Sincan Siemens Servisi

Avrupa’nın en büyük teknoloji devi Siemens’in marka kalitesine uygun servis hizmetimizle siz değerli Siemens kullanıcılarına 7/24 servis hizmeti sunuyoruz. Sincan Siemens servisi modern teknik imkânları ve eğitimli, alanında uzman çalışanları ile her türlü montaj işlerinizi hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirir. Uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde TSE belgeli çalışma sistemimizle her türlü Siemens ürünün bakımını ve yedek parça ihtiyacını sorunsuz yerine getiriyoruz.

Buzdolapları ve derin dondurucular, çamaşır, kurutma ve bulaşık makineleri, pişirme ürünleri, elektrikli süpürge, küçük ev aletleri, klima ve termosifonlar ve s sebillerine kadar her çeşit Siemens marka eşyanızı güvenle servis çalışanlarımıza emanet edebilirsiniz. Arıza durumunda Sincan Siemens Servisi olarak orijinal yedek parça depomuzdan 1 yıl garantili yedek parça temini yapabiliriz.

Kullandığınız ürün hangi marka olursa olsun servis elemanından muhakkak orijinal yedek parça talep ediniz. Böylece ürününüzü güvenli ve daha uzun soluklu kullanmış olursunuz. Kullanma talimatlarına uygun montaj ve bakım hizmetleri bizim işimiz. Sizler de Siemens kalitesine yakışan bir servis imkânı bulmak istiyorsanız bizlerle yani Sincan Siemens Servisi ofileri ile kısa sürede irtibata geçiniz.