Sincan İndesit Servisi

İndesit markası ile üretilen elektrikli ev aletleri ve eşyalarının servis hizmetleri Sincan İndesit Servisiile yıllardır başarılı bir şekilde verilmektedir.

Uzman kadroya sahip servisin verdiği hizmetler garanti kapsamında olup İndesit markasıyla satılmış tüm ürünler için geçerli olmaktadır. Garantisi dolmuş indesit marka ürünlerin tamiri, montajı ve onarımı konusunda da profesyonel servis hizmetlerini vermeye devam eden Sincan İndesit Servisi, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’nin en iyi servislerinden birisidir.

İndesit servis ağı içinde son derece etkin ve başarılı çalışmaları ile müşterilerinin yüksek memnuniyetini sağlamış olan Sincan İndesit Servisi, personelinin güler yüzü ile de müşterilerine farklı bir servis hizmeti konseptine sahiptir     

Uygun ücretli, kısa süreli, güvenilir ve doğru servis hizmetleri satın almak için Sincan İndesit Servisi’nin çağrı merkezlerini aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. 

Sincan İndesit Servisiile irtibata geçerek üstün ve başarılı servis hizmetlerini satın alabilir ve İndesit ürünlerinizin yeniden yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sincan İndesit Servisi’nin internet sitesini ziyaret ederek diğer servis hizmetleri ve süreçleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!