazın kurulumu gerçekleştirildikten sonra ve gazın açılması için gerekli yerlere başvuru yapılmasının neticesinde, Viessmann yetkili servisi çalışanları, devreye alma işlemini gerçekleştirirler. Emniyet önlemleri konusunda da kullanıcıları bilgilendiren servis çalışanları, müşteri memnuniyeti açısından kesintisiz hizmet vermektedir. Viessmann marka her türlü cihazın kurulumu ve periyodik bakımı Sincan Viessmann servisi teknik servis çalışanları tarafından yapılmalıdır. Sincan Viessmann Servisi çalışanları, ısıtma-soğutma sistemlerinin her türlü bakım hizmetini kaliteli ve özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Sincan Viessmann Servisi bünyesinde çalışan ustalarız her türlü Viessmann klima işlerinizi de kusursuz şekilde gerçekleştirir. Klimamontaj, demontaj, tamir, gaz basımı, kaçak kontrolü ve yer değişim işlerinizi özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yaz aylarının kurtarıcısı olan ve iklimlendirme işlemimizi gerçekleştiren klimalar hayatımızın değişmez parçası olmuştur.

Ev ve iş yerlerinde kullanılacak olan ortamın büyüklüğüne göre klima seçilmesi çok önemlidir. Bu konuda servisimiz keşif işlemlerinizi en doğru gerçekleştirmektedir. Ayrıca montaj işleminin deneyim sahibi ustalar tarafından yapılmasıda büyük önem taşır. 

448 00 00 numaradan ulaşarak servis kaydı yaptırabileceğiniz gibi bize Viessmann cihazlarınızın kullanımı ve arızası ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz. Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü görev yapan ekiplerimiz tüm enerjisini sizi memnun bırakacak işlemleri gerçekleştirmek üzere harcamaktadır. 

Kombi klima şofben ve kazan sistemlerinizin doğru ellerde tamirinin yapılması veya bakımının gerçekleştirilmesi için mutlaka bizi, yani Sincan Viessmann Servisi ile çalışmayı tercih ediniz.Garantili ve orjinal parça kullanımı ile de cihazlarınızın ömrünü uzatıyor, güvenli kullanımını sağlıyoruz.

Sincan Viessmann Servisi sizlere Sincan ve çevresinde Viessmann marka cihazlar konusunda alabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmeti sunmaktadır. Kombi, şofben, klima ve kazanlar konusunda kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Viessmann markasının her türlü cihazına garantili bakım ve onarım işlemi uygulamaktayız.

İster ufak olsun ister çok ciddi bir sorun olsun her türlü teknik destek talebinize hızla geri dönüyor ve problem ne ise anında çözüyoruz. Ankara ilimizin metropol ilçelerinden bir tanesi olan Sincan, Viessmann marka cihaz kullanan pek çok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple Sincan teknik destek birimlerimiz hem yıllık bakım hem de arıza onarım ihtiyacı duyan herkese gerekli desteği sağlamaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman her biri birbirinden bilgili ve deneyimli teknisyenleri ile gerekli işlemleri uygulamaktadır. TSE standartlarında hizmet vermekle beraber orijinal yedek parça temini ve montajını da yine aynı şekilde yapmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin beklentilerini maksimumda karşılıyoruz. Hizmetlerimiz bir yıllık servis garantisi ile birlikte olmakla beraber gezici servis araçlarımız ile zaman kaybetmeden yapılmaktadır. Sincan Viessmann Servisi operasyon merkezimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Viessmann markasının en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler konusunda farklı arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Mesela gaz kaçağı durumu kombilerde karşılaştığımız olaylardan birisidir. Gaz kaçağının ortaya çıkma nedenleri arasında bağlantıdaki sorunlar, vanalardaki sorunlar ya da gaz valfindeki arıza sayılabilir. Dışarı atılamayan yanmış gaz kokusu var ise oldukça tehlikeli olabilmektedir. Gaz kaçağı gibi durumlar için Sincan Viessmann Servisi ekibimiz yıllık bakımlar çerçevesinde gerekli tedbirleri almaktadır.

Viessmann marka şofbenlerde ise diğer modellerde oluşabilecek standart arızalar görmekteyiz. Bunlardan bir tanesi şofbenin devreye girmeme sorunudur. Şofbenin voltaj değeri düşük ise cihazınız devreye girmeyebilir. Standart voltaj değerleri 195 ile 253 arasında olmalıdır.

Eğer voltaj bu değerler arasında değil ise cihaz çalışmayacaktır. Şofbeniniz için gerekirse regülatör temini sağlıyor ve voltaj sorununu Sincan Viessmann Servisi garantisi ile hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Merkezi ısıtma sistemi konusunda en çok tercih edilen kazanlar Viessmann markası altında oldukça kaliteli olmaktadır. Ancak kazanlarda da bazen hiç beklenmedik arızalar kendisini gösterebiliyor. Mesela motor aşırı akım hatası görüyor iseniz büyük parça ya da helezon taş sıkışması meydana gelmiş ve bu nedenle yakıt alamıyor demektir.

Yakıt arızaları kazanlarda sık karşılaştığımız problemlerden olduğundan sizlere Sincan Viessmann Servisi teknisyenlerimiz bu konuda gerekli bakım ve onarım işlemini vakit kaybetmeden sağlayacaktır.