Sincan Protherm Servisi

Protherm markası ile üretilen elektrikli ev aletleri ve kombi cihazları Türkiye’de her geçen gün daha fazla kişi tarafından talep edilmektedir. Protherm markasının ürünleri kalitesi ve özellikleri ile ünlü ve tercih edilir ürünler olduğu gibi dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü ile de birçok kişi tarafından özellikle tercih edilen ürünlerdir.

Markanın yüksek kalite ve dayanıklılığına eşdeğer olarak kurulan servis ağı da Protherm kalitesine yakışır hizmetler sunarak markanın ürünlerini alan kişilerin bu ürünlerden duydukları memnuniyeti arttırmaya çalışmaktadır. Sincan Protherm Servisi, gelişmiş teknoloji ve üstün özellikler ile üretilen protherm markasının ürünlerini en seçkin ve tecrübeli kadrosu ile tamir etmekte ve gerektiğinde bakımını yapmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile ve Protherm markasının ürünlerini yeniden çalışır hale getirmek aynı zamanda ömrünü uzatmak amacı ile verdiği servis hizmetlerini en üst seviyede ve en iyi şekildesunan Sincan Protherm Servisi, bu özelliği ile sektörün ve ProthermServis ağının en önemli parçalarından biri olmayı başarmıştır.

Protherm Servisi ile irtibata geçerek siz de bu başarılı ve üstün servis hizmetlerini garantili ve ücretli olarak satın alabilirsiniz. Kombi bakımı başta olmak üzere her türlü işleminiz için biz tercih edebilir, çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Ankara ilinin tamamı için 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak destek talebinde bulunabilirsinizi.

Bazı zamanlarda elektrikte voltaj dengesizliği olabilir, elektronik parçalarınız için son derece zararlı olan bu durumun önüne geçmek için mutlaka regülatör kullanınız. Şirketimiz tarafından satışı ve montajı yapılan bu alet kullanım olarak da basittir.Bireysel ısınma cihazları olarak da kullanılan kombiler aynı zamanda sıcak su elde etmemiz için de son derece kompakt bir cihazdır.

Ortalama kombi ömrü 25 yıl ve üzeridir. Tabi bu süreci yaşamak kullanıcıların elindedir. İhmal edilen, bilinçsiz kullanılan ürünler ömrünü kısa zamanda tamamlamakta ve boş yere masraf açmaktadır.

Genel kontrollerini belirli zamanlarda yaptıracağınız kombi cihazları sorun açmadan ve sizi üzmeden çalışır. Sincan Protherm Servisi yılın her günü çalışmakta ve sizlere yardımcı olmaktadır. Vardiyalı görev alan personellerimiz Protherm kullanıcılarının konforunun devamlılığı için gayret göstermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!