Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi kombilerinize gerekli tüm teknik desteği sağlayan ve yıllarını bu işe adamış donanımlı bir servistir. Ankara’nın metropol ilçelerinden Sincan’da kombi bakım ve onarım hizmetini kusursuz bir şekilde veren firmamız yerinde hızlı ve garantili bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kombiler pek çok marka adı altında üretilen ve tüm dünyada en sık kullanılan cihazlardır.

Kombiler kılavuzuna uygun olarak kullanıldığında ve senelik bakımları yapıldığında herhangi ciddi bir arıza ortaya çıkarmazlar. Anca yine de bazı durumlarda, hiç beklenmeyen anlarda diğer cihazlarda olduğu gibi kombilerde de bazı arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda Sincan sakinlerinin yardımına 24 saat aralıksız hizmet veren Sincan Kombi Servisi koşmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız İso 9001 belgelidir.

Teknisyenleri eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda Sincan’da alacağınız kombi servisi profesyonel ellerden olacaktır. Sincan Kombi Servisi olarak yola koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çıktık ve hala bu prensip ve inançla yolumuza devam etmekteyiz. Kombinizin markası ne olursa olsun, modeli ne olursa olsun her türlü desteği sağlamaktayız. 25 yıllık mazimizde en çok müşterilerimizin memnuniyetinden dolayı jahlı bir gurur yaşamaktayız.

Kombiler en ufak bir aksamada dahi genel bir arıza ortaya çıkarabilirler. Örneğin kombilerde sık rastladığımız durumlardan birisi peteklerin üst kısmının çok sıcak altlarının soğuk olması sorunudur. Eğer peteklerin bir kısmı yanıyor bir kısmı yeteri kadar ısı vermiyorsa bu genellikle tıkanıklıkla ilgilidir. Filtre ve boru tıkanmaları en sık karşılaştığımız sorunlardır. Gerekli yıllık bakımlar dahilinde kombi filtre ve boruları sizler için temizlemekteyiz.

Ayrıca kalorifer boru hattına aktarılan su kirlenmiş ise yine bu sorunla karşılaşmanız olasıdır. Ancak tüm bunların dışında kombinizin gerekli ayarları yapılmamış ya da daha sonradan bozulmuş olabilir. Sincan Kombi Servisi teknisyenlerimiz kombinizin gerekli bakım ve ayarlarını yapacaktır. Sıcak su ve kalorifere giden akışı ayıran üç yollu vanada bir arıza belirmiş ise yine aynı şekilde bir tarafın aşırı ısınması sorununu yaşayabilirsiniz.

Üç yollu vananın bakımı ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kombinizde yaşayacağınız bu ve benzeri herhangi bir sorunda günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. Sincan Kombi Servisi Ankara için tek numara kullanmaktadır. Ayrıca telefonla destek internetten destek gibi imkânlar da sunmaktayız. Gezici servis araçlarımızla arıza kaydı alır almaz Sincan’da ev ve işyerlerinize hızla gelerek arızayı ortadan kaldırmaktayız. Deneyimli kadrosu ile Sincan Kombi Servisi size bir telefon kadar yakın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!