Sincan Süsler Servisi

Sincan Süsler Servisi

Sincan Süsler Servisi adıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar birçok Süsler marka kombi ve cihazların tamiri, bakımı ve montajı konusunda önemli sayıda çalışma yapmış ve birçok müşterimize servis hizmeti sağlamıştır. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile servis hizmetlerini en iyi şekilde yürüten Sincan Süsler Servisimizden servis hizmeti alan kişiler verilen hizmetlerden son derece memnun kalmış kişilerdir.       

Sincan Süsler Servisi olarak verdiğimiz hizmetler müşteri memnuniyetini sağlamak üzere profesyonel olarak verilmektedir. Müşteri kombilerinde meydana gelen her türlü arıza ve bakım konusunda en ideal hizmetler servisimiz tarafından gerek garanti kapsamında gerekse ücretli olarak en uygun koşullarda verilmektedir.             

Servisimizde verilen servis hizmetleri müşterilerin kombilerinde meydana gelen arızanın durumuna göre farklı nitelikte verilmektedir. Bakım hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde sağlanan hizmetler evde verilirken onarım amacı ile verilen hizmetler serviste verilmektedir. Firmamızın verdiği montaj hizmeti de evde verilen hizmetlerden olup kombi cihazlarınızın en iyi ve sorunsuz olarak kurulmasını ve çalışmasını sağlayacak nitelikteki hizmetlerdendir. Uygun, garantili ve ücretli servis hizmetlerimizle kombilerinizin sağlıklı ve güvenli çalışmasını sağlayabilirsiniz..

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!